homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Haine la fel....


#1 2007-09-01 13:44:02

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

haine la fel....

fetelor voua vi s-a intamplat sa mergeti pe strada si sa vedeti o fata care are acelasi pantof, aceeasi haina ,bluza ,geanta ca a voastra???
cum reactionati ??ca eu una as vrea sa ma bag in pamant  , sa nu ma vada.
mi-a luat mama o geanta de la oriflame si nici nu mai vreau sa ies cu ea pe strada ca peste tot unde ma duc trebuie sa fie o persoana care o are.


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 



#2 2007-09-01 13:45:49

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: haine la fel....

eu am patit in primavara asta la balerini tote fetele aveau model ca al meu rotfl2 nu ma deranjeaza oricum mie imi sta mai bine decat lor tongue


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-09-01 13:48:38

Morena_
New member
Inregistrat: 2007-08-30
Mesaje: 25

Re: haine la fel....

Mie mi se intampla sa gasesc ceva misto la super pret, sa imi iau, apoi prietenele mele: wow, super, ce frumoasa e.. si costa asa putin!! te superi daca imi iau si eu?? Si evident zic nu... Cand avem chestii comune gen cursuri la facultate ne vorbim inainte: vii maine in colectia gri mango? Nu? Ce bine, vin eu lol


Dragostea e precum gripa : se ia pe strada si se vindeca in pat.
                                                                         Pierre Albert

Offline

 

#4 2007-09-01 13:51:33

andrutza
Vizitator

Re: haine la fel....

Mie pe str nu mi s-a intamplat sa vad pe cineva cu ce am eu, insa cand eram la lic aveam o prietena care isi lua cam aceleasi haine ca ale mele si se nimerea ca intr-o zi sa iesim amandoua si sa avem aceeasi geaca de piele si pe str ziceau unii ca suntem surori smile nu ma deranja f tare, dar bineinteles ca nici bine nu imi pica stiind ca avea cam acelasi stil cu al meu si se nimerea sa avem aceleasi haine smile

 

#5 2007-09-01 13:52:20

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: haine la fel....

ce tare Morena_.pe mine nu ma intereseaza poate sa vina inca 10 imbracate la fel ca mine.oricum eu sunt ceam mai draguta si imi sta cel mai bine rotfl2))


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-01 14:35:02

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: haine la fel....

pe mine nu ma deranjeaza...ca doar nu am haine unicat facute la comanda, sunt luate din magazin si e normal sa mai aiba si altele la fel. m-a deranjat o singura data cand am descoperit ca fosta prietena a iubitului meu de atunci folosea aceeasi gama de produse cosmetice ca si mine...aia m-a enervat. m-ar deranja daca ar fi cineva la o nunta sau petrecere la fel ca mine...atat!

Ultima oara a fost editat de mika (2007-09-01 14:35:39)

Offline

 

#7 2007-09-01 14:36:49

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: haine la fel....

Pe mine m-ar deranja daca ar fi cineva cunoscut.. daca e o simpla persoana de pe strada nu ma intereseaza smile


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#8 2007-09-01 14:53:17

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: haine la fel....

urasc "uniforma"o data in liceu mi am luat niste cizme super lungi si mito..a 2a zi am vazut o pe o colega cu aceleasi cizme,,,nu le am mai purtat de atunci...nu mi place asta


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#9 2007-09-01 15:08:45

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: haine la fel....

nici mie numi place sa stiu ca merg undeva si is imbracata la fel cu cineva ... nu ii cazu ca nu le mai port hainele respectieve ... da macar daca avem la fel sa nu le purtam deodata tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#10 2007-09-01 15:10:00

amv
Full member
Inregistrat: 2007-03-08
Mesaje: 500

Re: haine la fel....

nu se intampla prea des...decat cu  o singura colega. mai avem norocu sa ne cumparam de obicei aceleasi tricouri... amandoua avem vreo 4 sau 5 tricouri la fel. in rest nu mi se intampla smile


eu cu bibi meu hjarta

Offline

 

#11 2007-09-01 15:16:10

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: haine la fel....

Morena_ a scris:

prietenele mele: wow, super, ce frumoasa e.. si costa asa putin!! te superi daca imi iau si eu?? Si evident zic nu...

eu le zic in fata ca ma supar.nu suport sa aiba prietenele mele ca mine.nu mai port lucurul respectiv


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#12 2007-09-01 15:29:45

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: haine la fel....

daca merg la petrecere si vine una imbracata ca mine ,da ma deranjeaza in rest nu ca doar nu am haine unicat smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#13 2007-09-01 15:41:04

Dienuk
Full member
Inregistrat: 2007-08-31
Mesaje: 465

Re: haine la fel....

o prietena de-a mea si-a cumparat o rochie de ocazie exact ca a mea, apoi m-a intrebat daca ma deranjeaza...de parca mai conta. de atunci prefer sa-mi iau haine din strainatate, se gasesc la reduceri mai ieftine ca la noi, si nu ma refer la haine de fite, ci cat se poate de normale. la cativa euro iti iei super haine. nu va imaginati acum ca fac shopping la paris si la milano in fiecare sezon, dar cand am ocazia de a iesi din tara, umplu geamantanul! big_smile

Offline

 

#14 2007-09-01 17:56:36

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: haine la fel....

eu la haine n-am probleme, fiindca port numai tricouri cu trupe si chiar ma simt bine cand vad pe cineva cu acelasi tricou, fie ca e fata sau baiat. Dar la adidasi ma streseaza ingrozitor. Cand faceam meditatii pt bac la desen erau si unii care vroiau sa dea la mine in liceu, ei erau cls a 8-a si era una urata raau d tot care avea aceiasi adidasi ca mine x( Cum am avut putin timp liber, dupa bac m-am dus sa-mi iau adidasi si mi-am luat 2 perechi (adidasi si teneshi), dar nu am vazut pana acum pe nimeni sa aiba la fel. big_smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#15 2007-09-01 20:17:25

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: haine la fel....

mi se pare o tampenie sa te deranjeze lucrul asta, dar si eu m-am enervat vara asta la mare cand, fiind foarte mandra de costumul meu de baie, am mai vazut alte 3 distinse doamne cu costum la fel X(

Offline

 

#16 2007-09-01 20:27:19

persifona
Vizitator

Re: haine la fel....

Si eu m-am trezit la banchetul dintr-a8a ca o tipa de la alta clasa avea roxhie exact ca a mea, doar ca a mea era roz si a ei era un mov pal.. nu mi-a picat f bine, dar nah, era de asteptat avand in vedere ca era o rochie f dragutza tongue

In rest n-am probleme de-astea, sa-si ia cine ce vrea ca al meu, nu ma deranjeaza smile

 

#17 2007-09-01 20:40:21

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: haine la fel....

nici eu nu ma enervez la faze d-astea, dar nici bine nu-mi pica tongue mai ales daca se intampla sa stam amandoua intr-un spatiu inchis (petreceri, restaurante etc). daca o vad pe strada, nu-i asa grav. numai sa nu vad aceeasi haina la tot poporu', ca ma supar si n-o mai port deloc big_smile

Ultima oara a fost editat de ivy (2007-09-01 20:40:36)


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#18 2007-09-01 20:58:02

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: haine la fel....

soulfly a scris:

Dar la adidasi ma streseaza ingrozitor.

aceeasi problema o are iubitu.doamne dar e stresant rauu

Ultima oara a fost editat de oana_ (2007-09-01 20:58:28)


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#19 2007-09-01 22:17:40

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: haine la fel....

si mie mi s'a intamplat sa'mi cumpar bluzite sau fuste si sa ma intrebe 2 colege de fac care sunt surori daca pot sa'si cumpere si ele la fel ca mine , ce sa le fac nu pot sa zic nu va cumparati. asa nici mie nu'mi place sa vad la n persoane haine ca ale mele ca nu le mai port big_smile


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.