homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

SEX ORAL ! ! !-24


#438 2007-11-08 01:12:39

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: SEX ORAL ! ! !

soulfly a scris:

pe mina ma oftica chestiile astea... Ambitii de genu "n-o sa fac niciodata" sau "vaaaaaai! cum de ai facut asa ceva!?" Asta e.. mi-a placut, am facut, am lasat sa mi se faca... Viata e scurta.. In plus.. e marfa sa n-o mai iei ca pe o jignire cand te face cineva "muista" lol

hai ca m-ai facut si pe mine sa zambesc

Offline

 



#439 2007-11-08 01:50:38

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

pai era faza ca eram cu o prietena pe strada si scria p un bloc  "Alexandra face muie" si ii zic tipei cu care eram "ce s-o fi chinuit atat sa scrie k face muie cand putea sa zica clar k e muista?" si n-am terminat bine de spus k am ramas aman2 neutral ne-am uitat una la alta si am inceput sa radem: "baaaaaa chiaar! daca faci muie esti muista!!" am avut noi revelatia asta.... dupa care ne-am dat seama k nu mai trebe sa ne suparam dak ne zice cineva k suntem muiste big_smile Asa k... am transformat jignirea in compliment tongue


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#440 2007-11-08 02:14:39

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: SEX ORAL ! ! !

Lili_delfi a scris:

andrutza a scris:

si nu te roade curiozitatea? smile mie imi place super mult sexul oral, inebunesc d-ea binelea cand mi se face smile si mi se pare si f intim

subscriu

subscriu si eu

Offline

 

#441 2007-11-08 02:41:18

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: SEX ORAL ! ! !

persifona a scris:

Nici eu n-as face din prima unuia, dar al meu mi-a facut din prima si mi-a placut. big_smile

subsciur. smile


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#442 2007-11-08 08:28:30

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

mie cand mi-a facut prima data ma lasat rece rotfl2 nu simtieam nimic (eram si virgina si tare timida ca sa nu zic speriata de bombe ) ehei insa de atunci a trecut vremea si acum imi place tare mult big_smile.cand ii fac eu lui imi place ,chiar ma excit big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#443 2007-11-08 11:14:27

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: SEX ORAL ! ! !

Si eu eram virgina cand mi-a facut prima data si nu am simtit nimic,dar acuma...big_smile
PS.Daca ii faci sex oral iubitului,sotului esti muista?asa se cheama curvele care fac primului venit,dar nu cele ce sunt intr-o rel serioasa.Sorry,dar suna oribil.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#444 2007-11-08 13:49:10

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: SEX ORAL ! ! !

eu am facut din prima big_smile

Offline

 

#445 2007-11-08 14:23:47

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: SEX ORAL ! ! !

Andra123 a scris:

Si eu eram virgina cand mi-a facut prima data si nu am simtit nimic,dar acuma...big_smile
PS.Daca ii faci sex oral iubitului,sotului esti muista?asa se cheama curvele care fac primului venit,dar nu cele ce sunt intr-o rel serioasa.Sorry,dar suna oribil.

oameni rautaciosi si invidiosi sunt peste tot...nu trebuie bagate in seama!


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#446 2007-11-08 14:25:21

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: SEX ORAL ! ! !

Fadette a scris:

eu nu am facut lui niciodata *rosesc* dar imi strang curajul sa i fac in curand...el ma rasfata pe mine si admit ca imi place f mult smile

subscriu:)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#447 2007-11-08 14:28:06

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: SEX ORAL ! ! !

Andra123 a scris:

PS.Daca ii faci sex oral iubitului,sotului esti muista?asa se cheama curvele care fac primului venit,dar nu cele ce sunt intr-o rel serioasa.Sorry,dar suna oribil.

Ma enerveaza la culme expresia asta "muist/muista".
Conform DEX:
múie s.f. (reg. argotic) gură; (în expr.) a duce cu muia = a amăgi, a înşela, a duce cu vorba.
Daca cine practica sex oral este numit muist/a pt ca face ceva cu gura, atunci si cei care vorbesc mult si fara rost ar trebui sa se numeasca la fel (de ex politicienii) big_smile


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#448 2007-11-08 14:29:47

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: SEX ORAL ! ! !

ce tare vdaiana! Te-ai uitat in dex smile


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#449 2007-11-08 14:53:32

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: SEX ORAL ! ! !

vdaiana a scris:

Andra123 a scris:

PS.Daca ii faci sex oral iubitului,sotului esti muista?asa se cheama curvele care fac primului venit,dar nu cele ce sunt intr-o rel serioasa.Sorry,dar suna oribil.

Ma enerveaza la culme expresia asta "muist/muista".
Conform DEX:
múie s.f. (reg. argotic) gură; (în expr.) a duce cu muia = a amăgi, a înşela, a duce cu vorba.
Daca cine practica sex oral este numit muist/a pt ca face ceva cu gura, atunci si cei care vorbesc mult si fara rost ar trebui sa se numeasca la fel (de ex politicienii) big_smile

exista asa in dex:) nu stiam:)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#450 2007-11-08 15:06:33

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: SEX ORAL ! ! !

e bine ca gasim mai toate cuvintele prin dex. big_smile

Offline

 

#451 2007-11-08 16:44:29

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

Lasati-l incolo de dex.. E vba despre expresia uzuala.. Si tocmai k sa nu te mai afecteze cnd spune cineva asta, o iei la mijto... Asta era ideea wink

Ultima oara a fost editat de soulfly (2007-11-08 16:46:31)


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#452 2007-11-08 16:58:11

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: SEX ORAL ! ! !

mie..ca si lui soulfly...imi place tare cum suna"muista"lol)shtiu ca eram parca in masina cu un cuplu in spate..prietenii nostrii,,..si nush cum vine vorba si el concluzioneaza: eu am gena de limbist!!rotfl2) si zic..daca tu ai de limbist eu ce gena am? si el zice: eh..wink shtim amandoi;)  adica de muista se intelegea:)))


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#453 2007-11-08 17:00:36

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: SEX ORAL ! ! !

vb ta janis....noi muiste ei limbisti lol Auziti da voi ati vazut ce se ataca baietii ei intr ei la faza asta? Daca ii zice unul celuilalt ca "da limbi" mama zici k l-a inurat de mama. De parca nu apr toti baietii dau limbi....


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#454 2007-11-08 17:42:40

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

ma vorbesc si ei k baietii.. Asa in mare... toti vorbesc. Asta nu inseamna k dau amanunte de genu "am pus-o asa si ea a facut asa si dup-aia s-a intamplat nujt ce".. Eu am auzit baieti vbind despre ce au facut ei dar intr-un mod mult mai simplu decat vorbesc eu, de exemplu, cu cea mai buna prietena a mea. Pai noi ne povestim si cel mai mic detaliu.. lol ei nici nu tin minte detalii decat dak e ceva f penal... Nujt.. pe mine nu ma deranjeaza chestiile astea... Oameni suntem toti.. wink


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#455 2007-11-08 18:08:28

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: SEX ORAL ! ! !

Dak i-as face din prima....nush...
  Mie mi s-a facut o data si fiind virgina (mentionez k am ramas tot virgina dupa acel numar de oral) si mi-a placut lol am impresia k nu prea am avut inhibitii la viata mea...
   Dar singura kestie pe kre o am ink nitel...e de knd eram mai mica- Mie nu-mi place cum arata o putza smile la prorpiu vorbesc, adik la fete mi se pare mult mai estetic,la baieti mai putin...adik am nevoie de timp sa ma obisnuiesc- mai ales tipii cu piele alba-am obs k unii au putza asa alba de li se vad si venele... moooor knd vad asa cva lol dci imi trebuie timp mai intai sa ma obisnuiesc cu EA  lol si dupa aia vdm smile cu bebe n-am probleme smile imi place,e dragutza lol aaa...plus k nu-mi plac baietii necircumcisi lol ma bufneste rasul knd vad una necircumcisa rotfl2


     Si la partea cu muista..nush-niki mie nu-mi place cuvantul...are si o sonoritate nasoala.. ce sa-ti povestesc domne... Ma enerveaza k desi toata lumea face sex oral ink se mai poarta jignirile astea de tot kktu legate de sexul oral...de park dak faci esti automat curva...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#456 2007-11-08 18:11:38

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

Lelaina a scris:

Mie nu-mi place cum arata o putza smile

rotfl2)))


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.