homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Practicati sexul anal?-4


#58 2007-08-27 11:38:07

me_2
New member
Inregistrat: 2007-08-04
Mesaje: 33

Re: Practicati sexul anal?

mitzili a scris:

me_2 a scris:

si eu practic din cand in cand asa de diversitate e excitanat daca e facut cum trebuie , cu incalzire si mult lubrifiant , mai sunt si mici accidente ca deh asta e dar in reste foarte excitant

ce accidente?

sau accidente de genul dupa ce termina sa mai aiba niste pete mai maronii asa pe penis  lol

Offline

 

#59 2007-08-27 12:42:29

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Practicati sexul anal?

Sexul anal e mai intens pentru ei,k eu momentan n-am ajuns la performante dintr-astea...
  Stiu k si-ar dori sa incercam,si kiar am facut-o de vreo 2 ori,knd eram amandoi intr-un mood mai pervers... nu zik never,fiindk stiu k nu de putine ori mi-am testat limitele cu el,dar mai avem destul timp si pnetru asta si nu vreau sa ma grabesc,mai ales knd ma gandesc la riscuri...
  Doar o data imi amintesc foarte bine k am avut un orgasm grozaav knd ma stimula si anal si vaginal...a fost foarte marfa...cred k asta e si motiv pt care nu merg pe principiul never say never smile


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#60 2007-08-27 13:35:44

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Practicati sexul anal?

JanisJoplin a scris:

da...eu care am incercat de 2 ori deja iti zic...relaxare...adik..totu e sa nu te gandesti ca faci sex anal..ca din start ai pierdut..stai calma.chiar daca sunteti pe fuga...si spune'i sa bage penisul cate putin cate putin..la inceput doar capul....si n'o sa simti nimic...gandeste'te ca faci normal;)
desi la inceput m'a durut si pe mine ca ma tot gandeam ca o sa ma doara.si el a si bagat tot penisul..mamah ce'a durut asta
calm,usor:)

subscriu...chiar aseara am incercat si noi o partida.i-am explicat ce si cum sa faca,nice and easy.chiar daca la un moment dat vedeam ca el nu mai poate,nu mai rezista i-am zis sa mai astepte putin si chiar a iesit o.k....merita incercat,dar cu muuuuuullllllttttttttttaaaaaaa rabdare ca doar nu "pleaca trenu"....wink


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#61 2007-08-27 14:51:01

andreiuta_4u
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 112

Re: Practicati sexul anal?

eu am facut si o sa mai fac sex anal pt ca cu toate ca este dureros imi place si mie si iubitului meu,mai ales el este inebunit!eu una nu vad nimik rau in a face sex anal atata timp cat ne iubim!acum fiecare cu principiile si ideiile lui!

Offline

 

#62 2007-08-27 14:52:04

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Practicati sexul anal?

eu nu as face,oricat de excitant ar fi,pentru ca tin la sanatatea funduletului meu big_smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2007-08-27 15:05:21

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Practicati sexul anal?

eu inca merg pe ideea imaginii mele cand stau pe wc rotfl bine k nici nu mi-a zis, am avut grija sa ii arat si aspectele negative big_smile asa as fi curioasa sa vad cum e, da nu e prea mare curiozitatea tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#64 2007-12-23 20:45:51

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: Practicati sexul anal?

eu  abia  am  inceput  sa'l  practic  p  cel  vaginal...si   cum   nu  sunt  dispusa  la  tot  ce  e nou, slabe  sanse  sa'l  incerc vreo  data  si  pe  cel  anal  big_smile

Offline

 

#65 2007-12-23 22:57:22

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Practicati sexul anal?

eu acum de la o vreme am niste namile de hemoroizi durerosi aoleu...ma doare cand merg la toaleta si iese sange dar sa-mi mai bag si p*** in fund ... lol


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#66 2007-12-24 10:31:42

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: Practicati sexul anal?

andreiuta_4u a scris:

eu am facut si o sa mai fac sex anal pt ca cu toate ca este dureros imi place si mie si iubitului meu,mai ales el este inebunit!eu una nu vad nimik rau in a face sex anal atata timp cat ne iubim!acum fiecare cu principiile si ideiile lui!

subscriu


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#67 2007-12-24 11:10:11

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Practicati sexul anal?

ane_mona a scris:

eu am facut sex anal de cateva ori pana acum si sincer nu recomand la nimeni, ultima data a fost acum 4 luni si mai am si acum probleme de genul sangerari, sau dureri, acum nu e la fiecare la fel dar eu nu am simtit nici o placere in timpul actului sexual anal, si nici nu cred ca o sa il mai practic vreodata...

probabil ca tine de capacitatea de a transforma durerea in placere... incep sa fiu curioasa daca eu as reusi big_smile


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#68 2007-12-24 12:06:03

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Practicati sexul anal?

amrita a scris:

andreiuta_4u a scris:

eu am facut si o sa mai fac sex anal pt ca cu toate ca este dureros imi place si mie si iubitului meu,mai ales el este inebunit!eu una nu vad nimik rau in a face sex anal atata timp cat ne iubim!acum fiecare cu principiile si ideiile lui!

subscriu

eu nu pot sa inteleg cum iti place din moment ce e dureros.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#69 2007-12-24 12:12:30

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Practicati sexul anal?

Nici eu nu inteleg.Pe mine m-a usturat ultimele 2 dati cand am facut dragoste(din cauza cistitei cred,pt ca de la rinichi nu cred ca are cum)si acum nu mai vreau sa aud de sex........sper sa imi treaca,sa nu ma tina prea mult.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#70 2007-12-24 13:47:18

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Practicati sexul anal?

niciodata,mi se pare exagerat de naspa knd vad asa cva intr-un film


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#71 2007-12-24 13:52:51

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Practicati sexul anal?

nu fac ceva ce nu imi place doar pt ca ii place lui (in materie de sex). nu mi-a propus anal dar numai s-o faca.... il mananc !

Offline

 

#72 2007-12-24 14:25:35

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Practicati sexul anal?

Nu neaparat doare.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#73 2007-12-25 01:38:52

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: Practicati sexul anal?

nu ma vad in postura, ca sa zic asa, sa facem sex anal... chiar nu si imi e frica tongue nu ma intrebati de ce. sunt deschisa la toate felurile si genurile de sex, mai putin asta

in ceea ce priveste ce ai spus free, sunt cu totul de acord cu tine, insa la ce te referi cu "reversul medaliei"? adica nu inteleg care ar fi acela.

Offline

 

#74 2007-12-25 01:51:41

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Practicati sexul anal?

Reversul medaliei ar fi ca partenerul sa se lase si el penetrat anal, nu? Pentru asta nu trebuie sa aibe tendinte homo. Stimularea anala a prostatei cica ar crea senzatii deosebite. Marea majoritate a barbatilor insa nu accepta penetrarea anala tocmai pentru ca ii face sa se simta homo.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#75 2007-12-25 01:57:34

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: Practicati sexul anal?

adica sa ii bage fata... degetul in poponetul baiatului? ca altceva nu are ce sa ii bage acolo : ) ) ma intreb de ce ar vrea o fata sa faca asta  hahah nu stiu mi se pare amuzant ... adica desi l-ar excita la max pe iubi meu, nu mi-as baga nimic in curuletul lui dulce... prefer sa ma uit la el si sa il ating...nunununu. no way sir!

Offline

 

#76 2007-12-25 02:03:51

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Practicati sexul anal?

Nu neaparat degetul. Exista si dildo anal (butt plug).

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2007-12-25 02:04:58)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.