homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Primul sau ultimul?-2


#20 2007-06-30 18:37:28

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: primul sau ultimul?

alexia a scris:

si mie mi se zbarlea pielea pe mine cand eram cu primul si-mi imaginam ca fac chestiile alea cu altul.. dar dupa ce ne-am despartit.. ce era sa fac?
by the way.. cand m-a atins altul s-a zbarlit pielea pe mine.. dar de placere big_smile

ee normal, daca nu e sa fie, nu e si gata... asta e. eu vorbeam de situatia in care ar aparea curiozitatea intr-o relatie mai lunga... ziceam ca eu una nu ma vad "roasa" de curiozitati de genul cum ar fi sa o fac cu altul..


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 



#21 2007-06-30 18:39:40

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: primul sau ultimul?

ti-am citit mesajul alexia si mi-am dat seama ca nu imi imaginez nimic cu altul,EL este prezent in toate fanteziile mele doar EL si nimeni altul smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#22 2007-06-30 19:02:34

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: primul sau ultimul?

eu am reusir sa imi dezlantui fanteziile cu el big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#23 2007-06-30 19:48:38

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: primul sau ultimul?

vai fetelor il iubesc enorm pe iubi dar totusi:))cand vine vb de o fantezie mai e loc si de altcineva pe acolo..ca de e fantezie:))(dar mereu e si el pe acolo:))
despre intrebare :primul pt mine nu inseamna nimic...

Ultima oara a fost editat de disguise (2007-06-30 19:51:00)


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#24 2007-07-01 18:06:03

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: primul sau ultimul?

primul nu mai inseamna nimic acum...deci...la mine...al doilea e cel mai important si eu imi doresc sa il consider ca fiind primul, al doilea...si ultimul big_smile, dar din pacate nu se poate

Ultima oara a fost editat de mika (2007-07-01 18:06:19)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-07-01 18:11:22

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: primul sau ultimul?

Eu zic ca primul.. dar sunt sigura ca el va fi si ultimul si chiar nu sunt curioasa cum ar fi cu altii .. nu-mi imaginez cum ar fi fara el


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#26 2007-07-01 18:20:40

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: primul sau ultimul?

pana la urma important e cel din prezent. nu conteaza ca-i primu, al 3lea,.. ultimul.


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#27 2007-07-01 21:54:52

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: primul sau ultimul?

eu cred ca fiecare la timpul lui e important...ideal ar fi ca primul sa fie si ultimul,dar daca nu se poate ii punem pe amnodi pe acelasi loc,p[oate pe ultimul mai sus decat primul,sau invers,nu stiu inca sa va spun pt ca in momentul de fata sunt cu''primul''!

Offline

 

#28 2007-07-02 07:08:40

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: primul sau ultimul?

ultimul imi este sot si il ador. primul nu mai exista, desi am avut o relatie de 4 ani. daca primul a avut momentul lui de glorie, nu inseamna ca a fost "the one", iar acum nu inseamna absolut nimic pt mine.

Offline

 

#29 2007-07-02 09:03:58

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: primul sau ultimul?

ultimul.


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#30 2007-07-02 14:18:37

isis
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2005-09-01
Mesaje: 215

Re: primul sau ultimul?

pentru mine primul ar fi fost mai bine sa nu fi fost big_smile daca intelegeti ce vreau sa spun...( o experienta urata pe care nu o doresc nimanui ) ultimul in schimb va fi foarte important.

Offline

 

#31 2007-07-02 14:38:05

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: primul sau ultimul?

primul are un rol ff important in viata fiecarei fete cu mici exceptii.....si intradevar ultimul este cel mai important,dar parerea mea este ca cel mai important si cel mai frumos lucru e sa ramanem cu primul din viata noastra,cred ca e cel mai pur..mai ales ca eu daca am sa ma desp de actulalul care a fost primul,si voi mai avea alt iubit mie asa,fiindca nu vreau sa il dezamagesc ca nu mai sunt virgina...si dasta imi doresc ff tare sa raman cu actualul,ma simt mai bine protejata si mai mult iubita stiind ca m-am daruit din dragoste


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#32 2007-07-02 14:41:20

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: primul sau ultimul?

Cel mai important e ala pe kre il iubesti cu adevarat...e chipul kre iti vine in minte knd te gandesti la iubire


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#33 2007-07-02 14:41:53

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: primul sau ultimul?

barbara_mori a scris:

.mai ales ca eu daca am sa ma desp de actulalul care a fost primul,si voi mai avea alt iubit mie asa,fiindca nu vreau sa il dezamagesc ca nu mai sunt virgina...si dasta imi doresc ff tare sa raman cu actualul,ma simt mai bine protejata si mai mult iubita stiind ca m-am daruit din dragoste

de ce sa-ti "fie asa" ? nu mai traim acum 100 de ani smile


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#34 2007-07-02 14:44:01

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: primul sau ultimul?

stiu ca gandesc ca acum 100 de ani....dar nuj cel putin asa am fost si educata,cu principii ma invechite....sper totusi sa nu fie asa pana la urma,si daca nu imi este sa fiu cu el de acum si de care imi este ff drag si il iub mult sa ma pot descurca si cu urmatorul:D


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#35 2007-07-02 14:46:09

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: primul sau ultimul?

oricum n-are rost sa te gandesti acum la viitorul. poate-o sa-ti fie bine cu actualul. eu asa va doresc.


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#36 2007-07-03 00:22:57

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: primul sau ultimul?

ms mult marissa esti o scumpa:) asa sa dea D-zeu sa fie


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#37 2007-07-03 13:05:03

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: primul sau ultimul?

pt mine primul acum e cel mai important..pt k e primul meu prieten adevarat, este  cel cu care mi-am inceput viata sexuala si cel  care il iubesc si ma iubeste....si cand ma gandesc cateodata k ne-am putea desparti ma apuca disperarea, nu-mi pot imagina cum ar fi fara el si ma gandesc k ar fi atat d frumos sa fie si ultimul....in acelasi timp insa imi e teama k nu cumva p parcurs sa regret k n-am 'experimentat' k sa zic asa si altceva...oare asta e un semn k nu-l iubesc indeajuns? sad pt k eu il iubesc..dar ma gandesc k am doar 19 ani si  pot intampla atatea in o viata d om, s pot intampla multe chiar si in 2 zile....dar nu,nu vreau sa n despartim! mai bine cu el dekt cu altul,el imi daruieste tot ceea c am nevoie si e tot c am visat! sper sa fie si ultimul!

Offline

 

#38 2007-07-03 13:11:22

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: primul sau ultimul?

A.W. a scris:

pt mine primul acum e cel mai important..pt k e primul meu prieten adevarat, este  cel cu care mi-am inceput viata sexuala si cel  care il iubesc si ma iubeste....si cand ma gandesc cateodata k ne-am putea desparti ma apuca disperarea, nu-mi pot imagina cum ar fi fara el si ma gandesc k ar fi atat d frumos sa fie si ultimul....(...) pt k eu il iubesc..dar ma gandesc k am doar 19 ani si  pot intampla atatea in o viata d om, s pot intampla multe chiar si in 2 zile....dar nu,nu vreau sa n despartim! mai bine cu el dekt cu altul,el imi daruieste tot ceea c am nevoie si e tot c am visat! sper sa fie si ultimul!

subscriu... si semnatura crys_ty_nei mi se pare... extrem de potrivita si pentru mine smile
" happy with him...inlove with him...puss"


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.