homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sani si sfarcuri-2


#20 2007-08-26 17:37:38

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: sani si sfarcuri

ma scuzati va rog dar eu tot nu am prea inteles cum sunt mameloanele ombilicate.Am cautat si pe net poze dar nu am gasit, as fi vrut sa vad cum arata, daca gasiti voi poze pe internet va rog sa puneti aici pe forum. Multumesc.

Offline

 



#21 2007-08-26 20:41:49

still_dreaming
Full member
De la: Yes we can!
Inregistrat: 2006-11-28
Mesaje: 488

Re: sani si sfarcuri

gasesti daca vei cauta cu "inverted nipples"

daca asta e !!!!


To accomplish great things, we must not only act, but also dream; not only plan, but also believe.
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them.

Offline

 

#22 2007-08-27 16:42:05

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: sani si sfarcuri

eu sunt singura complexata ca am sanii mari? Imi iau sutiene 90 D si chiar ma deranjeaza in unele momente, de exemplu in autobuz sau in tren cand e inghesuiala si mi s-au intamplat o gramada de faze penibile din cauza lor ~x( iar cand aveam vreo 15-16 ani imi era rusine sa port bluze mulate pt k mi se vedeau sfarcurile, asa k am trecut pe tricouri largi, pe care le poert si acum.... :-<


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#23 2007-08-27 19:55:21

sereniti
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-05-02
Mesaje: 67

Re: sani si sfarcuri

"still_dreaming" multumesc... am cautat pe net "inverted nipples" si am gasit o groaza de informatii... o sa ma apuc sa citesc

"soulfly" imi inchipui ca u este prea placut sa ai sanii extrem de mari de la o varsta frageda. trebuie sa te inveti sa te obisnuiesti cu ei si sa observi ca acesti sani iti pot aduce multe avantaje daca stii sa te folosesti de ei. asta nu inseamna ca trebuie sa devii vulgara, sa apri in bluze extrem de mulate sau cu decolteu foarte adanc.  eu sunt de parere ca atat sanii mici cat si sanii mari daca sunt "imbracati" cum trebuie pot atrage priviri decente dar curioase.

Offline

 

#24 2007-08-27 20:37:09

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: sani si sfarcuri

nu, sanii mari atrag, de cele mai multe ori,  vorbe de genu "moaaa cata` ugeru`" sau "ce sufletista e fata asta" de pe la toti taranoii din piata sau din autobuze... Si cand esti cu cineva si vezi k are o obsesie pt sanii tai, incepi sa te simti destul de prost, ca si cum ar conta doar ei (mi s-a intamplat). Asa k la un momentdat ma gandeam serios la o operatie de micsorare dar mi-e frica, asa k trebuie sa suport toate privirile si balele tuturor burtosilor care beau bere la coltzu` blocului. So.. eu zic sa va bucurati de sanii mici pt ca aveti certitudinea k cine va place, va place pt voi nu datorita sanilor :-|


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-27 21:59:55

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: sani si sfarcuri

soulfly da u pui la suflet ce spun taranii??eu din contra sunt mandra de ei ca-s sanatosi si mari...sa se oftice ,na!!

Offline

 

#26 2007-08-27 23:44:20

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: sani si sfarcuri

nu pun la suflet dar... e neplacut... mi-ash dori k toti barbatii sa fie femei pt o zi big_smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#27 2007-09-04 21:55:21

sereniti
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-05-02
Mesaje: 67

Re: sani si sfarcuri

ooo.. da.... rotfl un barbat sa fie femeie pt o  zi.. asta da provocare.. sa vezi ce s-ar chinui

Offline

 

#28 2007-09-05 04:59:31

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: sani si sfarcuri

tocmai vazusem filmul "it`s a boy - girl thing", de acolo mi-a venit ideea. In film, tipul isi da seama ce simt femile si se schimba... big_smile ash da orice pt ca toti barbatii sa fie femei pt o zi, dar o zi in care sa fie pe stop, sa trebuiasca sa se epileze total, sa ii doara sanii, ovarele si toate cele... Cred ca deja devin prea sadica, dar merita.. big_smile

Ultima oara a fost editat de soulfly (2007-09-05 04:59:49)


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#29 2008-07-01 23:18:08

dedemk
New member
Inregistrat: 2008-05-30
Mesaje: 49

Re: sani si sfarcuri

si eu am "mameloane ombilikte", si pana de curand mi am dat seama k asa o sa si ramana in caz k nu recurg la vreun plastician...de fapt sg o s o fac pt k am inteles k asa alaptatul e greu si dureros...pe langa k nu mi plac deloc cum arata asa...cine ar sti sa mi raspunda km kt costa o astlfel de interventie?

Ultima oara a fost editat de dedemk (2008-07-01 23:19:31)


If you hear a voice within you say "you cannot paint", then by all means paint, and that voice will be silenced

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.