homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nashira as vrea sa aud parerea ta


#1 2007-03-11 21:24:17

george_stanica
New member
Inregistrat: 2006-12-23
Mesaje: 16

Nashira as vrea sa aud parerea ta

am avut 3 contacte sexuale cu iubita mea insa aceasta chiar dak eeravirgina nu a sangerat deloc.Suntem curiosi sa aflam dak este normal.Iti multumesc anticipat

Offline

 



#2 2007-03-11 21:27:56

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Nashira as vrea sa aud parerea ta

da e normal:)


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#3 2007-03-11 21:29:12

george_stanica
New member
Inregistrat: 2006-12-23
Mesaje: 16

Re: Nashira as vrea sa aud parerea ta

dar totusi ea isi face griji tie ti s-a intaplat la fel?

Offline

 

#4 2007-03-11 21:30:39

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Nashira as vrea sa aud parerea ta

dap:)nici mie nu mia curs sange..nu e obligatoriu sa curga sange..inseamna k are un himen elastic
oricum  nu e musai sa curga sange..zii sa se linisteasca k se inatmpla:)


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#5 2007-03-11 21:33:58

george_stanica
New member
Inregistrat: 2006-12-23
Mesaje: 16

Re: Nashira as vrea sa aud parerea ta

mersi mult ai fost draguta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-03-11 21:34:40

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Nashira as vrea sa aud parerea ta

doctoressa a scris:

thebest, exista o varietate de himen care are o deschidere foarte larga...adica e mai mult ca o bentita ...acesta nu se rupe, decit eventual la nastere(ca nu are de ce) si nici nu pune piedici la penetrate....oamenii obisnuiesc sa-i spuna elastic.
Mai exista si posibilitatea ca himenul sa se rupa urmare a unui traumatism suferit in copilarie(fiica mea de exemplu, a cazut pe carucior la Metro si dinpunct de vedere medical nu mai e virgina, asta s-a intimplat acum vreo 3 ani, deci cind avea 5 ani si ceva). Daca esti un parinte ca mine si stii sa te uiti, si fata te lasa poti sa aflii si sa-i zici si ei, eventual, daca nu, nu stii nici tu si poate chiar daca stii nu-i zici, ca sa nu se simta libera sa-si inceapa viata sexuala.
Cred ca-i relativ simplu sa aflii daca ai fost mintit...fa o discutie in care sa afirmi faptul ca din punctul tau de vedere virginitatea nu reprezinta o valoare in sine(sigur, apreciezi ca pe un dar pretios faptul ca ea ti-a oferit-o pe a ei) si vezi ce zice....Exista din pacate si probabilitatea ca ai fost mintit, din motivul ca multi baieti un inca pret pe virginitatea partenerei fara sa fie cazul de loc(in fond s-a inventat sexul oral care protejeaza foarte bine himenul dar tot sex e, asta ca sa nu discutam de sexul anal)

raspunsul dat de docotressa unui tip:)

Ultima oara a fost editat de Amaria (2007-03-11 21:35:01)


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#7 2007-03-11 23:42:32

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Nashira as vrea sa aud parerea ta

deci nu mai e nevoie de parerea mea. exact asta as fi spus si eu.


Nobody home

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.