homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

As dori si eu o parere-3


#39 2007-07-24 14:06:19

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: as dori si eu o parere

pai daca sunt 3 cupluri, probabil sunt 2 porumbei care nu suporta sa fie despartiti tongue si de-aia nu merge 3 cu 3... zic si eu...
normal ar fi sa impartiti banii de benzina in mod egal, logic. ca nu-s unii mai cu mot decat altii...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 



#40 2007-07-24 14:11:55

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

pai nu pt k cei care nu au masina...cuplul acela ....nu se pot desparti. Oricum am avut eu f multe meciuri cu ei. K noi daca mergem undeva mai multi in asca mare trebuie neaparat ei sa aiba camera separata cu baie la camera. Ca sa poata sa........ in voie. De parca acasa nu ar avea cum.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#41 2007-07-24 14:23:10

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: as dori si eu o parere

de ce plecati cu ei?


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#42 2007-07-24 14:23:47

Lavinia_tia
Sr. member
Inregistrat: 2006-12-30
Mesaje: 1576

Re: as dori si eu o parere

sau combinati-va fetele cu fete si baietii cu baieti....

Offline

 

#43 2007-07-24 15:02:50

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

pt k tipu e prietenul/vecinul lu adi (iubitu meu) iar prietena lu ala e colega mea din liceu. NU se poate fetele cu fetele si baietii cu baietii pt k ti-am zis ...aia nu se desparte de gagica-su


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-07-24 15:27:59

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: as dori si eu o parere

si de ce nu vine celalalt cuplu cu voi in masina?


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#45 2007-07-24 15:36:52

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

pe mine nu ma intereseaza k nu mi-e ca sunt doar eu cu iubi k nu ne plictisim......mie nu imi plac magariile astea...sa se scoata unii mai ieftin decat altii


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#46 2007-07-24 15:38:08

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: as dori si eu o parere

si ai perfecta dreptate....propune-le, ca sa fie echitabil, sa mergeti toti 6 cu aceeasi masina(cu aceasta justificare)


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#47 2007-07-24 15:44:36

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

Pai nu avem cum sa mergem 6 intr-o masina k daca ne opreste politia ne arde. + k ei vor vezi Doamne confort. K pana acum parca au vrut vreunu sa mearga cu masina pe unde am mai plecat. Si i-am zis amicului lu iubi k mi se pare normal sa impartim banii in mod egal si ce crezi doctoressa k a zis: k sa dam fiecare cat am fi dat pe tren. Unde e logica in asta k eu nu o vad. Dai aceiasi bani.....si macar in tren mai stam de-o vorba altfel trece timpu. Doamne ori sunt eu tolomaca si nu inteleg????


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#48 2007-07-24 15:47:21

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: as dori si eu o parere

e corect...dati fiecare cit ati fi dat pe tren
stiu si eu ca nu se poate 6 in masina...da asta nu te impiedica sa propui...ca sa iasa drumul la aceiasi bani pentru toti


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#49 2007-07-24 16:12:28

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

Pai da dar tot ei ziceau k sa mergem cu masinile sa iesim mai ieftin. Cred ca pana la urma pun picioru in prag si nu mai iau nici o masina. K in fond e masina mea la mijloc.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#50 2007-07-24 16:37:25

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: as dori si eu o parere

daca tot e sa dati voi mai multi bani... de ce nu mergeti doar voi 2 cu trenul? si ii lasati pe ei sa vina cu ce vor... va intalniti acolo si gata.


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#51 2007-07-24 16:50:41

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

Sincer asta am si zis k o sa fac. Si nici nu am sa stau dupa mofturile lor pe acolo daca ei sunt asa "buni prieteni" K le-am zis sa facem cu schimbu, la dus sa mearga 4 in masina mea si 2 in cealata si la intors invers....2 in a mea si 4 in celalta, cu bani punem in mod egal si am terminat blaciu....si tot nu ii convine lu infumuratu ala de prieten al lu iubi...... si cel mai rau ma oftica pt k prietenele baietilor sunt prietena mea din liceu si fina mea.si ele normal k nu zic nimic....pt k deh.....cum sa scoata ele o vb in fata baietilor. Si am mai patit o data asa. Am zis sa nu mergem la munte pe 16 feb pt k imi venea si ciclu si sg chestie era k nu vroiam sa ma duc iarna la munte asa...cu zapada si tot pt k eu am si probleme cu ovarele si mi-era foarte frica de o raceala. Si raspunsu celorlalti: e nah....daca asa s-a hotarat nu mai schimbam. Va luati si voi o cada, sau un prosop.(ei normal k se gandisera k nu vreau atunci pt k nu pot sa fc sex cu iubitu) Halal prieteni


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#52 2007-07-24 17:52:31

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: as dori si eu o parere

mitzili...stai asa: e vorba de masina ta? pai daca e masina ta, draguta mea, tu faci regulile jocului! fireste, eu, cu masina mea la dispozitie, nu m-as duce cu trenul nici platita in aur.....eu cred ca discutia e intre tine si partenerul tau: ori puneti toti bani in mod egal ori tu nu muti masina din parcare sau daca o muti va fi doar pentru tine! daca e vorba de iesit mai ieftin, firesc e sa iasa toti mai ieftin...la urma urmei...de ce sa mergi tu cu trenul? sa mearga ei cu masina aia(toti 5) si tu te mai gindesti ce faci cu masina ta...sau puneti banii egal si gata....
fireste mai e si varianta ca tu mergi cu partenerul tau undeva iar pe ei ii priveste....daca vrea el


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#53 2007-07-24 17:57:22

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

pai asa a zis si el k era de acord cu mine la bani.  Dar vazuse ce prieten nesimtit are si a zis k pun el toata benzina in masina mea si mergem noi doi si ne vedem de treaba. Dar nah cum sa stea el suparat pe ionel al lui.MAi ales k l-am suparat pe mititelul de el (ionel)...k mi-am dat cu parerea si s-a dus sa-i zica reped elu adi ca i-am zis pe fatza treaba cu bani. Deci pe mine ma imbolnaveste de nervi chestia asta....la 21 de ani sa se duca sa ii zica k i-am zis pe fatza.....


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#54 2007-07-24 18:48:11

andrutza
Vizitator

Re: as dori si eu o parere

Eu le-as spune ca daca vor la mare mai ales ca e masina ta sa puneti bani egali si cu asta basta cel putin pt benzina sa puna bani cei care merg la tine in masina si gata. Si ar trebui sa-si psui prietenului tau ca daca sta treaba asa sa se duca cu ionel la mare daca il pupa in c.... atat. Pana la urma contezi u sau ionel? De fiecare data cand e vorba sa mearga gasca pe undeva mereu ies discutii.......eu am renuntat demult sa ma mai implic in chestii de astea pt ca imi consum energia aiurea, cel mai bine ar fi fost sa pleci u cu prietenul si cu ruda ta cu masina ta si restul cuc e-or putea si gata daca fac mofturi.

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-07-24 18:49:23)

 

#55 2007-07-24 19:41:58

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

pai da dar ruda aia a mea....fina-mea e cu unu din baieti si il pupa in c*r de nu ai vazut. Daca existe o fata care sa nu sufle o vb in fata prietenului....ea e. Si le-am zis aseara sa faca ce le trece prin cap lor, sa decida ion si cu cine o mai vrea....k eu o sa ma decid cu o zi inainte ce o sa fac.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#56 2007-07-24 22:50:46

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: as dori si eu o parere

stii ce zic eu. ca cei din masina ta sa puna bani. faceti un calcul si vedeti cat tre sa puan fiecare. restu din cealata masina sa faca ce vor. pt ca la urma urmei e masina ta si u faci regulile jocului. aa si ink cva s-l mai lase pe ion sua cum l-o chema k nu cu el face drgoste si nu cu el se cearta sua se impaka si asta mai departe, ce puii mei.apropo am o intrebare e bine sa se puan benzina de dimineata ca sa nu se evapore cumva?asa auzisem. merggg la mareee fetelooorrr. joi dorm la babi.big_smile e posibil s ama faca sora lui cu ceara si sa nu mai fiu nevoita sa merg la cosmetitca:P


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#57 2007-07-24 22:58:32

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

Pai nu se evapora blue pt k rezervoru ala e inchis etans.Daca nu ar fi etansat nu ai avea voie sa umblii cu tigara pe langa masina, sau cu vreo sursa de foc. Si chiar daca s-ar evapora....de seara pana dim cat ar putea sa se evapore.....1 ml. Eu mereu pun de cu o zi inainte benz cand plec undeva


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.