homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Bubite


#1 2007-07-11 00:27:19

costina
New member
Inregistrat: 2007-06-23
Mesaje: 62

bubite

eu si sotul meu am fost la mare 3 zile si ne-am intors cu probleme  desi nu am avut contact  nu am intrat in apa (EU) el are niste bubite pe penis iar eu am folosit OB PTR PRIMA DATA si ma ustura sa fie de la caldura prea mare?

Offline

 



#2 2007-07-11 00:38:19

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: bubite

sa se duca urgent la dermatolog. poti da mai multe detalii cum sunt bubitele? ustura,ce culoare au nushu...da detalii.  cnd ai scos o.b-ul te-a usturat cumva sua cand l-ai pus? pt ca e posibil sa fi stat prea mult inauntru si cand l-ai scos e normal sa te fi usturat/drutut putin,dar daca te-a usturat la inceput sa nu fi fost pozitionat gresit sau sa ai vreo infectie gen candidoza. fa si u un examen de secretie iar el sa se duka la dermatolog.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#3 2007-07-11 08:30:54

costina
New member
Inregistrat: 2007-06-23
Mesaje: 62

Re: bubite

da m-a durut la scoatere , e foarte posibil sa-l fi tinut prea mult ptr k nu stiam cum se procedeaza si eram la inceputul menstruatiei nu era deloc abundenta iar pe sot nu il doare si nici nu-l mananca abia daca se vad sunt k niste pete

Offline

 

#4 2007-07-11 09:35:42

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: bubite

cred ca ar trebui sa mergeti la doctor. sotul sa nu aiba o iritatie de la apa, ceva...sau, de ce nu? candida.
cat despre ob-uri, cred ca l-ai tinut prea mult...si eu am patit asta.. dar tot pentru linistea voastra recomand un medic care sa te indrume..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.