homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Trista!:(


#1 2007-07-04 09:58:58

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Trista!:(

Am o mare tristete pe sufletel,am o prietena cu care am vb acum cateva minute si mi-a dat o veste tare proasta si as vrea sa o ajut macar cu niste sfaturi ceva.Mi-a zis ca abia poa sa se ridice din pat o doare coloana inexplicabil de tare nu o poate atinge,abia tine paharul in mana.A fost la 3 spitale si nimeni nu descopera nimik,spun toti ca radiografiile ies ok,are un pic de scolioza dar nu e de la ea.Ce poa sa aibe,au zis ba ca are hernie de disc,degeaba nu era,au zis ca are meningita dar nu sunt siguri.Aveti idee ce ar putea fi,se pricepe cineva,e o fata tare buna si saritoare nu are face rau nici la o musca macar,orice idee aveti va rog s-o expuneti:(.Va poop fetele!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 



#2 2007-07-04 10:05:34

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Trista!:(

meningita nu cred ca are.a facut sora mea si nu cu dureri de spate ,coloana se manifesta smile

da ca sa vada daca au meningita ar trebui sa ii faca o analize medicala speciala,ei nu ia facut nimic?

Ultima oara a fost editat de ralucaelena (2007-07-04 10:12:22)


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-07-04 10:12:08

daliana
Hero member
Inregistrat: 2007-07-02
Mesaje: 2186

Re: Trista!:(

trebuie sa faca un RMN, se face la PRO-LIFE si va afla daca are hernie de disc www.pro-life.ro


There are two things in life: you have to die and you have to live until you die.
mamica de doua fete cucuiete

Offline

 

#4 2007-07-04 10:15:41

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Trista!:(

I-au facut radiografie,nush ce i-au mai facut ca nu am vb foarte mult,dar as vrea sa styu cam ce ar putea fi daca cunoastety cazuri...


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#5 2007-07-04 10:26:33

daliana
Hero member
Inregistrat: 2007-07-02
Mesaje: 2186

Re: Trista!:(

RMN sau tomografia computerizata cu solutie de contrast pot spune exact ce e, nu radiografia, in afara de asta, tin minte ca si pe mine ma durea ingrozitor odata si facusem radiografii si nu se stia, pana o doctorita desteapta m-a intrebat daca nu am schimbat patul....... si era de la pat! abia ma puteam scula dimineata si imi reveneam peste zi si am schimbat patul si mi-am revenit!


There are two things in life: you have to die and you have to live until you die.
mamica de doua fete cucuiete

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-07-04 10:28:07

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Trista!:(

Alexia_me, daca radiografia nu a identificat un diagnostic, cum crezi ca putem noi pune unul doar dinh povesti???? Serios acum!
Sa faca insa cum zice daliana, ca zice corect-RMN sau tomografie....trebuie sa se identifice cauza


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#7 2007-07-04 11:22:40

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Trista!:(

Nu vreau sa  puneti voi un diagnostic doar am vrut sa ma exprim ca nu styam cu cine sa vb si sa va intreb daca ati auzit de cazuri.Imi cer scuze doctoressa!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#8 2007-07-04 11:26:28

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Trista!:(

e ok sa povestesti cu noi despre asta....si daca am auzit de cazuri, cu diagnostice care mai de care...oare are rost sa ti le povestim???? poate in cazul ei e altceva...


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#9 2007-07-04 11:34:18

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Trista!:(

da, ai dreptate,ma simt super aiurea cand cineva langa mine sufera si eu nu pot face nimik asta e!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.