homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Bad kisser :))


#1 2007-09-06 18:31:58

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Bad kisser :))

Fetelor sa presupunem urmatoarea situatie: cunoasteti un tip super, manierat, care arata bine ...fluturashi in stomac si tot tacamu...bun, atractie de ambele parti, si ajungeti la momentul firesc :primul sarut. Si atunci ..bleah...omu nu stie sa sarute (ori va sufoca cu limba, ori sta si zace parca e in coma, cunoasteti, nu?)...Ce faceti? lol


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 



#2 2007-09-06 18:38:59

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Bad kisser :))

am patiti-o eu.era super super super tipul dar cand venea vorba de sarutat....pauza.el doar pupa pe buze.am ajuns la concluzia ca nu stie sa sarute.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3 2007-09-06 18:41:03

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: Bad kisser :))

l-ash lasa la inceput asa cum stie el, pana cand ash prinde tupeu si mi-ash permite sa i-o spun in fatza. big_smile Sau m-ash baga peste el si ash prelua eu conducerea si i-ash arata cum sa faca. Nu cred k e atat de greu big_smilebig_smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#4 2007-09-06 18:44:22

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Bad kisser :))

yo imi amintesc ca eram in cls a9a si m-am vz cu un tip care nu facea nik altcva decat s vb...desi era dragtz imi placea de el... asteptam s ma ia d mana.. sau s-mi dea un kiss macar..eee fass  si mi-a dat un kiss cam de adio asa, dar cica fara sa vrea.. a fost un kiss pe jumatate de buze,apoi pot sa zk k n-am my auzit de el... a bgt moiv ca s-a suparat p mine k nu am  vrut s iau cadou de sf valentin..desi imi era oarecum jena pt ca nu-i luasem nik... si deaia nu m-a my cautat el.dar saruturile najpa au fost de primul prieten prin cls a7-a8a  cam asa,...at vai c bine sarute acum imi amintesc act d idioata eram...imi lasa balee bleahh,parca ma sarutam cu un caine din ala balos...yhh.. deci pot sa zik k al meu saruta de 1000 de ori mai bine big_smile.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#5 2007-09-06 18:47:44

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Bad kisser :))

eu am fost prin clasa a noua cu unu...si arata super tipu...si cand l-am sarutat prima data, vai Doamne! Nu stia sa sarute deloc...parca vroia sa imi ajunga in esofag or something...si de atunci nu l-am mai sarutat, cand venea pe la mine il pupam pe obraz, motivand k am herpes...dupa o luna i-am zis Hai pa!


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-06 18:48:59

dojo
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-07-08
Mesaje: 276
Site

Re: Bad kisser :))

Si eu am fost horrible kisser pana in a 12-a cand am cunoscut un tip intr-o vacanta. Si am facut "curs intensiv" cu el 2 saptamani. Sarmanul era interesat si de altceva, dar numai atat i-am permis .. nu aveam la mine nimic de protectie si pe el nu il interesa subiectul, in ideea ca e treaba mea. Sigur ca am fost OK cu asta ... metoda mea a fost abstinenta big_smile

Cu niscaiva rabdare il poti instrui un pic pe nenea ...

Offline

 

#7 2007-09-06 20:12:17

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Bad kisser :))

wink) cunosc cat se poate de bine situatia...f bine....si sincer, cel cu care am stat un an jum era un kisser naspa...dar nu asta imi placea la el.Si multe alte situatii dar care nu ma faceau sa renunt la pers respectiva doar ca nu saruta cum imi place mie....lucrurile se invata big_smile http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/19.gif


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#8 2007-09-06 20:27:32

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Bad kisser :))

Wildhoney a scris:

eu am fost prin clasa a noua cu unu...si arata super tipu...si cand l-am sarutat prima data, vai Doamne! Nu stia sa sarute deloc...parca vroia sa imi ajunga in esofag or something...si de atunci nu l-am mai sarutat, cand venea pe la mine il pupam pe obraz, motivand k am herpes...dupa o luna i-am zis Hai pa!

exact asta mi s-a intamplat mie cu un tip acum cativa ani.eram in liceu,si cred ca era ajunul craciunului,eram in disco,cu fetele.si eu eram cam singura necuplata si ma simteam aiurea.atunci,una dintre prietenele mele,ce s-a gandit ea:sa-mi faca lipeala cu un prieten de-al prietenului ei.a inceput sa-i faca reclama,ca e din familie buna,ca e super destept si simpatic...in fine,m-a convins.a venit tipul,am inceput sa dansam noi acolo si sa purtam o conversatie,atat cat se putea intr-un club;),si la un moment dat vad ca se inclina spre mine sa ma sarute.eu ma gandesc "hai,bine,e atmosfera asta misto,toata lumea se pupa pe-aici,eu de ce-as fi mai prejos?"si imi baga odata o limba pe gat(scuzati-mi expresia,dar n-am stiut cum altfel s-o exprim!),de nu intelegeam ce s-a intamplat cu mine.am crezut ca ma sufoc.si m-am dus la prietena mea si i-am zis:"nu stiu cum faci,dar ma scapi de individul asta imediat,ca vad ca vrea sa-mi devoreze esofagul!"au inceput toate sa rada de mine.iar el se uita cu o moaca de om bantuit,saracu' nu stia cu ce gresise...foarte aiurea...bleah!!!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#9 2007-09-06 21:40:18

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Bad kisser :))

da...si mie mi s'a intamplat...eram clasa a11a...deci tipul era prea frumos sa fie adevarat! corp((cooorrrp trapezoidal!)),fatza,maniere,cultura...tot!
cand sa ne sarutam...aoleu...bleaaahhhhhh.. si iese din discutie ce zici soulfly...sa preiei conducerea..am incercat..dar n'avea leac...era dezastru!
saracu baiat...cred ca s'a intrebat o perioada cu ce a gresit de nu i'am mai raspuns la telefon...


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#10 2007-09-06 21:43:10

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Bad kisser :))

nu am dat peste asa ceva inka:) daca s ar intampla i as spune o in fata,,,totusi imi amintesc de fprimu meu sarut care a fost french iar tipu mi a bagat toata limba in gura pana in gat... iacccccccccccccccccc,,,,,poate pe el l as pune in categoria bad kisser

Ultima oara a fost editat de luna_amara (2007-09-06 21:50:43)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#11 2007-09-06 21:47:26

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Bad kisser :))

am dat peste un bad kisser tongue la inceput l-am lasat crezand ca se va perfectiona, dar dupa scurt timp i-am zis ca nu prea-mi place cum face si sa se relaxeze si sa se lase pe mana (ma rog buzele, limba) mea. nu s-a suparat si pana la urma l-am invatat bine.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#12 2007-09-06 23:29:44

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Bad kisser :))

si eu am dat peste un dintr-asta offf Doamne si imi era rusine sa-i spun...Omule tu nu stii sa saruti si culmea mai rau e ca s-a intamplat la inceputu anului asta,relatia a fost scurta dar credeti-ma ca era dezastru..saruta doar cu buzele sa nu cumva sa-mi atinga limba...am crezut ca rima data era mai emotionat da am vazut apoi ca mereu era asa.
acum ma vad mereu cu el pe holurile facultatii-a intrat asistent la facultate si cand il vad ca iar vrea sa se bage in seama poate,poate un suculetz ceva..ma apuca rasu cand ma gandesc cum saruta.era varza rau!!!
incerc sa evit intalnirile ptr ca stiu ca va insista sa iesim..no way!!!!he is a very bad kisser!!

Offline

 

#13 2007-09-06 23:35:37

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Bad kisser :))

Da.. am avut si eu parte de unu'... caruia nici macar bad kisser nu pot sa-i zic pt ca pur si simplu a deschis gura si a ramas asa!!!! rotfl2)))
A fost primul si ultimul sarut cu el big_smile

Offline

 

#14 2007-09-06 23:38:48

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Bad kisser :))

lol Ala e tipul molushca...care sta si zace cu limba in gura ta....bleag


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#15 2007-09-06 23:39:37

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Bad kisser :))

ceva de genu era si asta da isi mai misca buzle un piculetz poate ca ma zbateam eu acolo ca fraiera macar sa-l invat.si el tot nu se lasa invatat

Offline

 

#16 2007-09-06 23:57:37

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Bad kisser :))

Wildhoney a scris:

Fetelor sa presupunem urmatoarea situatie: cunoasteti un tip super, manierat, care arata bine ...fluturashi in stomac si tot tacamu...bun, atractie de ambele parti, si ajungeti la momentul firesc :primul sarut. Si atunci ..bleah...omu nu stie sa sarute (ori va sufoca cu limba, ori sta si zace parca e in coma, cunoasteti, nu?)...Ce faceti? lol

eu am fost exact in situatia asta...saruta groaznic, in rest era totul super..sa va zic sincer ce am gandit in momentul cand ma saruta...Daca asa saruta, mi-e teama sa ma gandesc cum face dragoste...si nu am mai iesit cu el desi m-a cautat mult si era ok tipul, dar nu am putut trece peste faza cu sarutul

Offline

 

#17 2007-09-07 01:03:45

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: Bad kisser :))

pink_butterfly smile) foarte tare.eu nu am patit asta pentru ca iubitul meu e primul....si saruta super


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#18 2007-09-07 09:27:58

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Bad kisser :))

nici eu nu am trait o asa experienta, dar imi inchipui ca tre sa fie aiurea ipostaza..:-|

Offline

 

#19 2007-09-21 13:26:30

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Bad kisser :))

proaspat intrata in clasa a9-a - boboaca deci - am ramas fulgerata de farmecul unui tip cu 2 ani mai mare, din acelasi liceu...binenteles ca nici cu gandul nu gandeam ca voi ajunge vreodata la (cu) el...anii au trecut (vreo 2) si ne-am reintalnit la un revelion, eu proaspat despartita de prima iubire - sufeream, da' nu voiam sa se vada - el, proaspat student...El a fost - surpriza - primul care a facut primul pas si..ne-am combinat... Exaltarea mea a durat pana la primul sarut...tipul avea niste buze groase - sexy, de altfel, dar cu care, impreuna cu dintii, ma musca literlalmente de buze, de limba... am stat cu el in seara aia ca sa-i fac in ciuda lui fostul, dar am incercat sa evit saruturile...ne-am mai intersectat de-a lungul anilor pe la diverse petreceri, insa am evitat usurel orice alta incercare din partea lui...


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.