homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problema neobisnuita in prima luna de anticonceptionale


#1 2007-03-16 20:00:32

dissu
Membru
Inregistrat: 2007-03-16
Mesaje: 2

problema neobisnuita in prima luna de anticonceptionale

am inceput sa iau novynette, dupa sfatul medicului la inceputul lunii. am inteles deja ca multe din efectele secundare difera de la organism la organism, dar totusi a aparut o problema despre care nu am auzit nicaieri si as vrea sa stiu daca e posibil sa fie din cauza lor. de cand iau pastile am scaunul f decolorat fata de ceea ce cred ca inseamna normal. sunt deja la pastila 17 si am observat acest aspect de cand am inceput sa iau pastile. ar trebui sa ma ingrijorez? m-am gandit sa merg totusi la medic cand voi incepe cea de-a doua folie, in cazul in care nu vad nici o schimbare. intrebarea mea este: trebuie sa ma duc cat mai repede la medic sau e unul din acele efecte secundare normale? sau nici macar nu tine de anticonceptionale?

Offline

 



#2 2007-03-16 20:02:11

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: problema neobisnuita in prima luna de anticonceptionale

ai probleme cu ficatul?ai cumva hepatita?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-03-16 22:57:25

dissu
Membru
Inregistrat: 2007-03-16
Mesaje: 2

Re: problema neobisnuita in prima luna de anticonceptionale

nu stiu sa am nici o problema. inainte sa merg la ginecolog, am facut analizele generale si mi-au iesit bine.pana acum nu am mai avut astfel de manifestari, din cauza asta mi-am imaginat ca e de la pastile. se pare totusi ca va trebui sa merg cat mai repede la medic, nu-i asa?

Offline

 

#4 2007-03-17 08:11:52

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: problema neobisnuita in prima luna de anticonceptionale

nu stiu ce sa iti zic daca e sau nu de la ac.eu zic ca daca iti faci griji sa mergi la doctor:)


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.