homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru doctoressa


#1 2007-04-20 07:40:50

emily
Membru
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 4

pentru doctoressa

Multumesc pt raspuns. Acum am alta problema. Am fost la un ecograf mai performant si mi-a spus ca sarcina exista, ca este micuta dar este in siguranta. In schimb in aceasta dimineata am inceput sa am niste scurgeri maronii, accentuate, cu mici chegulete. Nu este inca sange dar mult nu mai este. Doctorita mea mi-a recomandat no-spa insa am impresia ca pentru am-i salva sarcina e nevoie de mult mai mult. Ma mai puteti ajuta? Multumesc tare mult!

Offline

 



#2 2007-04-20 09:28:45

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: pentru doctoressa

du'te la medic k asa din spuse nu prea ai ce face.


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#3 2007-04-20 11:59:03

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: pentru doctoressa

e nevoie de mai mult intr-adevar. insa nu iti pot recomanda eu, pe forum tratament. mergi deci la ginecologul tau de urgenta


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.