homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru andrutza


#1 2007-02-27 09:20:00

nana.lili
Full member
Inregistrat: 2006-10-30
Mesaje: 197

pentru andrutza

Te rog frumos spune-mi unde si cum o pot gasi pe dr. Sorina Sorescu (parca asa ai spus). Unde te-a trimis pentru analiza tisulara si cat a costat analiza si consultatia? Multumesc frumos.

Offline

 



#2 2008-04-05 21:17:27

andrutza
Vizitator

Re: pentru andrutza

da e vb de Sorina Soescu...si analiza tisulara e o mare vrajeala...nu e concludenta si mai dai si o gramada de bani, m-am convins dupa aia eu...te sfatuiesc sa nu iti faci analiza asta, daca vrei medic bun homeopat din Cta iti pot recomanda pe o dna doctor super.

 

#3 2008-04-05 21:39:47

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: pentru andrutza

Pentru ce anume se face analiza asta?

Offline

 

#4 2008-04-05 21:42:03

andrutza
Vizitator

Re: pentru andrutza

pt minerale...toxice cele bune...dar e un mare rahat

 

#5 2008-04-05 21:42:51

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: pentru andrutza

Ok..thx!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-04-05 22:40:24

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: pentru andrutza

Si cum se face analize? Ce presupune? Si de ce nu e ok?


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#7 2008-04-05 22:48:50

andrutza
Vizitator

Re: pentru andrutza

iti taie niste par foarte aproape de scalp...dupa care trimite parul asta in italia si iti vine rezultatul a vreo 20 si ceva de minerale din tesutul firului de par.
Nu ca nu este ok, dar costa f mult vreo 4 mil, ce e bine la analiza asta e ca poti afla daca ai anumite minerale toxice in organism...si in functie de rezultatul analizei ei iti trimit de acolo si niste prafuri naturale, minerale de fapt...daca ai lipsa de nu stiu ce mineral iti da un anumit remediu, daca ai exces de ceva la fel...dar nu e obligatoriu sa urmezi tratamentul, daca vrei cumperi daca nu vrei nu cumperi.
cam asta e toata smecheria. stati ca va pun si un link ca vad ca sunteti interesate  smile
http://www.mithos.ro/AMT/index.html uitati aici mai multe detalii.

 

#8 2008-04-05 22:55:57

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: pentru andrutza

cam aiurea zic si eu....

oricum, nu cred ca afectiunile serioase au legatura asa de mare cu mineralele din corp....

si pretul....4 mil...enorm de mult.

Eu am fost al un homeopat care iti puen nu stiu ce aparat pe tine care masoara tot felul de chestii pe baza campului bioneregetic al corpului tau...am platit 2 mil (tot e  mai putin decat 4 mil) si dupa aceea m-am intrebat oare cat e de relavant...si nu prea cred...dar mai stii in ce sa crezi?

Oricum, tratamentul m-a costat 7 ron (deci putin, nu foarte scump) si vizitele ulterioare (de control si pentru a-mi prescrie tratament in continuare) nu m-au mai costat nimic.

Later edit : acu am vazut pe pagina indicata de tine ce si cum...eu zic ca e aiurea...si preturile la pastile e enorm (70-80 RON ) e foarte mult...eu cred ca e cam teapa pentru oameni disperati....si sincer, nu prea cred eu in trimisul firului de par in italia....de ce italia si nu state (ca tot ziceau de nasa undeva)....aiurea...si foarte scump!

Ultima oara a fost editat de blue.butterfly (2008-04-05 23:02:46)


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#9 2008-04-05 23:51:07

andrutza
Vizitator

Re: pentru andrutza

da pai tocmai de asta ziceam ca e f scump....analiza e buna pt minerale intr-adevar, dar e costisitoare nu-si permite oricine. iar medicamentele, da sunt exagerat de scumpe... ma rog eu nu mai cred in asa ceva, eu nu descoperisem ce am si din disperare mi-amf acut si asta ca m-a trimis doctorita asta ca cica ar fi super bla bla de unde ca am luat tzeapa...

 

#10 2008-04-06 00:37:46

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: pentru andrutza

dar tu de ce zici ca ai luat teapa?

k nu inteleg...zici ca analiza e buna, dar ai luat teapa.


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#11 2008-04-06 00:39:20

andrutza
Vizitator

Re: pentru andrutza

e buna pt mineralele alea toxice, pt ca doar asa poti afla daca ai vreun mineral toxic sau nu...eu mi-am luat si medicatia si nu mi-a facut bine. de asta zic ca mi-am luat teapa

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.