homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problema scrot


#1 2007-06-03 14:30:04

christoph
Membru
Inregistrat: 2007-06-03
Mesaje: 2

Problema scrot

Buna ziua.
Ma numesc cristi, am 20 de ani, si as vrea sa ma ajutati in legatura cu o problema. De ieri seara, am observat pe partea dreapta a scrotului, o pata de culoare gri putin spre rosu. Are o culoare totusi foarte ciudata, nu doare la palpare, si pare a fi pe scrot, intrucat, daca misc testicolul, pata ramane in acelasi loc. Sa fie un vas de sange spart?
Mentionez ca am observat-o imediat dupa ce m-am masturbat ..nu stiu sigur daca ea era inainte sau nu, as inclina sa spun totusi ca nu. Ar putea avea vre o legatura cu asta?
Va multumesc anticipat

Offline

 



#2 2007-06-03 14:33:58

andrutza
Vizitator

Re: Problema scrot

Cel mai bine e sa mai astepti cateva zile sa vezi daca dispare, iar daca nu sa mergi la un medic daca spui ca te si doare...nu cred ca are legatura cu masturbarea

 

#3 2007-06-03 14:49:05

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Problema scrot

buba de la sifilis unde apare?


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#4 2007-06-03 14:53:43

andrutza
Vizitator

Re: Problema scrot

nu speria baiatul deadrose, ca la sifilis ai  alte simptome....

 

#5 2007-06-03 17:55:54

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Problema scrot

ma gandeam k ar fi si asta o posibilitate. gata, sunt cuminte, nu mai zic nimic tongue smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-06-03 22:13:06

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Problema scrot

nu arata asa leziunea din sifilis

Offline

 

#7 2007-06-04 11:53:57

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Problema scrot

cristi, nu cred ca are legatura cu masturbarea. Avind in vedere descrierea pe care o faci cred ca in cel mai rau caz e vreo afectiune cutanata aparuta acolo...ceea ce oricum nu e grav....asadar, daca nu dispare in 2-3 zile mergi la un dermatolog


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#8 2007-06-04 22:45:50

christoph
Membru
Inregistrat: 2007-06-03
Mesaje: 2

Re: Problema scrot

Multumesc pentru raspunsuri , m-ati linistit putin ..ma asteptam la lucruri mult mai grave...sper sa se dovedeasca a avea si un temei medical in final ce ati spus smile
Am sa mai astept saptamana asta , iar daca nu , am sa caut un dermatolog.

Offline

 

#9 2007-06-05 11:57:18

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Problema scrot

daca se dovedeste a avea un temei medical, am sa incerc sa imi iau brevet de ghicitor in forum....cred ca esti constien ca tu ne-ai cerut sa dam in bobi si noi am dat....consultatii si diagnostice evident nu poti pretinde astfel


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.