homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum se invie 'amicu de la parter':P


#1 2007-09-05 19:38:35

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

cum se invie 'amicu de la parter':P

nu se poate face nimic k sa invii amicu' de la parter:P?...prietenului meu ii 'adoarme' de tot dak ejaculeaza de2ori..si asta se intampla cam repede,mai ales cand eu sunt deasupra.si mai incerc sa evit sa stau deasupra,dar lui ii place mai mult asa,si nu pot sa il refuz:P
  am citit pe net k anumite alimente,fructe,bauturi ar ajuta ,l-ar trezi mai repede si ar dura mai mult,,,am incercat unele,,dar nu prea se vad rezultate:smileP.nu vreau sa fiu rea sau sa par obsedata,nesatula,etc:P ...dar eu raman,,neterminata in timp ce el ejaculeaza de2ori,si de celemai multe ori exact cand mai vroiam doar puutzin...k sa nu raman in aer:P..aveti vreo idee?presupun k mai sunt fete care patzesc de astea:P

Offline

 

#2 2007-09-05 19:40:42

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

pai eu stiam da daca ejaculeaza trebuie ceva timp pana sa fie ala micu gata iar de actiune, 5-10 min depinde de persoana...si in general dureaza mai mult dupa 2 ejaculari...cat despre alimente eu auzisem ca telina ar imbunatati performantele, iar bauturi, vinul rosu.


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#3 2007-09-05 19:41:21

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

ai vb. cu el despre asta? acum depinde si de cat dureaza actul sexual? la noi merge si de 3 ori intr-o noapte in plus ma folosesc de ceva care are sigur efect la el daca mai vreau inca una rotfl2 dar dupa ce il las pe om minim 20 de minute sa se refaca smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#4 2007-09-05 19:42:52

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

parerea mea e ca te poti considera norocoasa ca dupa prima ejaculare o poate lua de la capat imediat... (daca asa se intampla, eu asa am inteles). de ce nu incercati sa va opriti putin, exact inainte sa ejaculeze, ca sa se mai linisteasca "ala micu" si sa nu termine?... asa mai prelungiti un pic actul sexual si poate ai si tu noroc wink


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#5 2007-09-05 20:20:40

persifona
Vizitator

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

Um.. da chiar nu se poate stapani? Sa aiba rabdare sa termini si tu? Explica-i ca e frustrant ca el sa termine de 2 ori si tu.. lulu.

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-05 20:31:56

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

k sa ma fac inteleasa sa nu credeti k is o super-norocoasa:P dak totul incepe,prima oara si eu sunt deasupra,ejaculeaza f repede,dupa care isi revine dupa vreo juma de ora-o ora,dar isi da drumu repede iar.dak incepem cu el deasupra,sunt destul de multumita de bondarel:P ..si bineinteles dureaza mai mult,si dupa max juma de ora isi revine:D
    pe mine prima ipostaza ma deranjeaza.si faptul k la a doua,chiar daca ill las ceva timp,,+altele:P ,nu prea isi revine de tot.
    el a spus k se tine cat de mult poate,dar dak ii vine ii vine si asta este.nu se poate abtine.grater
   saptamana trecuta a mers numai de2ori intr-o noapte,si a doua cu greu k ..se facuse furnicutza si nu mai era cu ce:Psad

Offline

 

#7 2007-09-05 20:34:24

persifona
Vizitator

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

Sa se opreasca frumos, sa iasa cand ii vine, mai sta, mai trage o gura de aer, se mai racoreste si o ia de la capat. Cam egoist prieten ai sad

 

#8 2007-09-05 20:38:22

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

asta se intampla mereu sau doar din cand in cand? incerca o pozitie unde ai tu sigur orgasm smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9 2007-09-05 20:56:54

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

asa zic si eu ...cand simte cai vina sa mai stea un pic ... mai va pupati mai una alta ...si apoi so ia de la capat


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#10 2007-09-05 20:56:54

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

nu prea e bine... oricarui barbat, daca nu se abtine cat de cat, ii vine sa termine reoede, dar trebuie sa se gandeasca si la tine si sa se controleze, cum a zis si persifona, sa se opreasca putin...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#11 2007-09-05 21:10:15

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

exista o metoda in popr care cica da rezultate...cand simte ca e pe vine sa scoata penisul si sa il stranga intre degetul mare si arataor imediat sub gland wink si mai amana putin climax-ul


mami de minuni hjarta

Offline

 

#12 2007-09-05 21:11:10

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

amintestei de bunicasa in momentul ala ca sigur nusi mai da drumul tongue am glumit sper ca nu teai suparat tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#13 2007-09-05 21:16:29

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

Eu din punctul asta d vedere sunt norocoasa..primul nr dureaza 20 d min cam asa..si dupaa.. al 2-lea ..al 3-lea d la 30 d min in sus..si-si revine cam in 5-10 min.. si destul d usor..cu pupici..mangaieri..


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#14 2007-09-05 21:47:39

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

hmm....la noi nu e problema cu numerele...mie nu-mi trebuie dekt unul...kre desi tine in medie 20-30 min ma termina din toate pctele de vdr....
  Presupun k el e la inceput dak are probleme cu tinutul...stiu destui baieti kre pe parcurs au invatat sa se stapaneasca...dak nu  mere cu frumosu ia-o cu uratul...de exemplu,knd esti tu la menstra fa-i un oral prelungit si knd ii e lumea mai draga lasa-l balta...si apoi explika-i kt de asemanatoare sunt senzatiile smile
   Bine,aku depinde si de voi si de relatia voastra,kt de trazniti sunteti...ca nu cumva sa se supere omul pe tine smile bafta


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#15 2007-09-05 22:54:03

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

si al meu ejaculleaza de mai multe ori.dupa ce ejaculeaza prima data isi revine in cateva minute pt ca am eu chef si il atat big_smile si apoi in maxim 10 minute e ok big_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#16 2007-09-05 22:57:21

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

da si eu sunt de parere ca atunci cand simte ca ii vine sa se opreasca un pic din miscare...noi asa facem cand vine prea repede...da asta s-a intamplat de vreo 2 ori ...cand era stresat rau cu niste examene

Offline

 

#17 2007-09-05 23:12:12

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

prima tura  el o poate prelungii cat am eu nevoie,asa cum ati zis si voi se mai odihneste, mai suna telefonul, catelul meu mai latra ,mai sparge o sticla ,mai ne enerveaza dar totul e perfect.noi mereu ne sincronizam n-am avut niciodata probleme ca el n-ar rezista.probleme am eu ca dupa prima tura adorm bustean ,in timp ce el trage d mine ,uneori ma trezesc si chiar dc ajungem si a 2a oara el tot mai vrea...


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#18 2007-09-06 11:11:37

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

disguise imprumuta-mi si mie cainele tau k al meu a plekt in tzarile calde:*
    Am vorbit aseara cu el,,,mai facem ceva incercari mai putin egoiste in weekend,,,va spun cum a mers:D

PS:offtopic:dc nu imi merge mereu sa ma loghez? scriu parola si numele dar nu merge...mi se intampla destul de des:((

Offline

 

#19 2007-09-06 12:02:00

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: cum se invie 'amicu de la parter':P

poate si u-l emotionez f  tare si deaia...sau my vorbiti in timpul actului, si asta ajuta. uita ca tre sa-i vina.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.