homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sunt confuza


#1 2007-02-05 14:54:00

andrusk
New member
Inregistrat: 2007-02-05
Mesaje: 36

sunt confuza

mi-am inceput viata sexuala cu pr meu si ni s-a intamplat o data sa nu facem cu prezervativ...adik p 5 ian.<Ciclul meu se treminase p 1ian>....am folosit postinol 2 si m-am imbolnavit iarasi p 10 ian...dupa cate am citit eu p prospect trebuia ca p data de1,2febr sa-mi vaina ciclul normal...dar acesta km intarzie,iar partea cea mai ciudata e k in 4 seara am avut o curgere maronie....C inseamna asta?

Offline

 



#2 2007-02-05 14:59:06

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: sunt confuza

te-ai imbolnavit pe 10 ian.? adik,nu inteleg?
acera scurgere maronie care ai avut-o tu pe data de 4 poate fi spotting,adik reactia adversa a postinorului (a tinut doar atunci seara scrugerea aceea?) iar deobicei urmatorul c.m. poate intazia si pana la 15 zile de la data cand trebuie normal sa vina...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#3 2007-02-05 15:04:08

andrusk
New member
Inregistrat: 2007-02-05
Mesaje: 36

Re: sunt confuza

pai...ciclul meu normal s-a terminat p 1 ianuarie ,dar eu p 5 ian am puat pastile si mi-a venit iar ciclul p 10 ian...acum knd ar fi normal sa-mi vina din nou?P cat februarie?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.