homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum asortam hainele


#1 2007-05-30 19:48:53

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

cum asortam hainele

voi cum faceti?in asa fel incat sa fiti cat mai speciale si ce accesorii puneti?sa spunem fiecare cum ne imbracam in ficare zi.si ne inspiram una de la alta,ca eu una nu mai stiu cum sa ma mai imbrac cum sa le asortez.a..si inca ceva: modificati hainele?dupa ce v-ati plictisit de ele sunt sau imediat dupa ce le cumparati?


expect the worst , hope for the best!

Offline

 



#2 2007-05-30 20:00:24

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: cum asortam hainele

eu prefer sa ma imbrac sport..si nu cu haine multe si scumpe,dar intotdeauna am grija sa fie asortate(de exemplu,daca am adidasi maro-imi iau si o bluza maro/nu una roz rotfl..Este o chestie care vine din interior,niciodata nu am stat sa vad emisiuni de moda,sau asa cea.
Am pantofiori asortati cu bluza,sau/si cu cureaua,si in general ma invart in aceeasi gama de culori,in aceeasi zi.

Offline

 

#3 2007-05-30 20:47:14

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: cum asortam hainele

eu ma refeream la ace tinuta obisnuita ce ii punem sa o facem speciala...


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#4 2007-05-30 21:01:26

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: cum asortam hainele

eu ma imbrac cum simt (cu atentie la ce culori sau combinatii de culori pun pe mine) dupa acre ma duc la tata, ii zic "cum vine?" si tata zice "belea".


Nobody home

Offline

 

#5 2007-05-30 21:13:40

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: cum asortam hainele

Nashira a scris:

eu ma imbrac cum simt (cu atentie la ce culori sau combinatii de culori pun pe mine) ".

eu il intreb pre frate'miu si el chiar e sincer daca o dau in bara, ceea ce se intampla rar smile


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-05-30 21:17:07

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: cum asortam hainele

si tata. de-asta il intreb.


Nobody home

Offline

 

#7 2007-05-30 21:21:00

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: cum asortam hainele

eu prefer si hainele sport si cele elegante...culori...negru,crem,albastru(nuantele mai deschise),verde,roz...

Offline

 

#8 2007-05-30 21:56:30

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: cum asortam hainele

Eu am boala la detalii..rau de toot...si crtitic extrem de rau pe strada.l-am innebunit pe bebe smile mi-a zis k sunt o scorpie...
   Dar intotdeauna am grija cu ce ma imbrac..in special am mania gentilor,cu kt mai multe cu atat mai bine,din nefericire am probleme cu depozitarea lor...
   In rest ma imbrac destul de divers ca sa zik asa...am zile mai elegante altele mai sport..bebe zike k-s genu funky copilaresc,eu m-as rezuma doar la funky big_smile
    Si-mi plac biz-bizurile,aceeasi regula ca la genti...in rest am grija mare la asortat,dar nu sunt fashion addict..
  Zilele trecute mi-am luat o rokitza in buline si nu stiam dak sa iau pe negru cu alb sau cu rosu..si ma tot batea vanzatoarea la cap k se poarta rosu..bla bla...tot negru mi-am luat smile smile
    Apropo..si sunt innebunita dupa combinatia dintre non-culori..alb cu negru mere de minune...plus accesorii de o culoare anume...e perfect...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#9 2007-05-30 22:33:20

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: cum asortam hainele

mie imi place sa am haine pt toate ocaziile...am de la trening,adidasi....pana la rochitze de nuntzi ,botez....de obicei ma imbrac cu blugi,salopeta de blugi cu tricouri cu manecutze mau bufante(ca nuj cum sa le numesc) si cu opincutze (am 1000 de modele si culori) am chiar si mov:Dsi o sapca mov:D..imi place sa incerc mai multe....inainte mergeam pe standard imi era frica sa incerc ceva mai ....dar acum am de toate felurile....de exp azi am avut nijte pantaloni cu "pana"jos,ff stramti negri,mi i-am lluat de la castro....un maieu galben aprins ,mai decupat in fatza..si nijte opincutze aurii de la zara:D,si accesorii am avut aur ,bineinteles....aaa si o geanta nearga cu alb cu model de vacutza,era asa patata ca milka:Dbig_smilebig_smile....dupa cum spune topicul trb sa descriem ce purtam in ziua respectiva...eu asta am si facut...si daca avem voie,mi-ar placea sa spunem si firmele de la care le-am luat:)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#10 2007-05-30 22:43:31

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: cum asortam hainele

bine..deci azi mi-am luat pantaloni de trening trei sferturi negri de catifea.. cu tenisi daia gen balerini in picoare..negri cu alb si rosu in carouri..maieu cu omoplatii goi in sus,alb..geanta neagra sport cu niste strasuri...margelute colorate si multe bratari de plastic colorate la o singura mana...si cam atat..paru desfacut big_smile

Ultima oara a fost editat de Lelaina (2007-05-30 22:44:35)


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#11 2007-05-30 22:54:50

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: cum asortam hainele

1 blugi, adidasi, tricou, adidasii si tricou aceiasi culoare - cand fusai la scoala

2 pantaloni verzi cu tricou verde,curea rosie, care ar fi mers la adidasi rosii dar nu mai avusai timp sa ii caut si luai unii bej - asta cand fusai sa alerg tongue

in general ma imbrac in blugi si bluze cat mai simple. nu imi plac imprimeurile si merg in general pe nergru, albastru (da mai inchis), verde inchis, rosu, crem (sau bej). iar de incaltat numai adidasi (iarna mai fac escapade cu cizme): nu prea ma simt bine in sandale (sunt complexata de unghiile de la picioare + k am senzatia k imi ingheata picioarele) iar pe tocuri nu pot sa merg si nici nu s-ar potrivi stilului meu


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#12 2007-05-30 23:04:27

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: cum asortam hainele

blugi nu f stramti,maieutz din acela lung tip rochitza cu imprimeu ,slapi negri,geanta mare din material tip blug cu paiete ;wink parul din fatza prins in sus cu 2 agrafe cute tongue cercei lungiiiii ,un lantic ,o bratara din argint....cam ce port mereu (nu f multe bijuterii sa ma impopotonez)

Ultima oara a fost editat de angelaflory (2007-05-30 23:06:04)


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#13 2007-05-31 00:19:00

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: cum asortam hainele

blugi, tricuou bleu, adidasi bleu si o geanta mare alba bn mi'am luat geanta alba pt ca tricoul era in fata bleu si in spate alb.
de obicei eu ma imbrac numa sport nu ma simt prea bine imbracata elegant la mine blugii sunt indispensabili nu m'as vedea fara ei, imi plac gentile mari si incapatoare ca eu de obicei am multe chestii de pus si ma mai enerveaza una lume care imi zice ca am venit cu sacul dupa mine.bijuuri nu prea port decat cercei, bratara si cam atata tongue


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#14 2007-05-31 20:02:50

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: cum asortam hainele

adidasi superstaruri alb cu rosu.blugi pana,curea alba,bluza cu maneca lunga ( ca a fost cam rece) alba cu un imprimeu in fata,geanta marisoara alba,parul prins.a...si rozaliu rosu big_smile plus aurul pe care nu-l dau jos aproape niciodata


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#15 2007-06-01 10:23:12

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: cum asortam hainele

eu...sandale cu toc inalt...bluzita rosie din satin, blugi pana la genunchi, geanta mare alb cu rosu ca si sandalele. big_smile accesorii...pai un ceas de la iubi meu..si cercei din argint cu strasuri big_smile , unghii rosii si la maini si la picioare, fard argintiu sidefat cu tus negru, gloss incolor big_smile

Offline

 

#16 2007-06-01 11:48:45

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: cum asortam hainele

ela_is_sweet ca o papusica ;wink din ce ai descris pare zuper dragutza vestimentatia...


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#17 2007-06-01 20:28:14

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: cum asortam hainele

da!!!
eu azi sport si f simplu:blugi,tricou negru,papuci negri.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#18 2007-06-01 21:30:18

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: cum asortam hainele

dimineata a trebuit sa ma imbrac mai elegant, asa ca...pantaloni negri, camasa alba, sacou rosu, pantofi rosii, geanta rosie...parul desfacut si bijuterii de aur alb ( eu nu pot fara bijuterii...)
apoi dupa amiaza sport...blugi, tricou bleu, adidasi, parul prins
maine merg cu prietena mea la plimbare si cumparaturi si am de gand sa ma imbrac in rosu wink

Ultima oara a fost editat de mika (2007-06-01 21:30:49)

Offline

 

#19 2007-06-13 21:10:58

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: cum asortam hainele

fetelor..am o dilema..am tot cautat pe net,si nu am gasit nimic legat de combinatiile de culori..Am o fusta crem,careia pt ca este mai larguta i'am luat o esarfa maro(ca sa se asorteze cu papuceii)..Acum dilema mea este:le pot purta cu o bluzita rosie? Mie imi place cum da..si eu sunt si mai bronzata,si
(cica)imi sta bine cu rosu,dar ma intriga combinatia rosu-crem-maro.Voi ce parere aveti?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.