homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Practicati sexul anal?-7


#115 2008-01-30 16:36:24

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Practicati sexul anal?

eu_vreau a scris:

marianastefania ai warn. fa ceva cu semnatura ta.

am rezolvat eu, vazind ca ea nu se indura


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#116 2008-01-31 12:36:54

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Practicati sexul anal?

nu... si nici nu ma tenteaza... si bine ca nici pe iubitu


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#117 2008-02-01 19:29:49

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: Practicati sexul anal?

Clisma cu usturoi(impotriva oxiurilor) poate irita colonul or something?Am o vecina care nu scapa si un doctor i-a spus ca ii va elimina numai daca va face o clisma su usturoi pisat.....(scuze pentru offtopic,dar daca tot se vorbea despre clisma...).Doctoressa u ce crezi,plz?

Offline

 

#118 2008-02-01 19:34:37

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Practicati sexul anal?

OMG la ce discutii s'a ajuns p'aci may fetelor!lol yack!tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#119 2008-02-01 23:18:27

veverita83
New member
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 42

Re: Practicati sexul anal?

vad ca majoritatea va ascundeti dupa degete , nu cred ca nu v-a propus nici un barbat sa faceti sex anal
cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .Eu recunos il practic cu sotul meu si va pot spune ca sunt niste senzati extraordinate .

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2008-02-01 23:31:25

gulia80
Hero member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 2518

Re: Practicati sexul anal?

uite veverita asa am zis si eu inainte sa ma marit ca fac cu sotul si oral si anal.Dar am nimerit pe un barbat care e de parere ca nu poti face asa ceva cu o nevasta numaicu o .........amanta poate ca suntem de moda veche ,dar nici pe mine nu ma tenteaza  asta nu inseamna ca in viitor no sa facem.Mai avem perioade cand facem sex nebun asa ca nu se stie in viitor..................smilesmilesmile


http://www.tamagochi.ro/pet-Tony  un votulet zilnic daca se poate !

Offline

 

#121 2008-02-01 23:47:12

persifona
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

veverita83 a scris:

cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .

Crezi prost..

 

#122 2008-02-02 00:26:33

bijulik
Full member
Inregistrat: 2007-10-15
Mesaje: 344

Re: Practicati sexul anal?

si eu am incercat si nu mi se pare ingrozitor....prima oara a fost kiar marfa...dar nu prea am mai practicat....


Moartea nu vine odată cu vârsta, ci odată cu uitarea...

Offline

 

#123 2008-02-02 00:37:50

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: Practicati sexul anal?

persifona a scris:

veverita83 a scris:

cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .

Crezi prost..

right persi

Offline

 

#124 2008-02-02 00:38:38

andrutza
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

eu parca as incerca mai incolo....mi-am schimbat parerea, pt ca am observat ca atunci cand ma mangaie iubi si imi pune degetul acolo in zona anusului imi vine instantaneu si am orgasm acolo in zona aia...nu altundeva si e super marfa senzatia

 

#125 2008-02-02 09:35:34

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Practicati sexul anal?

veverita83 a scris:

vad ca majoritatea va ascundeti dupa degete , nu cred ca nu v-a propus nici un barbat sa faceti sex anal
cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .Eu recunos il practic cu sotul meu si va pot spune ca sunt niste senzati extraordinate .

de propus a propus asta nu inseamna ca am si acceptat oferta smile.pt. moment nu vreau sa incerc dar mai incolo .... poate ii fac o surpriza


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#126 2008-02-02 09:41:20

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Practicati sexul anal?

am auzit aseara la tv un sexolog... vorbea despre placerea provocata de sexul anal... explica el acolo ca, de fapt, totul se produce la nivelul creierului. cand se stimuleaza zona anala, in creier se transmit niste semnale si se activeaza o zona vecina cu cea specifica zonei genitale... si de aici falsa impresie ca avem orgasm anal, de fapt e provocat tot de zona vaginala...  si totusi, never say never tongue


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#127 2008-02-02 10:47:10

andrutza
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

cine stie daca o fi de la creier, pe mine una ieri seara nu m-a atins deloc acolo si pe la sfarsit cand a pus degetul mi-a venit intr-o sec...nu am mai avut timp sa stau sa ma gandesc ce si cum, oricum ca e de la creier ca nu e de la creier, se simte prea tare....

 

#128 2008-02-02 12:47:56

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Practicati sexul anal?

persifona a scris:

veverita83 a scris:

cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .

Crezi prost..

daaaaa


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#129 2008-02-02 23:11:29

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Practicati sexul anal?

veverita83 a scris:

vad ca majoritatea va ascundeti dupa degete , nu cred ca nu v-a propus nici un barbat sa faceti sex anal
cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .Eu recunos il practic cu sotul meu si va pot spune ca sunt niste senzati extraordinate .

Aici nu e cazul sa ne ascundem dupa deget... Exemplu sta topicul cu sex oral... si normal k multora dintre noi li s-a propus...dar asta nu inseamna k am si acceptat... Nah,barbatul e dator sa incerce,nu? Si al meu e doritor si ma mai sacaie uneori,dar am incercat si mie nu mi-a placut... Mai incolo nush,never say never...dar e si riscant si mom nu am kef...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#130 2008-02-03 09:01:12

blue*girl
Sr. member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 1373

Re: Practicati sexul anal?

nici eu nu practic sexul anal... shi nici nu ma tenteaza..deshi mai bate cateodata apropouri chiar nu ma incanta ideea asta ...deocamdata smile


~ _orice sfarsit e un nou inceput_~

Offline

 

#131 2008-02-03 09:55:51

milana
Sr. member
De la: orasul de pe deal
Inregistrat: 2006-09-14
Mesaje: 1177

Re: Practicati sexul anal?

veverita83 a scris:

vad ca majoritatea va ascundeti dupa degete , nu cred ca nu v-a propus nici un barbat sa faceti sex anal

dupa ce iti vei petrece mai mult timp pe forum ai sa vezi k e unul f. deschis, ai carei membrii nu se ascund si sunt sinceri in ceea ce ii priveste (de ex. vezi unele topicuri despre sex oral, masturbare s.a.m.d.)
si ca sa nu fiu offtopic big_smile si noi am incercat de vreo 2-3 ori chestia asta cu analul; problema e ca sunt destul de incordata si intra mai greu atunci tongue ... in schimb imi provoaca placere daca ma atinge/mangaie in zona anusului

Offline

 

#132 2008-02-03 15:54:12

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Practicati sexul anal?

veverita83 a scris:

vad ca majoritatea va ascundeti dupa degete , nu cred ca nu v-a propus nici un barbat sa faceti sex anal
cred ca foarte nulte dintre noi am facut macar o data sex anal .Eu recunos il practic cu sotul meu si va pot spune ca sunt niste senzati extraordinate .

mai citeste si tu topicurile de la un capat la altul...nu numai ca "mi s-a propus" dar "am si facut-o" si "imi place la nebunie"...ai citit postul meu in care ziceam asta?...si nu numai al meu, mai sunt multe altele la fel cum multe alte posturi sapun ca nu...hai sa mai citim sa ne familiarizam cu membrii forumului si apoi observam ca aici suntem sincere unele cu altele...asta daca vrem sa ne spunem parerea..daca nu atunci nu spunem parerea si gata...oki? smile

Ultima oara a fost editat de micanarcisa (2008-02-03 15:55:05)


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#133 2008-02-03 16:34:12

piscotel
New member
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 86

Re: Practicati sexul anal?

aaaaaaaaaah nu pot sa cred ca mai aud chestia asta "cu mine face normal cu .. amantele face de toate" smile
Mie nu mi se pare injositor sexul anal, am o problema, insa, cu sexul oral lol Nu prea ma atrage ideea, adica mi se face greata, nu e ca e injositor. Si sa fim serioase, aici vorbim de relatii, nu de aventuri de o noapte.
Iubiti cu pasiune! Nu cu ratiune! smile
Fiti cat mai obraznice! wink)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.