homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un ajutor micutz de tot....


#1 2007-02-18 16:37:39

scumpika
New member
Inregistrat: 2006-10-31
Mesaje: 17

un ajutor micutz de tot....

in primul rand imi cer scuze ca postez acest subiect la categoria asta dar a fost mai la indemana....
as avea o mica nelamurire...am auzit de clinica siluette din bucuresti si mai exact de doctorul Marek Valcu. saptamana care vine ma duc prin bucuresti si m-am gandit sa-mi fac rost de o consukltatie la dansul dar nu am gasit nici un numar de contact......

rugamintea....intrebarea mea este daca ma puteti ajuta cu un numar de telefon...
    va multumesc anticipat.....

Offline

 



#2 2007-02-18 18:52:11

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: un ajutor micutz de tot....

1. nu vad ce era asa complicat sa postezi putin mai jos... dar ata ete. pe viitor te rog sa nu mai spui ca "ai facut asa ca ti-a fost mai la indemana". e tare deranjant pt noi si nu da bine pt tine.
2. uita-te aici http://www.operatiiestetice.ro/ ihn josul paginii. gasesti numerele de telefon ale clinicii. acolo suni sa te programezi.


Nobody home

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.