homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

In timpul menstruatiei?!:-?-4


#58 2007-02-27 16:28:08

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

io cred k le ziceau din filme, pt k daca apare durere, orgasmul fuge, persoana in cauza se inhiba si gaurica se face mica de unde rezulta... bla bla (k stim noi ce se intampla tongue)


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 



#59 2007-02-27 17:32:08

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

fetele alea de au orgasm desi le doare rau la penetrare si inca o zi dupa cred ca sunt masochiste
sfincterul anal isi revine o vreme...dupa aia, incet, incet, nu isi mai revine...atunci apar problemele. Insa, fireste, daca zice in filme ca e bun sexul anal si daca prietenul vrea...cum sa refuzam. Eu am mai zis, daca el e de acord sa fie penetrat anal, te mai gindesti daca esti si tu de acord. Daca el nu e de acord(nici supozitoare nu isi pun) atunci nu inteleg de ce sa fie partenera


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#60 2007-02-28 02:13:26

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

ai dreptate doctoreassa. prietenul meu a suferit o operatie la genunchi(un chist sau...nici dr nu stiu ce era),inaintea careia a facut clisma...a zis ca nu a fost naspa,in sensul ca nu a durut ci a existat o mica jena...dar nici gand sa ma forteze sa accept sexul anal dupa experienta lui. eu nu vreau,ma tem si punct. daca ma intelege(si cred ca o face) e bine,daca nu...e si mai bine!smile

Offline

 

#61 2007-02-28 09:16:50

anca13
Full member
De la: Bacau
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 905

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

clisma pt o op la genunchi? ce leg are?


storstark

Offline

 

#62 2007-02-28 09:19:05

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

durerea! presat de un acotr durereos omul nu isi mai poate contraola sfincterele si s-ar putea sa se cam scape in pantaloni! asta e legatura! wink

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2007-02-28 09:20:58

anca13
Full member
De la: Bacau
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 905

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

aha. ma gandeam si eu....


storstark

Offline

 

#64 2007-02-28 12:13:33

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

anca13 a scris:

clisma pt o op la genunchi? ce leg are?

i s-a facut anestezie de la talie in jos...muschii toti se ralaxeaza,si de aia e nevoie de clisma!

Offline

 

#65 2007-10-07 14:00:42

un baiat
Membru
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 4

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

doctoressa a scris:

fetele alea de au orgasm desi le doare rau la penetrare si inca o zi dupa cred ca sunt masochiste
sfincterul anal isi revine o vreme...dupa aia, incet, incet, nu isi mai revine...atunci apar problemele. Insa, fireste, daca zice in filme ca e bun sexul anal si daca prietenul vrea...cum sa refuzam. Eu am mai zis, daca el e de acord sa fie penetrat anal, te mai gindesti daca esti si tu de acord. Daca el nu e de acord(nici supozitoare nu isi pun) atunci nu inteleg de ce sa fie partenera

Eu nu inteleg de ce se pune problema egalitatii la capitolul asta , si nimeni nu pune problema si la egalitatea intre intensitatea placerii orgasmului femeiesc cu cel barbatesc.
Acum cred ca o sa imi raspundeti , "pai daca asa a fost de la natura"
Daca punem problema ,la oral sa faca si el ce face si ea, la normal la fel ,haideti sa fim corecti si sa gandim la fel si la anal.
Cum inainte de o penetrare faci un preludiu ,asa inainte de anal degetul este un mic preludiu ca sa obisnuiesti anusul.
Nu vad de ce unui baiat tre sa il stimulez cu degetul pentru ca "DE LA NATURA NU TI SA DAT PENIS" deci penetrare anala nu poti face ca femeie ,de aceea doar barbatii fac penetrari anale .e capitolul la care nu se pune problema de excenge cum nici la multi orgasm nu se pune.

PS: Deobicei gay fac excenge la capitolul asta ,si banuiesc ca prietenul vostru nu e Gay.Si lesbienele fac excenge cu degetul ,sper ca nu e cazul vostru.


Rog persoanele care se plictisesc ,sa nu imi analizeze textul , pentru ca in orice revista care se respecta mai gasesti si greseli gramaticale ,cuvinte lipite ... , care reiesa din graba.

Offline

 

#66 2007-10-07 15:32:02

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

nu iti e clar de ce trebuie si tu ca baiat sa acepti un deget 2 in fund? pentru ca e impotriva firii sa iti bagi chestii in fund, dar data tie ca baiat ti se pare normal atunci ai sa zicem tot dreptul sa ii ceri si prietenei tale sa accepte una alta in fund


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#67 2007-10-07 15:48:15

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

din fund ies chestii nu intra


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#68 2007-10-07 15:54:22

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

daca sexul anal e facut asa cum trebuie, nu e dureros deloc, e chiar placut


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#69 2007-10-07 17:29:53

un baiat
Membru
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 4

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

"mitzili "  poti sa imi spui ce iti intra tie in vagin in afara de penis, daca tot zici ca din fund iesa nu intra.

"deadrose " cred ca acum cativa ani in urma ,cand lumea incepea sa is puna problema blowjobului ,la fel puteai spune ca gura este doar ca sa mananci , uite ca i sa gasit si alta intrebuintare , si daca ne gandim cu aceasta gura, mananci , iti pupi copii (daca e cazul) persoanele dragi ,  cu ea sa ajuns sa se faca blowjob ,
*nu vad de ce cu fundul care scoate lucruri nu la fel de placute ca cele cu care e invatata gura , tu il scoti un loc de neatins.
Si cum barbatul apeleaza la mai multe moduri pentru a o face pe femeie sa se simta mai bine , el dupa prima ejaculare ne mai simtind nici 50% sadisfactie , cred ca si femeia ar trebui sa mai diversifice putin ce are sa ii ofere .
Blowjobul e la ordinea zilei ,numai e nimic asa de special ,acum daca ai parte de blowjob e normal daca nu ai parte , e o problema .
Si tot din acelasi motiv noua generatie , 16-18 ani practica analul pentru ca mereu se vine cu ceva nou.

Cel mai corect ar fi sa se exprime la capitolul asta cele care au facut iar cele care nu au facut ,sa spuna doar " nu am facut fara sa se dea experte" pentru ca pana nu incerci nu stii.
Un exemplu pe care sigur l-ai trait si tu ,ca toti oamenii de altfel ,ar fi primul orgasm .
Cat de bine cunosteai tu senzatia unui orgasm inainte sa il ai , din auzite?
La fel de bine cat cunosti acum senzatia unui anal .



Daca nu sunt prea indiscret : ne poate supune doamna doctor daca opiniile ei fata de sexul anal sunt din propria experienta sau o parere stiintifica ,aflata din carti.

Pentru ca ceea ce ne spune dansa pe plan medical nu poate sa o contrazica decat cineva din medicina.
Dar pe plan sexual ,cred ca fara sa traiesti pe propia piele ,nu te poti exprima .
E ca atunci cand parintii te invata de mic ca nu e bine sa faci sex esti prea mic (indiferent de varsta pe care ai ,pentru ei esti mereu mai mic), si toti stim ca la prima experienta ne-am fi dorit sa fi venit mai devreme ,chiar daca aceasta a venit in adolescenta cand vine deobicei.

Offline

 

#70 2007-10-07 17:35:11

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

un baiat a scris:

Nu vad de ce unui baiat tre sa il stimulez cu degetul pentru ca "DE LA NATURA NU TI SA DAT PENIS" deci penetrare anala nu poti face ca femeie ,de aceea doar barbatii fac penetrari anale .e capitolul la care nu se pune problema de excenge cum nici la multi orgasm nu se pune.

De stimularea prostatei nu ai auzit?

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2007-10-07 18:15:41)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#71 2007-10-07 18:12:45

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

un baiat a scris:

"mitzili "  poti sa imi spui ce iti intra tie in vagin in afara de penis, daca tot zici ca din fund iesa nu intra..

Pai asa a lasat Dumnezeu k penisul sa intre in vagin.
Nu am absolut nimic cu fetele care accepta sexul anal......daca lor le place. Eu nici supozitoare nu suport in fund....care vb aia e f subtire. Dar vb doctoressei in legatura cu baietii care isi preseaza partenerele sa faca sex anal.......sa se lase si ei pentrati de un deget in fund.....ca sa nu zic de un dildo.


Iar daca tot te roade curiozitate atat de tare sa aflii ce imi mai intra mie in vagin.....O.B.-ul

"Si cum barbatul apeleaza la mai multe moduri pentru a o face pe femeie sa se simta mai bine , el dupa prima ejaculare ne mai simtind nici 50% sadisfactie , cred ca si femeia ar trebui sa mai diversifice putin ce are sa ii ofere"....vai saracutul barbat la cate suplicii e el supus. atunci de ce mai face sex daca nu mai simte nici 50% satisfactie. Din obligatie???

Ultima oara a fost editat de mitzili (2007-10-07 18:17:32)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#72 2007-10-07 18:33:45

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

un baiat a scris:

"deadrose " cred ca acum cativa ani in urma ,cand lumea incepea sa is puna problema blowjobului ,la fel puteai spune ca gura este doar ca sa mananci , uite ca i sa gasit si alta intrebuintare , si daca ne gandim cu aceasta gura, mananci , iti pupi copii (daca e cazul) persoanele dragi ,  cu ea sa ajuns sa se faca blowjob ,

nu vad de ce cu fundul care scoate lucruri nu la fel de placute ca cele cu care e invatata gura , tu il scoti un loc de neatins.

in principiu in gura intra chestii si ies chestii. asa cum mananci poti sa si vomiti

si nu vad fundul un loc de neatins, ideea e k daca partenerul meu nu accepta nici un stimul anal, atunci nici eu nu voi accepta


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#73 2007-10-08 12:55:59

un baiat
Membru
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 4

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

mitzili a scris:

un baiat a scris:

"mitzili "  poti sa imi spui ce iti intra tie in vagin in afara de penis, daca tot zici ca din fund iesa nu intra..

Pai asa a lasat Dumnezeu k penisul sa intre in vagin.
Nu am absolut nimic cu fetele care accepta sexul anal......daca lor le place. Eu nici supozitoare nu suport in fund....care vb aia e f subtire. Dar vb doctoressei in legatura cu baietii care isi preseaza partenerele sa faca sex anal.......sa se lase si ei pentrati de un deget in fund.....ca sa nu zic de un dildo.


Iar daca tot te roade curiozitate atat de tare sa aflii ce imi mai intra mie in vagin.....O.B.-ul

"Si cum barbatul apeleaza la mai multe moduri pentru a o face pe femeie sa se simta mai bine , el dupa prima ejaculare ne mai simtind nici 50% sadisfactie , cred ca si femeia ar trebui sa mai diversifice putin ce are sa ii ofere"....vai saracutul barbat la cate suplicii e el supus. atunci de ce mai face sex daca nu mai simte nici 50% satisfactie. Din obligatie???

Da Dumnezeu a lasat penisul sa intre in vagin. Gura nu a lasat-o pentru asta si nici fundul.
Doar ca de-al lungul timpuli , femeia primeste barbatul baga.Si oamenii care cauta diversitate au gasit mai multe moduri de asi stimula nervii ,dar pe acelasi principiu . Sa inventat dildo, inelu ,lubrifiantul ,prezervativul cu striatii, toate folosite de parteneri prin aceeasi actiune barbatul baga femeia primeste.

Asa ca barbatul nu primeste nu din cauza ca e anus ,ci din cauza ca il transforma intr-un gay.

Cat despre parteacu sexul din obligatie , o fac ca sa o vad pe ea fericita .Stii cea mai buna metoda intr-un cuplu normal e ca fiecare sa se gandeasca la celalalt sa se simta bine si asa se va simti si el bine.
Iar la acele lucruri care ti le-am enumerat mai sus care sau inventat ,au fost facute sa o faca pe partenera sa se simta mai bine , ca nu vad cum ar putea sa il stimuleze pe barbat. Si la fel schimbarea gaurelor si pozitiile s-au inventat ca sa stimuleze imaginatia barbatului , la el conteaza mai mult ,decat la femeie ,din cate am mai citit si mi-au mai confirmat partenerele.Deci sexul anal cum am mai spus nu este un excengi decat intre travestiti

dar pacat de barbatul tau ,daca nu esti dispusa ca uneori sa faci sex doar ca sa il vezi pe el fericit , asta pare sa reiasa din ce ai spus tu.

Offline

 

#74 2007-10-08 13:02:49

un baiat
Membru
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 4

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

deadrose a scris:

un baiat a scris:

"deadrose " cred ca acum cativa ani in urma ,cand lumea incepea sa is puna problema blowjobului ,la fel puteai spune ca gura este doar ca sa mananci , uite ca i sa gasit si alta intrebuintare , si daca ne gandim cu aceasta gura, mananci , iti pupi copii (daca e cazul) persoanele dragi ,  cu ea sa ajuns sa se faca blowjob ,

nu vad de ce cu fundul care scoate lucruri nu la fel de placute ca cele cu care e invatata gura , tu il scoti un loc de neatins.

in principiu in gura intra chestii si ies chestii. asa cum mananci poti sa si vomiti

si nu vad fundul un loc de neatins, ideea e k daca partenerul meu nu accepta nici un stimul anal, atunci nici eu nu voi accepta

Ti-am raspuns mai sus de ce barbatii nu acepta stimulare anala.Dar eu pentru tine voi accepta daca mi-l faci cu un penis ,dar sa faca parte din corpul tau.Dar numai pentru tine e exceptia , eu nu suport gay si nici lesbi ,dar ei sunt liberi sa faca ce vrea ,eu ii ignor .

Dar la cum faceti voi excenge-ul asta ,maine poimaine ne asteptam la un raspuns , iti nasc un copil daca imi nasti si tu unu.

Offline

 

#75 2007-10-08 14:33:19

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

un baiat...opiniile mele sunt stiintifice, aflate din carti.
si ideea cu penetrarea anala a baiatului de catre partenera(cu degetul) tot din carti am luat-o(din carti de sexologie, scrise de meseriasi in domeniu, de prin alte tari dar si de pe la noi). Si am sa te rog sa nu imi spui ca avewti nevoie voi barbatii sa mai schimbati gaura, pentru diversificare ca altfel va plictisiti, si sexul oral e invechit de acuma, ca nu e adevarat si stii si tu in forul tau interior...relatia de cuplu, nu e exclusiv sexuala...sexul e doar o parte a ei si poate fi de calitate si fara sex anal.
mai departe, ideea ca, pentru ca barbatul are un penis pe care il poate introduce e bine sa i se parmita sa il introduca oriunde vrea el e gresita din start...in plus, faptul ca accepti ca partenera sa iti penetreze anusul cu degetul nu te transforma in gay...ca nimeni nu a zis sa accepti ca partenera sa isi cheme fratele/varul/cel mai bun prieten sa te penetreze el cu penisul lui.


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#76 2007-10-08 15:07:35

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

un baiat a scris:

deadrose a scris:

un baiat a scris:

"deadrose " cred ca acum cativa ani in urma ,cand lumea incepea sa is puna problema blowjobului ,la fel puteai spune ca gura este doar ca sa mananci , uite ca i sa gasit si alta intrebuintare , si daca ne gandim cu aceasta gura, mananci , iti pupi copii (daca e cazul) persoanele dragi ,  cu ea sa ajuns sa se faca blowjob ,

nu vad de ce cu fundul care scoate lucruri nu la fel de placute ca cele cu care e invatata gura , tu il scoti un loc de neatins.

in principiu in gura intra chestii si ies chestii. asa cum mananci poti sa si vomiti

si nu vad fundul un loc de neatins, ideea e k daca partenerul meu nu accepta nici un stimul anal, atunci nici eu nu voi accepta

Ti-am raspuns mai sus de ce barbatii nu acepta stimulare anala.Dar eu pentru tine voi accepta daca mi-l faci cu un penis ,dar sa faca parte din corpul tau.Dar numai pentru tine e exceptia , eu nu suport gay si nici lesbi ,dar ei sunt liberi sa faca ce vrea ,eu ii ignor .

Dar la cum faceti voi excenge-ul asta ,maine poimaine ne asteptam la un raspuns , iti nasc un copil daca imi nasti si tu unu.

aici nu e vb de a suporta homesualii sau lesbiencele. aici e vb de a fi sau nu de acord sa iti intre ceva in fund, indiferent de orientarea sexuala, din punctul meu de vedere esti gay cand practici cu un alt barbat, si cand esti atras sexual de un alt barbat(sau ma rog femeile cu ale lor), dar daca prietena ta iti stimuleaza anusul, asta nu inseamna k esti gay. eu asta incercam sa iti spun

un baiat a scris:

Dar eu pentru tine voi accepta daca mi-l faci cu un penis ,dar sa faca parte din corpul tau

fi mai explicit, intrucat eu nu vad nici un sens in fraza asta

Ultima oara a fost editat de deadrose (2007-10-08 15:08:04)


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.