homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De la caldura,sau...mai grav??


#1 2007-05-22 09:27:00

andaluzia
New member
Inregistrat: 2007-03-13
Mesaje: 20

de la caldura,sau...mai grav??

buna!
am si eu o problema!sper sa ma puteti sfatui si pe mine cum ati mai facut-o si cu alte ocazii(si va multumesc).
de cand au fost alea cateva zile de canicula,adica aproape 2 saptamani,mi-a aparut in zona genitala (in pliul piciorului,unde vine marginea chilotului) o...basica,cred,cam asa arata! nu are lichid in ea,nu e umflata,nu ma ustura,nu ma mananca,doar e o zona mai rosie asa si care pare sa se exfolieze!
stiu ca in una din zilele acelea foarte calde am purtat o pereche de blugi super stramti in care am transpirat de n-am mai putut si care ma cam deranjau (era prea cald si blugii erau muuult prea stramti pe mine-si nici nu aveam cum sa ajung acasa sa ma schimb). si de atunci mi-a aparut! poate aveti idee cu ce as putea sa dau sa treaca (nu stiu...ceai,crema..ceva).am cautat pe internet da parca mai rau m-a speriat ce am vazut pe acolo...sifilis,herpes genital...dar nu se potriveste nici una! pls poate aveti vreo idee!! multumesc anticipat!

Offline

 



#2 2007-05-22 09:57:13

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: de la caldura,sau...mai grav??

eu cred ca e de la caldura te-ai iritat si eu am facut o chestie tampita chilotei tanga foarte mici,mici si stramti si blugi mulati nu e o idee buna am terminat cu sportul asta rotfl2 bine ca nu m-am iritat .incearca sa iti dai cu crema de galbenele sau hermozon nu stiu daca asta ultimul te ajuta cu ceva dar e si antiseptic,antiinflamator  pe mine ma ajutat cand aveam o zgarietura pe labie.poate merge si la tine.a,da si daca nu trece mergi la un dermatolog smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-05-22 10:13:12

andaluzia
New member
Inregistrat: 2007-03-13
Mesaje: 20

Re: de la caldura,sau...mai grav??

ms frumos de raspuns! pai si la mine tot chilotei minusculi tanga si blugi super stramti! o sa incerc cu crema de galbenele intai sa vad ce iese!

Offline

 

#4 2007-05-22 10:14:55

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: de la caldura,sau...mai grav??

cu placere smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.