homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un doctor ginecolog in brasov-2


#20 2009-06-22 11:23:49

gaji
New member
Inregistrat: 2009-06-16
Mesaje: 7

Re: un doctor ginecolog in brasov

sincer s-a enervat vizibil cand i-am aratat ecografia de la dr. vrabii si nu am apucat sa vb tot ce vroiam cu ea. nu sunt clienta fidela a cabinetelor de gineco si nu am mai avut niciodata probleme, poate din cauza asta nu am stiut ce sa intreb... dar sper sa ma lamuresc data viitoare cand merg.


to a mind that is still, the whole universe surrenders.

Offline

 



#21 2009-06-22 11:44:00

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: un doctor ginecolog in brasov

nu vreau sa te dezamagesc... personal nu am incredere in doctorita asta, desi merge multa lume la ea si e laudata. mamei mele i-a prescris un tratament care nu i-a ajutat la nimic, iar bunicii mele (operata de cancer), i-a prescris niste medicamente contraindicate pt situatia ei. nu stiu pt ce ti-a dat supozitoare, insa de la un medic proctolog stiu ca nu sunt ft indicate supozitoarele, in general.

lama pe care ai dus-o la laborator nu era pt papanicolau? ca ar tb la rezultat sa fie o clasificare, de orice fel.

e primul tau control ginecologic?

Offline

 

#22 2009-06-22 11:53:45

gaji
New member
Inregistrat: 2009-06-16
Mesaje: 7

Re: un doctor ginecolog in brasov

e al treilea. primul a fost anul trecut la livia antonya, al doilea la vrabii (m-am programat la crystalic pe considerentul ca au conditii ok si medici la fel) si al treilea tot la livia.

nu stiu ce sa zic, sunt putin debusolata. nu am avut reactii adverse la medicamentele astea (voma diaree etc) in schimb imi amortesc mainile in timpul somnului...ceea ce nu am mai patit neutral

scrie examen bacteriologic - lama

Ultima oara a fost editat de gaji (2009-06-22 11:54:51)


to a mind that is still, the whole universe surrenders.

Offline

 

#23 2012-09-06 20:15:56

Emma_Maria
Membru
Inregistrat: 2012-09-06
Mesaje: 1

Re: un doctor ginecolog in brasov

Buna tuturor!
Din punctul meu de vedere doctorul Vrabii este cel mai slab ginecolog din cati am intalnit...am fost cu o prietena si cu mama sa ne facem controlul anual(acum multi ani )...ecograf..papanicolau,ne-a spus si mie si prietenei mele ca avem chisturi,ca avem nu stiu ce probleme...pe mama ce sa zic,era gata s-o opereze a doua zi....bine-nteles ca ne-am dus si la alti medici ca ne-am speriat...nu aveam nici una nimic....eu nu inteleg astfel de medici cum ajung sa profeseze...?
Eu am fost la toti "renumitii " Brasovului smile si pana la urma la Podasca am ramas...de 7 ani e medicul meu,nu am avut nici probleme deosebite si sper sa nici nu am.Succes toturor in gasirea medicului potrivit!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.