homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?


#1 2007-05-02 13:14:24

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?

Buna!am o "mica" problema si sper sa ma poate lamureasca cineva..e incredibil pt ca e a doua oara cand mi se intampla.eu si prietenul meu am facut sex( ca sa o zis pe fata) si era a doua oara in seara aceea si nu mai ejacula asa repede..totusi am pus prezervativ(logic!) si s a rupt.akum ..el l a luat si l a aruncat..insa in prezervativ nu era deloc sperma decat un pic de secretie dintr aceea ca inainte de ejaculare..se prea poate sa ma fi atins si pe mine acea secretie? e loc pt ingrijorare?va rog mult sa mi raspundeti  cand aveit vreuna timp...astea seara dupa 8 intru pe forum si mai vorbim.ok>multumesc anticipat..mi e cam frica sa va spun sincer( mentionez ca am diabet deci nu pot lua anticonceptionale!)...va poop pe toate si astept raspuns..puss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 



#2 2007-05-02 13:18:17

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?

ely, nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.
ai diabet insulino-dependent? Oricum, nu e contraindicatie absoluta pentru contraceptive...si poti pune si sterilet


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-05-02 13:31:58

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?

da..am diabet insulino dependent d 2 ani..fac insulina ..acum am pompa..deci nu e  grav?poi dac s ar putea sa mi spuenti atunci cum sa fac sa iau ac?de care?le iau de la farmacie?se poate sa ma lamuriti..va rog frumos?..multumesc pt raspuns..eram speriata..smile..si astept lamurir despre ce si cum pot lua ac chiar dac am diabet..smile


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#4 2007-05-02 13:46:24

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?

poti lua doar sub atenta supraveghere medicala, a diabetologului si medicului de planning....deci nu la farmacie ci la medic trebuie sa mergi


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#5 2007-05-02 18:29:04

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?

aaa....si nu se gasesc la farmacie..sa inteleg?nu?nsuh ca e cam nashpa cu medicul diabetolog ca ar afla ai mei in cazul asta( daca  ma intelegeti;) )...ma rog..tot la veshnicul prezervativ cred ca am sa raman..smile...multumesc de raspuns si deci sa nu mi fac probleme legat de chestia aia cu prezervativul rupt..wink..multumesc....inca o data..puss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-05-07 12:26:45

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: fetelor care puteti sa mi ziceti ce sa fac>?

cu placere


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.