homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ma face sa plang


#1 2007-09-08 15:50:24

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

ma face sa plang

nu stiu ce sa cred , nu stiu daca e normal si n-am mai auzit la nimeni pana acum.
faza vine asa : aproape de fiecare data cand am orgasm plang ... deci simt k ma ia plansu si plang asa tare si cu suflet  , nu doar cateva lacrimi . e tare ciudat , nu toata orgasmele mele sunt asa mai am cateva in care nu-mi vine sa plang dar alea sunt mai de slaba intensitate . ei astea la care plang sunt foarte intense , nush ce sa cred , de alarmant nu m-am alarmat , nu ma doare nimik . incepusem sa cred k asta  nu inseamna  orgasm dar mi=am dat seama k este deoarece imi "dadusem drumul".
ati mai auzit de asa ceva ? lamuriti-ma si pe mine pls


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 



#2 2007-09-08 15:52:58

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ma face sa plang

asta e felul tau de a te exterioriza si deaia ti se intampal asa ... mie de ex imi vine sa zburd dupa si rad intruna fara sa ma opresti...sau am moment cand numa imi vine sa stau sa nu fac nimic sa fiu pupata si atata ... depinde ... deci e normal ...depinde de fiecare cum ne manifestam "bucuria" tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#3 2007-09-08 15:58:18

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: ma face sa plang

da , la mine sunt extrem de variate sentimentele de mult ori in am orgasm "linistit" adica nimik iesit din comun , alteori actul sexual este atat de intens incat nici nu-mi dau seama k am avut orgasm decat cand ma uit k am udat patul . dupa imi vine doar sa raman acolo in pat , ma ia o stare de lene si de somnolenta , alteori incep sa ranjesc cu gura pana la urechi


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#4 2007-09-08 17:25:56

dojo
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-07-08
Mesaje: 276
Site

Re: ma face sa plang

Am avut cateva cazuri in care mi-au dat si mie lacrimile. Nu am plans pur si simplu, dar am lacrimat abundent big_smile

Alea au fost si cazuri in care a fost super intens. Mi se pare o reactie destul de OK, nu te speria wink

Offline

 

#5 2007-09-08 17:31:12

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ma face sa plang

si mie mi se intampla stai linistita.de obicei mi se intampla cand stam certati o perioada si apoi ne impacam si seara facem dragoste iar eu la sfarsitul actului incep sa plang cum ai spus si tu din tot sufletul.dar de fiecare data ma linisteste el cu rabdarea si calmitatea lui asa ca nu cred ca este ceva iesit din comun :)stai linistita!


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-08 17:44:52

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ma face sa plang

Pe al meu cred k l-ar apuca disperarea daca as incepe sa plang. Si asa nu suporta el sa ma vada plangan, zice k ii rup sufletu in 2.
Eu dupa o partida din aia incendiara, multiorgasmica imi ramane un ranjet asa pe fata...care greu mai pleaca de acolo.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#7 2007-09-08 17:47:10

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: ma face sa plang

Si mie mi s-a intamplat o data sa plang.Si bietul baiatu meu nu stia ce am.A durat ceva pana am reusit sa ma opresc si sa ii explic ce am patit big_smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#8 2007-09-08 19:15:46

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: ma face sa plang

prima oara cand am avut orgasm amandoi simultan, a fost foarte intens (nu doar fizic dar mai ales emotional, stiti voi ce vreau sa spun) ca mi-au dat lacrimile la final si l-am strans tare in brate iar el s-a speriat, nu stia ce s-a intamplat. nici eu nu stiam bine sa ii explic, era prima oara cand se intampla.

Offline

 

#9 2007-09-08 22:25:24

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ma face sa plang

mie sincer,pana acum nu mi s-a intamplat asta...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#10 2007-09-09 00:52:05

persifona
Vizitator

Re: ma face sa plang

Mie mi se mai intampla, nu neaparat daca am orgasm, dar ma mai apuca plansul dupa un act sexual, daca sunt foarte stresata.. nu stiu, e un moment de relaxare si refulare.

 

#11 2007-09-09 09:56:09

ElaElis
Full member
Inregistrat: 2007-08-02
Mesaje: 179

Re: ma face sa plang

dupa ce ma simt bine, nu stiu cum, vreo sensibilizare ceva, dar incep sa ma gadil la orice miscare si ma umfla un ras de nu ma pot abtine...

Offline

 

#12 2007-09-09 11:03:34

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ma face sa plang

Eu dupa o partida ma intorc pe burta si il pun pe iubitu sa ma gadile asa incetisor cu varfurile degetelor pe spate....e asa de bine si de relaxant


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#13 2007-09-09 23:18:54

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: ma face sa plang

nu am patit niciodata sa palng dupa ce facem dragoste dar fiecare se exteriorizeaza in felul sa unik


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#14 2007-09-10 00:39:46

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: ma face sa plang

eu desi nu am avut niciodata orgasm ultima oara cand am facut-o mi-a venit sa plang.facusem o pauza de 2 sapt pt k era plecat iar cand a venit eram foarte dornica.si prima data s-a terminat mai repede si eu simteam k mai vreau,k vreau mai mult  si o apasare, neliniste nu stiu cum sa zic,imi venea sa dau din picioare sa fac ceva, si am inceput sa plang...cred k a fost un fel de refulare...si park mi s-a mai intamplat odata asa mai demult..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.