homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

As avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!-2


  • Index
  •  » Vreau sa aflu
  •  » as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

#20 2007-02-16 13:16:17

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

daca nu a ejaculat in tine asta se chiama ca v-ati protejat cu coitul intrerupt. In curind voi face alergi la durerea de ovare. Nu ai cum sa stii ca te dor ovarele, te doare burta, ma rog, in zona aia, ar putea fi ele insa ar putea fi si multe alte cauze. Oricum, durerea de ovare(presupunind ca de ele e vorba) nu e semn de sarcina. In curind riscam ca orice se intimpla cu noi, inclusiv faptul ca ne place Brad Pitt, sa fie interpretat ca semn de sarcina. Hai sa incercam sa ne protejam eficient si sa nu mai fie nevoie sa ne punem astfel de probleme


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 



#21 2007-02-16 14:32:51

k_v_l
Full member
Inregistrat: 2006-10-11
Mesaje: 112

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

am si io o nelamurire,mi`a venit ciclu,mi`a trecut desi imi mai curge ceva acolo si am pus ob`uri.inainte il bagam fara probleme iar acum acu asa de greu:((.simt k ma tine ceva care nu ii da voie sa urce mai sus.de ce?si de ce tot imi mai curge dak mie mi`a trecut deja?e nevoie de o vizita la doctor?

Offline

 

#22 2007-02-16 18:57:56

manon
Membru
Inregistrat: 2007-02-16
Mesaje: 2

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

multumesc ptr raspuns...oricum,o vizita la ginecolog ar fi benefica...Toate cele bune.

Offline

 

#23 2007-02-16 21:37:07

miruna25
Full member
Inregistrat: 2007-01-28
Mesaje: 431

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

k_v_l, daca scurgere e foarte putina, e normal ca intra greu ob-ul, e din cauza ca nu exista lichid, ca sa alunece...si probabil ca e si dureros la scos :-(( nu folosi ob, foloseste absorbante zilnice.
In rest...n-am inteles prea bine. Esti sigura ca s-a terminat, si pe urma a inceput din nou? la cat timp? sau e acelasi?


Always remember that true beauty comes from within: from within bottles, jars, compacts, and tubes :-).

Offline

 

#24 2007-02-16 22:01:51

k_v_l
Full member
Inregistrat: 2006-10-11
Mesaje: 112

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

s`a terminat sigur dar eu acu o luna si ceva am facut un chiuretaj si am avut sangerari pana sa imi vina ciclu iar acu parca au aparut din nou.of.....si e asa de neplacut sa te sti  cu absorbante si knd esti si knd nu esti pe stop.si nu inteleg de ce!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-02-17 08:55:21

&i
New member
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 9

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

mi- venit ciclul....me happy..smile.....multumesc pt pt sfaturi...

Offline

 

#26 2007-02-17 18:58:45

Ramo tm
Membru
Inregistrat: 2007-02-17
Mesaje: 3

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

Sal all.... am o nelamurire mare si sper sa ma ajutati ... am ciclu regulat de 29 de zile, luna trecuta mi-a venit in 17 si acum trebuia sa vina in 14 dar nu a venit. Luni cand am fost in ziua 27 am avut contact sexual si am folosit coitul intrerupt ca metoda contraceptiva. Este posibil sa fi ramas ????????????????????  Dar am avut si sesiune luna asta si am fost foarte stresata si luni mi se face o operatie la san e posibil sa intarzie si din cauza grijilor in legatura cu operatia??? Pana acuma nu mi-a mai intarziat niciodata mai mult de o zi.  Help plssssss

Offline

 

#27 2007-02-17 20:07:06

persifona
Vizitator

Re: as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

Cum sa fie in perioada fertila daca era ziua 27 si ei ii vine la 29 de zile? neutral

 

 Acum


  • Index
  •  » Vreau sa aflu
  •  » as avea de ce sa imi fac griji????????????????????HELP!!!!!!!!!!!!!

   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.