homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Help!


#1 2007-08-06 09:49:10

Alciona
Membru
Inregistrat: 2007-08-06
Mesaje: 2

Help!

E prima data cand intru pe acest forum si culmea...cu o problema:( Am folosit yasmin 2 luni si apoi pt ca prietenul meu a plecat din tara am renuntat la pilule. Luna trecuta mi-a venit normal (imediat dupa ce nu le-am mai luat), insa luna asta am deja o intarziere de 4-5 zile! Mentionez ca nu am avut nici un contact sexual in aceasta perioada! Va rog ajutati-ma cu un raspuns!

Offline

 



#2 2007-08-06 10:01:56

silly_duck
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 265

Re: Help!

nu prea trebuia sa postezi aici,  dar fie.  asteapta sa-ti vina. daca zici ca ai stat cuminte luna asta , nu ai de ce sa-ti faci griji. si mie dupa pauza de la antibb imi intarzia cu  saptamanile. du-te la un ginecolog daca  poti  si daca nu mai ai rabdare  sa-ti dea niste pastilute.  eu zic sa mai astepti cateva zile poate vine , avand in vedere ca in prima luna a fost ok


All good things come to those who wait

Offline

 

#3 2007-08-06 10:05:10

Alciona
Membru
Inregistrat: 2007-08-06
Mesaje: 2

Re: Help!

Multumesc mult...voi mai astepta! In privinta locului unde am postat...sorry e prima data cand am intrat si nu am stiut ca nu am voie sa postez aici!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.