homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Practicati sexul anal?-13


#229 2008-04-06 18:43:48

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Practicati sexul anal?

Ina_Ela a scris:

da` dupa sex anal, ar merge un  sex oral ? rotfl  rotfl rotfl rotfl

rotfl rotfl rotfl chiar asa rotfl2) acklad acklad acklad
mnezo, ce le mai scoateti lol
ontpoic:  n-am facut si nici nu ma tenteaza si nici nu cred ca o sa fac...
numai gandul la "dudu" si smellul lui mai face sa acklad lol


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#230 2008-04-06 23:05:43

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: Practicati sexul anal?

Ramona_gl a scris:

Fetele...fata a zis "multe" nu" toate"....hai sa nu aruncam cu pietre. big_smile

poate k unele fete s`au simtit.
eu chiar n`am incerkt dar nici nu zic "no way"
O sa vina vremea,da` ink nu ne`am plikti de sexu` normal tongue
nici nu am fct mai mult de 10 pozitiii...suntem incepatori si nici nu ne grabim big_smile


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#231 2008-04-07 01:07:18

Torres
Membru
Inregistrat: 2008-04-07
Mesaje: 4

Re: Practicati sexul anal?

Daca o fata imi spune ca nu ar face niciodata sex anal, atunci exclud din start orice posibilitate de relatie cu ea - nu ca as fi innebunit dupa sexul anal, insa pentru mine e foarte important ca prietena mea sa fie deschisa la minte, iar mentalitatea "nu am incercat si nu o voi face niciodata" e exact pe dos. La fel si in cazul sexului oral.

Nu pot sa pricep de unde provin retinerile astea. In primul rand, intr-un cuplu in care partenerii se respecta si tin unul la celalalt, TOTUL ar trebui sa fie permis. In al doilea rand, cand faci dragoste cu adevarat pasional, nu mai stai sa te gandesti "asta nu". Si in niciun caz nu stai sa faci o clisma... aia o faci inainte, daca vrei sa fii "ca la carte", pentru orice eventualitate, nu pentru ca te gandesti "gata, acum urmeaza anal." Iar daca faci totul ca la carte, riscurile practice sunt neglijabile.

Raman deci problemele morale, despre care nu pot spune decat asta: fetele bisericoase sa caute mai departe smile I'm addicted to the kinky stuff. smile

Offline

 

#232 2008-04-07 01:11:56

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Practicati sexul anal?

Torres a scris:

Daca o fata imi spune ca nu ar face niciodata sex anal, atunci exclud din start orice posibilitate de relatie cu ea - nu ca as fi innebunit dupa sexul anal, insa pentru mine e foarte important ca prietena mea sa fie deschisa la minte, iar mentalitatea "nu am incercat si nu o voi face niciodata" e exact pe dos. La fel si in cazul sexului oral.

Nu pot sa pricep de unde provin retinerile astea. In primul rand, intr-un cuplu in care partenerii se respecta si tin unul la celalalt, TOTUL ar trebui sa fie permis. In al doilea rand, cand faci dragoste cu adevarat pasional, nu mai stai sa te gandesti "asta nu". Si in niciun caz nu stai sa faci o clisma... aia o faci inainte, daca vrei sa fii "ca la carte", pentru orice eventualitate, nu pentru ca te gandesti "gata, acum urmeaza anal." Iar daca faci totul ca la carte, riscurile practice sunt neglijabile.

Raman deci problemele morale, despre care nu pot spune decat asta: fetele bisericoase sa caute mai departe smile I'm addicted to the kinky stuff. smile

vaaai Torres nu shtii ce pierzi big_smile big_smile
eu i'am zis din prima seara(Aproape) prietenului meu actual ca's ffff impotriva sexului oral....ca nu fac..sa n'aud
si dupa o luna rotfl mai kinky ca mine nu'i.....asha ca...nu mai gandi asha..poate'i deschisa la minte si inca nu ai scos tu ce'i mai "Rau" din ea visslar asha ca ofera'le sanse si celor vadit mai retinute...cine shtie tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#233 2008-04-07 01:17:48

Torres
Membru
Inregistrat: 2008-04-07
Mesaje: 4

Re: Practicati sexul anal?

Poate ca ai dreptate, dar nu pot afla asta decat cand e deja prea tarziu, nu? Prefer fetele deja kinkyficate big_smile Sa nu se inteleaga de aici ca sunt atat de obtuz incat sa refuz o tipa care ma da pe spate doar pentru ca nu vrea (in principiu:) ) sa faca sex anal sau alte asemenea... nu e nimic batut in cuie:)

Ultima oara a fost editat de Torres (2008-04-07 01:19:03)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#234 2008-04-07 01:35:25

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Practicati sexul anal?

mie nu imi place felul in care gandesti...cred ca e total eronat


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#235 2008-04-07 02:35:06

miruna25
Full member
Inregistrat: 2007-01-28
Mesaje: 431

Re: Practicati sexul anal?

Eu pot sa iti spun ca daca un tip scoate de la inceput lista de kinky stuff si incepe sa o bifeze, eu ii zic good-by!  Nu ca n-as fi deschisa la idei, dar nu-mi place atitudinea....so....careful.


Always remember that true beauty comes from within: from within bottles, jars, compacts, and tubes :-).

Offline

 

#236 2008-04-07 12:29:32

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Practicati sexul anal?

Torres a scris:

Daca o fata imi spune ca nu ar face niciodata sex anal, atunci exclud din start orice posibilitate de relatie cu ea - nu ca as fi innebunit dupa sexul anal, insa pentru mine e foarte important ca prietena mea sa fie deschisa la minte, iar mentalitatea "nu am incercat si nu o voi face niciodata" e exact pe dos. La fel si in cazul sexului oral.

Nu pot sa pricep de unde provin retinerile astea. In primul rand, intr-un cuplu in care partenerii se respecta si tin unul la celalalt, TOTUL ar trebui sa fie permis. In al doilea rand, cand faci dragoste cu adevarat pasional, nu mai stai sa te gandesti "asta nu". Si in niciun caz nu stai sa faci o clisma... aia o faci inainte, daca vrei sa fii "ca la carte", pentru orice eventualitate, nu pentru ca te gandesti "gata, acum urmeaza anal." Iar daca faci totul ca la carte, riscurile practice sunt neglijabile.

Raman deci problemele morale, despre care nu pot spune decat asta: fetele bisericoase sa caute mai departe smile I'm addicted to the kinky stuff. smile

in mare parte sunt de acord cu tine tongue
pai e normal sa fie reticente la kinky stuff rotfl mai ales din prima tongue, cum vrei sa te primeasca o noua iubita? oh baby, come and fu&k my ass? rotfl


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#237 2008-04-07 14:15:35

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: Practicati sexul anal?

miruna25 a scris:

Eu pot sa iti spun ca daca un tip scoate de la inceput lista de kinky stuff si incepe sa o bifeze, eu ii zic good-by!  Nu ca n-as fi deschisa la idei, dar nu-mi place atitudinea....so....careful.

Asa si eu...in anul 3 de facultate m-a agatat un tip intr-un club....bestial barbat... frumos maicaaaaa...aoleuuu....26 de ani, tras la sala  :tr?na: ...niste pectorali si un fund pe el de sa il mananci. :tr?na:

S-a tinut de fundul meu pana i-am dat adresa de messenger....apoi am schimbat numere de tel...Buuunnn. tummenupp

Iesim de 2 ori in oras...prima intalnire a fost cum a fost (desi am ramas un pic dezamagita ca, desi era frumos si un barbat superb...nu prea aveam subiecte de discutie...omul facuse doar un colegiu si lucra ca agent de vanzari al o firma) hmm .
La a doua intalnire, il pune dracu sa imi spuna intimitati  18 ...."eu nu concep sexul fara sex oral inainte..." yikes  si imi povesteste ca la un chef el si fosta s-au ascuns intr-o camara si aia i-a facut sex oral....imi mai povesteste ca pana acuma a avut vreo 100 de gagici cu care s-a culcat...apoi imi spune prostu ca o data a avut "sculament" (nu stiam eu exact ce-i aia dar sigur nu era de bine rotfl    )....si ca unchiu-sau ,care e doctor ginecolog, i-a dat ceva injectii ....mamaaaaa.....ackladackladackladmadmadmad

Sa mai spun si ca a treia intalnire nu a mai existat in veci? Adica ce, sa fiu si eu inca una pe lista? 18

Sa va mai spun ca si la vreo jumatate de an dupa aceea m-a vazut pe strada si a oprit masina ... sa mergem la un suc, bla bla....no way! La a doua intalnire nu imi povestesti ce mi-ai povestit, dobitocule!yikesyikesyikes....(Binenteles, eu nu i-am spus motivul pentru care m-am facut nevazuta, pur si simplu m-am eschivat, n-am mai raspuns la telefon...sa ii dau de inteles ca nu ma pasioneaza) visslar

Deci, chestia asta cu "vreau fete kinky" te poate costa...punish

Ultima oara a fost editat de blue.butterfly (2008-04-07 14:18:19)


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#238 2008-04-07 15:02:54

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: Practicati sexul anal?

super tare, butterfly..lolapplause


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 

#239 2008-04-07 15:45:13

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Practicati sexul anal?

ce tare blue rotfl.... oricum se vede ca tipul nu prea avea multa minte.


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#240 2008-04-07 16:12:44

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: Practicati sexul anal?

Pai iti dai seama...

Cum dracu sa fii atat de cretin sa spui unei fete de la a doua intalnire (respectiv iesit in oras la un suc si plimbat prin parc...ca n-am facut nimic mai mult) asemenea lucruri? Ma rog, sa zicem sa e ok sa spui :" mie imi place cu sex oral inainte sau cat mai des..." sa zicem ca e acceptabil:(....DAR...sa imi spuna el mie de 100 de femei si de "sculament" (exact asa a zis, ca denumirea medicala nu a stiut-o...by the way, care e denumirea medicala?)???yikesyikesyikes

In fine...m-am bucurat ca a zis ce a zis....poate ajungeam mai departe cu el si ma trezeam dracu cu cine stie ce boli...diablo

Minte nu prea avea, asta e clar...dar arata atat de bineeee......chiar am o poza pe comp cu el si daca v-as arata-o....fotomodel, nu altceva....

Apropo, acu cateva zile am vorbit cu cineva si , din vorba in vorba (lucra in acelasi domeniu cu tipu de care v-am spus mai sus), aflu ca il cunoaste pe ala...ca e iubitu lu o prietena de-a lui...cica tot asa fustangiu a ramas (au trecut vreo 3 ani jumate de la intamplarea cu pricina)rock

Ultima oara a fost editat de blue.butterfly (2008-04-07 16:13:40)


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#241 2008-04-07 16:17:47

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: Practicati sexul anal?

" Sculament" sau "blenoragie" inseamna gonoree, sunt denumiri ale infectiei gonoreeice. Gonoreea este o infectie bacteriana (produsa de o bacterie) numita Neisseria Gonorrheae, cu transmitere sexuala, raspandita, avand o transmisibilitate foarte ridicata.

Infectia este transmisa de o persoana la care bacteria este prezenta, in momentul in care mucoasele sale vin in contact cu mucoasele altei persoane. Infectia afecteaza, in principal, zona genitala, determinand inflamatia mucoasei organelor genitale externe - penisul, vaginul sau anusul - dar putand afecta si gatul in cazul in care este transmisa prin sex oral."

diablo bine k i-ai dat flit repede...lol


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 

#242 2008-04-07 16:20:53

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: Practicati sexul anal?

rotfl....da da....iti dai seama ca apaream pe aici pe site si intrebam de sculament daca stateam cu el...rotfl


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#243 2008-04-07 16:25:04

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: Practicati sexul anal?

rotfl doamne fereste...n-ar fi exclus sa auzi in viitor k s-a mai pricopsit cu cine stie ce..big_smile
decat cu unl d'asta..mai bine..lipsa....cool


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 

#244 2008-04-07 16:29:59

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: Practicati sexul anal?

din moment ce a avut gonoreea asta, e clar ac omul nu s-a protejat suficient....box

si sunt convinsa ca deja o mai fi luat ceva....cand te culci cu femei ca pe banda rulanta..si schimbi mai multe intr-o luna..da-o dracu...

mi-e una mi-a fost greu sa cred ca el s-a culcat cu 100 (nu ami stiu numarul exact, dar pe aici se invartea)...desi, nu e greu de crezut ca nah, sa te culci numai cu 20 intr-un an si in 5 ani iti faci norma, nu?drink

oricum, mie mi-e sila de barbati de astea....ok, vrei sa schimbi femeile...schimba-le draga...dar macar protejeaza-te....sau schimba-le si tu mai cu bun simt...asa, una la luna macar....rotfl


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#245 2008-04-07 16:35:50

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Practicati sexul anal?

rotfl tare povestea ta blue.buterfly...bine i-ai facut diablo
pe mine m-a bufnit rasul cand am citit...cum sa te lauzi la intalnirea ta cu o fata cu performantele sexuale... rotfl
omg dumbom


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#246 2008-04-07 16:43:57

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: Practicati sexul anal?

ca te lauzi nu-i problema...dar cand mai si spui ca de la o tipa te-ai pricopsit cu sculament si unchiu-tau ginecolog ti-a facut injectii...si sa vezi cum imi povestea el ca ce l-a usturat cand a avut boala aia...si cum i s-a manifestat....baiatu nu glumea, era sincer rotfl


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#247 2008-04-07 16:47:31

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Practicati sexul anal?

era blon la suflet inseamna.... vb.ta cum sa te "lauzi" ca ai avut gonoree


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.