homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

NEED HELP :(


#1 2007-06-02 08:22:22

singurik
New member
Inregistrat: 2006-06-30
Mesaje: 15

NEED HELP :(

Buna dim tuturor....i need help:( am facut dragoste ieri ...si s-a rupt prezervativul ...el nu a ejaculat ...eram in plin act sexual( asta fiind pe la 6 dim ) ...am luat pilula pe la 15:16 min si urmoatoarea zicea la 12 ore dar nu mai tarziu de 16, am pus ceasu sa sune sa o iau la 3 dim ins m-am trezit la 7:56 si am baut`o grater , ce se va intampla acum?


fa multe poze, razi mult, iubeste ca si cum nu ai fost niciodata ranit din dragoste. Pentru ca, pentru fiecare saizeci de secunde in care stai suparat, pierzi un minut din viata pe care nimeni nu ti-l poate da inapoi......

Offline

 



#2 2007-06-02 08:34:41

miruna25
Full member
Inregistrat: 2007-01-28
Mesaje: 431

Re: NEED HELP :(

Postinor-ul nu l-ai luat bine, dar daca nu a ejaculat nu trebuia sa il iei oricum, caci nu era risc. Nu ai ce sa faci decat sa astepti menstruatia. S-ar putea sa intarzie de la pastila. Oricum, eu zic sa nu te stresezi, nu sunt probleme.


Always remember that true beauty comes from within: from within bottles, jars, compacts, and tubes :-).

Offline

 

#3 2007-06-02 08:38:42

singurik
New member
Inregistrat: 2006-06-30
Mesaje: 15

Re: NEED HELP :(

pai da, stiu ca l-am luat gresit......trb mai devreme de 16 ore...si nuj ce se va int acum:( de aia am postat


fa multe poze, razi mult, iubeste ca si cum nu ai fost niciodata ranit din dragoste. Pentru ca, pentru fiecare saizeci de secunde in care stai suparat, pierzi un minut din viata pe care nimeni nu ti-l poate da inapoi......

Offline

 

#4 2007-06-02 08:41:33

miruna25
Full member
Inregistrat: 2007-01-28
Mesaje: 431

Re: NEED HELP :(

Pai ti-am zis. Nu te stresa, daca nu a ejaculat, nu e nici o problema. Postinorul puteai sa nu iei de loc. Acuma tot ce poti sa faci e sa astepti menstruatia...Si din nou, s-ar putea sa-ti intarzie de la postinor.


Always remember that true beauty comes from within: from within bottles, jars, compacts, and tubes :-).

Offline

 

#5 2007-06-02 08:50:59

singurik
New member
Inregistrat: 2006-06-30
Mesaje: 15

Re: NEED HELP :(

multumesc miruna puss


fa multe poze, razi mult, iubeste ca si cum nu ai fost niciodata ranit din dragoste. Pentru ca, pentru fiecare saizeci de secunde in care stai suparat, pierzi un minut din viata pe care nimeni nu ti-l poate da inapoi......

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-06-02 12:15:55

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: NEED HELP :(

subscriu la tot ce a spus miruna, daca ai nevoie d einca o parere. wink


Nobody home

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.