homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex anal,oral sau normal-2


#20 2008-05-04 13:35:27

kiddow
New member
Inregistrat: 2008-05-04
Mesaje: 48

Re: Sex anal,oral sau normal

Pana acum vreo luna de zile as fi zis un categoric NU la sexul anal...de altfel iubitul meu imi tot propusese asta si raspunsul meu era negativ. Intre timp am schimbat partenerii si cu noul meu iubit s-a intamplat foarte natural. Pur si simplu am facut-o, nu a durut deloc, nu am avut nevoie de lubrifianti pentru ca eram muuult prea excitati amandoi si a decurs totul ca si cum o mai facuseram de zeci de ori. A fost foarte fain, ne-am simtit foarte bine amandoi. Sigur ca acum nu vom face din asta o practica uzuala dar e asa "spicy" ca merita incercat....


Enjoying every aspect of life... tongue

Offline

 

#21 2008-05-04 16:57:41

cocosurosu
Full member
De la: Oradea
Inregistrat: 2008-04-29
Mesaje: 318

Re: Sex anal,oral sau normal

sincera sa fiu nu-s nici curioasa sa vad cum ar fi, pur si simplu mi se pare dezgustator. am o prietena care mi-a povestit k niste prieteni de ai ei au facut-o si au avut o surpriza neplacuta la sfarsit cand a scos-o baiatul, si nu a fost placut nici pt fata nici pt el. deci mai bine raman la sexul normal wink


Nimeni nu merita lacrimile tale, iar acela care le merita sigur nu te va face sa plangi

Offline

 

#22 2011-07-16 02:40:09

ingerul
Banat
De la: mine pentru voi
Inregistrat: 2011-04-18
Mesaje: 619

Re: Sex anal,oral sau normal

DEZGUSTATOR de-adreptul , anusul nu a  fost  proiectat de  natura pentru sex  !

Offline

 

#23 2011-07-22 10:36:43

AndradaMoise
Membru
Inregistrat: 2011-07-22
Mesaje: 3

Re: Sex anal,oral sau normal

Sexul anal este placut daca este facut cum trebuie , asta e parerea mea sincera.
Nu poti trece la sexul anal fara sa ai un preludiu anal.
Sunt foarte multe subiecte in acest sens si sunt de acord cu cele ce folosesc inaintea unui act sexual anal un dildo mic si mult lubrifiant.
Cu rabdare si dorinta poti avea placeri nemaipomenite.

Offline

 

#24 2011-07-22 20:29:06

yssa
New member
Inregistrat: 2011-07-22
Mesaje: 6

Re: Sex anal,oral sau normal

nu stiu fetelor cum reusiti dar asta ma sperie cel  mai tare cand vine vorba de sex

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2011-07-22 21:33:15

V.
Banat
Inregistrat: 2010-08-10
Mesaje: 176

Re: Sex anal,oral sau normal

DEZGUSTATOR de-adreptul , anusul nu a  fost  proiectat de  natura pentru sex  !

de asemenea nici gura nu a fost proiectata, cum spui tu, pentru sex oral ci pentru a manca. A, ca oamenii o folosesc si pentru asta... alta treaba.

Eu nu sustin si nici nu resping ideea de sex anal.Nu am practicat niciodata si nici nu ma tenteaza asta prea curand, dar nu pentru ca e "scarbos" sau... adica o faci protejat, eventual dupa o clisma si cu un partener stabil (cel putin eu asa vad treaba asta, la fel ca si cu oralul si.. in general sexul de orice tip) , dar din punctul meu de vedere e un "artifiuciu" pentru clipa in care chiiiiar ai incercat cam tot ce tine de celelalte 2 tipuri de sex.

Repet, nu sunt nici pro nici contra, pana la urma absolut tot ce e consimtit de doi (sau..uneori mai multi hmm) parteneri in deplinatatea facultatilor mintale, si.. pana la urma ce le face placere e normal. Nu inteleg de unde prejudecata asta 'Ewww, anal!"... nimeni nu te obliga sa o faci , daca altii o fac e problema lor atata timp cat nu iti limiteaza tie libertatea sau nu te afecteaza pe tine (si nu prea vad cum,d ecat daca..nu stiu o fac in strada wtf:/)

Offline

 

#26 2011-07-30 15:47:27

anonima07
Membru
Inregistrat: 2011-07-30
Mesaje: 4

Re: Sex anal,oral sau normal

subiectul acesta il dezbat si eu in mintea mea mai nou. am un iubit, ne intelegem foarte bine, ne simtim foarte bine si mi-a propus doar sa incercam si anal......nu am incercat niciodata, as incerca pt ca sunt deschisa la orice e nou si poate sa ne faca bine si sa ne simtim si mai bine impreuna, dar am o retinere.....si as vrea sa scap de ea, dar nu vrea ea sa ma lase

Offline

 

#27 2011-07-30 15:57:29

Random
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2011-01-28
Mesaje: 3238

Re: Sex anal,oral sau normal

Retinerea ta fiind?


Do the world a favor, stay like this forever.

Offline

 

#28 2011-07-30 16:23:33

anonima07
Membru
Inregistrat: 2011-07-30
Mesaje: 4

Re: Sex anal,oral sau normal

poate mai mult teama ca nu o sa-mi faca placere, desi in timpul contactului se mai joaca iubitul meu cu degetul si e chiar bine de multe ori ma stimuleaza, dar sunt si momente in care nu vreau sa simt nici macar degetu

Offline

 

#29 2011-07-30 16:48:04

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Sex anal,oral sau normal

grija mare cu tipul ala de sex, se pot lua o gramada de microbi... mai documentati-va inainte sa va apucati de anale


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#30 2011-07-30 16:54:22

anonima07
Membru
Inregistrat: 2011-07-30
Mesaje: 4

Re: Sex anal,oral sau normal

grija avem, nu ma grabeste, a zis ca e alegerea mea pana la urma daca vreau sau nu

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.