homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am nevoie de un sfat fetelor :*


#1 2007-07-26 00:06:17

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

am nevoie de un sfat fetelor :*

in sfarsit mi-am facut curaj sa deschid subiectul asta.... am cea mai frumoasa relatie din lume; suntem impreuna de 1 an si 2 luni, ne iubim mult, ne intelegem, am gasit in el sufletul pe care mi l-am dorit dintotdeauna aproape... am reusit sa trecem peste un moment critic acum ceva timp, cand monoronia si plictiseala ne sufocasera incat ma gandeam chiar ca o sa ajungem sa ne despartim...
dar totul e frumos si ar fi perfect daca si in pat lucrurile ar fi ca in afara... dar avem o problema cu comunicarea... intotdeauna ne-am ghicit fara cuvinte dorintele dar... acum nu mai merge asa sad nush de ce e atat de greu sa spunem pe sleau ce e ok si ce nu; mai mult el decat eu... ne simtitm bine, ne giugiulim si e frumos, as minti sa spun ca nu simt nimic... sau ca nu-mi face placere sa facem dragoste... dar, intotdeauna exista un dar... de cele mai multe ori, in ultima vreme eu sunt cea care tanjeste dupa o partida de sex... el; in maj cazurilor n-are chef de nimic... rar se intampla sa mai rupa hainele de pe mine, macar din priviri pentru o noapte de tinut minte sad si nush de ce... dar trecem prea repede la actul in sine, oricat as incerca eu sa lungesc preludiul... de obicei penetrarea are loc prea repede... si desi sunt incinsa rau.. in mom alea nu sunt suficient de excitata si jos... si e un pic aiurea la inceput... iar singurul lui scop in ultima vreme pare a fi orgasmul LUI.... sa ejaculeze cat mai repede... parca l-ar alerga cineva neutral  nush ce sa mai cred sad pana acum ceva timp era mult mai atent si mai tandru... vroia cu orice pret sa terminam amandoi; se simtea chiar vinovat ca nu ajung si eu la capat... avea grija sa ajung si eu cat mai aproape de orgasm... acum nush cum sa deschid subiectul, cum sa-i spun fara sa-l ranesc, pentru ca v-am zis... lucrurile sunt bestiale intre noi... in afara patului... unde inca lasa de dorit; am incercat mai tot timpul sa schimb ceva... de exemplu cand am fost la el la tara... i-am facut un oral pana la capat... era in al 9-lea cer... nu i-a venit sa creada... si totusi... cum sa-l fac sa vada ca vreau mai mult... ca vreau sa termine mai tarziu, ca vreau sa fie mai tandru si mai grijuliu, ca vreau ca partida aia sa se termine la fel pentru amandoi? sad ma iubeste si il iubesc.... enorm; nu vreau ca asta sa ne mai umbrasca viata frumoasa pe care o avem... si totusi, nu stiu cum sa procedez sad


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 



#2 2007-07-26 00:13:53

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

de ce nu incerci sa discuti cu el,poate are vreo problema sau trece printr-o pasa mai proasta(am observat ca multa lumea trece prin perioade mai urate,o fi de la canicula)sau fa ceva iesit din comun,diferit de ceea ce faceati pana acum.un preludiu mai lung....lasa-l sa tanjeasca dupa tine.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3 2007-07-26 00:19:36

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

nush... ideea e ca nush... nu gasesc o modalitate prin care sa-l fac sa ma asculte fara sa se supere... fara sa se simta prost si vinovat in toata pov asta sad


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#4 2007-07-26 00:21:29

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

atunci incerca a 2 a varianta,cu preludiu mai lung si sa-l lasi sa tanjeasca dupa tine.si daca nu merge nici asa.....poate poate iti iei inima in dinti si vb cu el.bafta wink


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#5 2007-07-26 00:49:31

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

Poate il exciti prea tare pe saracu om si de aia termina mai repede. Fa-i un oral ...sau un handjob inainte.....si dupa aia o sa reziste mai mult (daca asta e problema) K ma gandeasc k daca ar avea probleme pe cap si stresuri nu ar mai termina asa repede..


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-07-26 06:45:35

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

annna a scris:

acum nush cum sa deschid subiectul, cum sa-i spun fara sa-l ranesc, pentru ca v-am zis... lucrurile sunt bestiale intre noi... in afara patului... unde inca lasa de dorit; . cum sa-l fac sa vada ca vreau mai mult... ca vreau sa termine mai tarziu, ca vreau sa fie mai tandru si mai grijuliu, ca vreau ca partida aia sa se termine la fel pentru amandoi? sad ma iubeste si il iubesc.... enorm; nu vreau ca asta sa ne mai umbrasca viata frumoasa pe care o avem... si totusi, nu stiu cum sa procedez sad

nu shtiu cum sa'ti zic annna dar lucrurile nu sunt chiar asha bestiale daca tu ai of-ul asta....si eu cred ca va iubiti dar ai grija si spune'i deschis problema ta pt ca daca o mai lasi asha....se va strica incet-incet si bestialu' asta din afara sexului...cum l'ai numit tu
spune'i deschis ce si cum...vorba lui mitzili fa'i oral sau handjob inainte....imbraca'te frumos(sau mai special) si incita'l un pic inainte(daca ai timp si loc).sau......fa'i oral si cand vezi ca termina du'te sus si saruta'l...sa treaca momentu...atinge'l dar evita zona de jos...cat mai mult...apoi du'te iar si apuca'te...nu'l lasa sa termine sa se invetze asha...incita'l.....te va "injura" dar fa'o sa merite dupa aia terminandu'l pana la urma(o sa ii placa de mii de ori mai mult...decat pac pac gataaa)tongue
si mai ales....vorbiti deschis ORICE
pusspuss

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-07-26 06:46:40)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#7 2007-07-26 11:14:47

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

ms mult fetelor smile nush... chiar am o relatie extrem de frumoasa, desi a intervenit asta acum sper sa fie ok... si sa reusesc sa-l fac sa realizeze ca nu e ok ce se intampla... o sa vad cum o sa fac... v-am zis... lucrurile astea sunt de vreo luna incoace... pana acum n-a fost asa... si mi-e greu sa vorbesc clar despre asta... pentru ca pana acum n-am facut-o... am reusit sa ne ghicim unul altuia dorintele si placerile... fara sa vorbim p-zis... dar poate a venit momentul sa facem si asta... sa vb deschis despre ce ni se intampla! ms fetelor pt tot http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#8 2007-07-26 11:27:41

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

si noi suntem tot de un an si cateva luni impreuna dar avem un preludiu lung si eficient are grija sa fiu pregatita inainte de penetrare.eu zic sa vb. cu el si sa ii explici acum cat este inca devreme mai tarziu paote o sa iti fie si mai greu si nu cred ca este bine pt. tine smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9 2007-07-26 11:55:19

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

Sa stii anna ca eu te inteleg tare bine,si noi suntem super impreuna dar parca si eu mi-as dorii cateodata sa dureze mai mult preludiul ala(bine cateodata ma grabesc eu sa"intre" jucaria),cateodata si actul in sine il vreau mai lung mai ales ca eu nu am ajuns la orgasm pana acum.Nici eu nu zic ca nu e bine si ca nu ma simt super(chiar si fara orgasm) dar...(exact cum ai zis si tu,mereu exista un DAR) uneori trebuie sa dureze mai mult.Eu incerc sa-l fac sa tnajeasca exact cum zicea oana_ si parca parca da roade,bine ca la noi comunicarea este baza eu ii zic de la obraz uneori:"mai vreau" si se rezolva:D.Incearca sa ii spui in fata fara sa te gandesti,sinceritatea uneori face minuni,BELIVE ME!puss:*kiss


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#10 2007-07-26 12:03:48

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

pai asta o sa fac.... pentru ca o sa plecam la mare pe la inceputul lui august; si desi mi-a zis deja ca abia asteapta sa plecam ... si ca are deja presimtiri ca o sa stam mai mult in camera big_smile cred ca o sa-i zic si eu "mai vreau" atunci cand simt ca e cazul...smile
... de tanjit mereu am incercat sa-l fac sa ma doreasca; uneori am reusit... alteori am incercat degeaba pt ca el era pe alta planeta neutral acum nush... a fost si o perioada grea, a dat bacul, admitere... a fost greu; mereu in tensiune si cu griji.. poate ca nici nu i-a mai ars de sex si a facut-o mai mult de dragul meu... si de aici si acea oarecare lipsa de interes pentru placerea mea sad dar v-am zis; nu vreau sa-l fac sa se simta complet vinovat... pentru ca este si vina mea ca n-am zis nimic pana acum... poate el crede ca e totul super neutral insa pentru mine  e DAR-ul ala acolo... si nu vreau sa ramana asa sad

mersi fetelor ca imi sunteti alaturi smile simteam demult nevoie sa vorbesc cu cineva despre asta sad

Ultima oara a fost editat de annna (2007-07-26 12:04:43)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#11 2007-07-26 12:07:43

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

Stii ca noi suntem aici ori ce ar fi,bafta multa,asteptam noutati bune:*


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#12 2007-08-06 01:10:10

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

mooooama ce perversi am devenit big_smile pfuai... ultima data mi-a soptit la ureche... "hai sa ne f...."! alta dataaaa http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/13.gif i-as fi dat si o palma... dar atunci a fost cuvantul potrivit la momentul potrivit big_smile si am fost atat de aproape... am descoperit noi o pozitie http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/65.gif care aproape ca scoate scantei... si am inceput incet incet sa vb despre ce se intampla...
am scris asta pentru ca vroiam sa va multumesc pentru sfaturi prin faptul ca e din ce in ce mai bine + ca pe 9 plecam la mare si sunt sigura ca lucrurile se aseaza... e din ce in ce mai bine http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/105.gif

multumesc ca ati fost langa mine, fetelor http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif

Ultima oara a fost editat de annna (2007-08-06 01:11:34)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#13 2007-08-06 08:51:58

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

Ai putea sa impartartasesti si tu pozitia aia daca e chiar asa "scanteietoare" Ma bucur k incep sa se rezolve problemele.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#14 2007-08-07 01:13:58

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

pai... nush cum se numeste... dar e cam asa big_smile femeia sau barbatul deasupra; cel de dedesubt cu picioarele lipite unul de altul, dar cel de deasupra peste partener cu picioarele desfacute smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#15 2007-08-07 10:48:50

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

big_smile adevarul e ca faza asta cu limbajul pervers rezolva toate problemele... al meu e innebunit mai nou cand ma apuca pe mine dirty talkingu' tongue
felicitari si distractie placuta!! big_smile


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#16 2007-08-07 12:39:42

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: am nevoie de un sfat fetelor :*

tocmai ma pregateam sa bag logoreea..dar nu cred k o sa mai fie nevoie...wow,si noi tot pe 9 plecam la mare (kte forumiste ne-am nimerit sa plekm in aceeasi perioada)
   Si nopti dormite la mare (dormite e doar un mod de a spune...)...hmmm..astea or sa rezolve toate problemele...
   asa k pastrez logoreea pt knd o sa fie nevoie de ea... smile
     Have fun,kids! puss


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.