homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Deviatie de sept :-s-2


#20 2007-08-28 16:55:06

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: deviatie de sept :-s

stiu, dar imi fac si eu de lucru tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 



#21 2007-08-29 11:15:04

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: deviatie de sept :-s

mda... acu i-a intrat frica in oase... si a inceput sa-si puna intrebarea... ca daca se opereaza in primavara oare nu e mai bine? big_smile dar la nenorocitul ala de bixtonim nu renunta... eu i-am zis ca tot nu scapa fara operatie... fie ca e maine, poimaine... la primavara sau la anul... dar treaba lui... daca ii place sa se chinuie...


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#22 2007-08-29 12:24:54

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: deviatie de sept :-s

da nu are un tratament bun???la ce medic se duce el de nu i se da un tratament pe baza de pastile si medicul sa-i dea bixtonim..pe mine m-ai lasat masca cu bixtonimul.eu am o deviere de sept fff urata,se mirau multi medici da prin tratament nu am stat vreodata mai mult de 1sap cu el infundat..eu cred ca a nimenrit la vreun medic indragostit,altfel nu-mi explic

Offline

 

#23 2007-08-29 14:25:18

myself
New member
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 5

Re: deviatie de sept :-s

prietenul meu a facut operatia asta acum un an,am fost langa el tot timpul asa ca stiu cum a fost.analizele preliminarii operatiei sunt neplacute, operatia in sine este destul de greu de suportat, dar o persoana mai "tare" poate trece relativ usor peste ea. se face sub anestezie totala. problema este ca la trezirea din anestezie persoana are un soc deoarece nu poate respira pt ca are in nas niste tuburi care ajung pana in gat, care au rolul de a absorbi sangele. cu acele tuburi se sta in nas cateva zile, timp in care e f greu sa te alimentezi si repsiratia se poate face numai pe gura. ultima etapa si poate cea mai dureroasa este extragerea "pe viu" a acestor tuburi..apoi cateva zile curg cheaguri de sange..eu sincer n-as recomanda nimanui acest tip de operatie si as sfatui sa o faca pe cea prin laser deoarece este muuult mai usoara, nu sunt medic asa ca o spun din ce am vazut.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.