homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

POSTINOR - intarzie menstruatia a doua luna?


#1 2007-04-20 17:55:04

alemec
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2005-12-14
Mesaje: 17

POSTINOR - intarzie menstruatia a doua luna?

Buna ziua,

Am luat Postinor luna trecuta prin a 23-a zi a ciclului si in 5 zile dupa ce l-am luat mi-a si venit ciclul; am avut o sangerare normala, nimic ciudat.
Problema e ca luna asta, luna imediata dupa Postinor, nu imi mai vine ciclul...sunt deja in ziua 31 si eu am avut tot timpul ciclul regulat de 28 de zile...
Intrebarea mea e..din cauza Postinorului imi intarzie? Oare sa nu-si fi facut efectul atunci cand l-am luat sau e o dereglare hormonala din cauza Postinorului? Am facut ieri un test de sarcina si a iesit negativ. Cata incredere pot avea in testele de sarcina, pot sa nu sesizeze o sarcina?

Multumesc mult!

Offline

 



#2 2007-04-20 17:59:05

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: POSTINOR - intarzie menstruatia a doua luna?

daca de la ultima menstruatie nu ai mai avut contacte riscante, atunci doar iti intarzie datorita postinorului. testul s-ar fi pozitivat pana acum daca era sarcina.


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.