homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Specimene ciudate...barbatii...:))-3


#39 2007-09-01 11:55:24

andrutza
Vizitator

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Daca chestia asta cu himenul elastic cine iti spune daca il ai sau nu, medicul?

 



#40 2007-09-01 11:58:27

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

da doamna doctor mi-a spus ca inca am himenul acolo e rupt dar foarte putin ea chiar credea ca eu sunt virgina..si adevarul ca aseara am cam exagerat cu ubi si simteam de parca parca acum m-ar dezvirgina..
elastic este daca desi ai relatoii sexuale tu inca nu te dezvirginezi..si asta s-a intamplat la mine...

Offline

 

#41 2007-09-01 12:00:10

andrutza
Vizitator

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

stiam ce inseamna elastic, dar nu stiam daca iti spune medicul sau iti dai seama singura.....tb sa fie destul de naspa oricum ca ai dureri si nu prea te poti bucura banuiesc

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-09-01 12:00:40)

 

#42 2007-09-01 12:03:25

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

dar n-am dureri mereu,depinde de pozitie...si de ex pot avea dureri in prima seara pe o pozitie si in a2a seara sa nu o mai am(in pozitia aia)..sa o am in alta pozitie..nu stiu cum e cred ca depinde de penetreare...chiar radeam dupa ce am iesit vineri de la ginecolog si ziceam : na uite ca o sa ma casatoresc si virgina tongue

Offline

 

#43 2007-09-02 13:36:38

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

lol si mie doctorita mi-a zis acelasi lucru...a crezut initial ca sunt virgina...ca am himenul f elastic...in fine oricum nu ma deranjeaza ca doar primul meu a fost iubitu..... big_smile


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.