homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Scurgeri maronii


#1 2007-03-07 20:13:22

uly81
Membru
Inregistrat: 2007-03-06
Mesaje: 1

scurgeri maronii

salut, ma poate ajuta si pe mine cineva cu cate informatii?
am 26 ani, si am ramas insarcinata pt prima data, la o luna a sarcinii am facut un avort spontan zice medicul de la o raceala.
am 1 luna in cap de cand am facut chiuretajul si la 3 saptamani am fost din nou la control, in aceste saptamani totul a decurs normal fara dureri fara scurgeri nimic, exact in ziua cand sa merg la medic am inceput sa am niste scurgeri maronii,putin mirositoare subtiri ca firul de lana.
medicul a vazut si mi-a dat tratament klion ovule, calciu si doxicilina, nu suport ovulele dar m-am tratat cu ceai de potroace si galbenele pt ca ma luat cred si o hemoragie care a tinut 3 zile sau poate a fost ciclu mai devreme.
acum mai acea scurgere o data pe zii, de fapt asa am avut aceasta scurgere o dara poate de doua ori pe zi.
ma sperie faptul ca nu stiu de ce am aceasta scurgere medicul mia scris pe reteta ca am uretro- vaginita.
cat ma mai tine? contact sexual nu am avut deloc dinainte de avort.
ce ma sfatuiti sa fac sau ce credeti ca am?
astept raspuns
va multumesc mult........multa sanatate

Offline

 



#2 2007-03-07 21:22:36

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: scurgeri maronii

sa urmezi tratamentul dat de medic...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#3 2007-03-08 12:22:46

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: scurgeri maronii

uly, daca medicul credea ca ceaiurile te ajuta, nu iti mai dadea ovule si iti spunea s ate speli cu ceai. lasa leacurile babesti si fa cum ti-a spus medicul, ca nu degeaba a facut facultatea aia...


Nobody home

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.