homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru doctoreasa


#1 2007-03-22 14:20:02

aix
Membru
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 4

Pentru doctoreasa

Buna,pana acum cateva luni nu am avut nici o problema ginecologica,dar acum insa ma confrunt cu tot felul de probleme.Prima problema si cea mai grava,cred eu pt. ca nu am mai auzit la nimeni de asa ceva,este faptul ca uneori cand fac spalaturi vaginale cu dusul,imi cad niste bucatele mici ca un fel de piele,subtiri,de culoare maronie,si sunt foarte speriata pt. ca e ceva ciudat si n-am mai auzit de chestia asta.O alta problema ar fi ca, de cand am inceput sa iau anticonceptionale,Logest,in timpul actului sexual,si dupa,am usturimi,iar ovarele ma inteapa din cand in cand.Nu stiu ce sa cred despre toate astea,dar am fost la ginecolog cand mi-a prescris anticonceptionalele,mi-a facut test la secretie si nu a iesit totul bine,iar in urma tratamentului puternic,au aparut usturimile si durerile de ovare.Am si eu nevoie de o parere,daca se poate.Multumesc.

Offline

 



#2 2007-03-22 14:21:21

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Pentru doctoreasa

singura parere care ti o pot da e sa mergi iar la medicul ginecolog care ti a prescris anticonceptionalele...ar putea fi multe lucruri si nici macar doctoressa nu are de unde sa ghiceasca care e...

Ultima oara a fost editat de crys_ty_na (2007-03-22 14:22:22)


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#3 2007-03-22 14:24:03

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Pentru doctoreasa

aix, ar mai fi o spolutie: sa nu te mai speli intravaginal cu dusul. Nu stiu ce tratament ai facut, nici ce a iesit la examenul de secretie...ori te intorcila ginecologul ala ori, cu toate ocumentele in mina(buletin de analiza, reteta) mergi la alt medic


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#4 2007-03-22 16:07:44

aix
Membru
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 4

Re: Pentru doctoreasa

Ma voi duce din nou la un nou control.Multumesc frumos.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.