homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

ANALIZE pt ANTICONCEPTIONALE!!!!!!!


#1 2007-02-05 23:26:42

corinapompi
New member
Inregistrat: 2006-12-08
Mesaje: 6

ANALIZE pt ANTICONCEPTIONALE!!!!!!!

Salut! Am fost si eu diagnosticata cu Ovare Micropolichistice. Mi s-a prescris Diane. Am inteles ca sunt foarte puternice. Doctorul nu mi-a facut nici un fel de analize inainte de a le prescrie. Am citit multe despre anticonceptionale, pareri pro si contra, am mers la mai multi medici ginecologi dar nici unul nu m-a sfatuit sau mi-a indicat sa fac analize inainte de a lua anticonceptionale. Din comoditate sau de ce ne spun doctorii: esti tanara, sanatoasa si nu se poate intampla nimic! Nu pot nici sa ma gandesc sa iau anticonceptionale fara analize!! Asadar rog din tot sufletul un medic ginecolog/endocrinolog sau oricine care a mai trecut prin asta sa-mi spuna si mie ce analize se fac INAINTE de a lua orice anticonceptionale. Va multumesc anticipat!

Offline

 



#2 2007-02-05 23:41:13

Lavinia_tia
Sr. member
Inregistrat: 2006-12-30
Mesaje: 1576

Re: ANALIZE pt ANTICONCEPTIONALE!!!!!!!

Offline

 

#3 2007-02-05 23:57:50

corinapompi
New member
Inregistrat: 2006-12-08
Mesaje: 6

Re: ANALIZE pt ANTICONCEPTIONALE!!!!!!!

Multumesc lavinia_tia smile

Offline

 

#4 2007-02-06 10:49:28

Lavinia_tia
Sr. member
Inregistrat: 2006-12-30
Mesaje: 1576

Re: ANALIZE pt ANTICONCEPTIONALE!!!!!!!

cu placere, e un link dat de altcineva pe aici pe forum. mie mi s-a parut foarte interesant si plin de logica materialul.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.