homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cadou pentru iubi al meu


#1 2007-09-10 19:45:32

klarissa
Full member
Inregistrat: 2007-06-27
Mesaje: 186

cadou pentru iubi al meu

saptamana asta este ziua de nastere a prietenului meu si ink nu i-am luat nimik. chiar nu stiu ce cadou as putea sa-i iau...
da-ti-mi o idee...voi ce cadouri le-ati facut iubitilor vostri? ceva mumos...nush...

Offline

 



#2 2007-09-10 19:47:24

amv
Full member
Inregistrat: 2007-03-08
Mesaje: 500

Re: cadou pentru iubi al meu

eu i-am facut cadou un tricou si i-am scris o scrisoare maaare cu toate gandurile mele smile


eu cu bibi meu hjarta

Offline

 

#3 2007-09-10 19:51:02

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: cadou pentru iubi al meu


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#4 2007-09-10 19:55:16

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: cadou pentru iubi al meu

eu am pregatit jumatate din cadou deja, desi ziua lui e peste 2 sapt, dar trebuie sa se intoarca in tara si nu o sa am timp sa alerg dupa cadouri. el nu mi-a zis ce vrea, nu voia nimic in mod deosebit... asa ca i-am luat o pereche de boxeri negri si am imprimat pe ei un mesaj tongue . si acum ma gandesc sa ii comand un tort, tot asa cu ceva scris pe el, sau daca aud ca ii face maica-sa (ca de obicei ii face ea), renunt la idee si ii cumpar o busola , cu mesaj subinteles smile . si binenteles va fi un mail de dragoste luung. smile

initial voiam sa ii iau un bigman (kiar asa se scrie ?) dar mi-e teama ca nu nimeresc masura (am mai dat-o in bara o data in privinta asta).  ideea uneia dintre fete cu o panglica infasurata in jurul sanilor si funduletului, pentru un cadou mai inedit  era super simpatica si i-ar placea fff mult, dar nu o putem pune in practica asa ca... poate mai tarziu, cu alta ocazie smile

Ultima oara a fost editat de adina84 (2007-09-10 19:57:43)

Offline

 

#5 2007-09-10 21:16:12

klarissa
Full member
Inregistrat: 2007-06-27
Mesaje: 186

Re: cadou pentru iubi al meu

mersik mult fetelor... mi-au venit ceva idei...
si eu sunt mai practica...mai utila...
ma gandeam la o camasa rosie big_smile si o cravata frumoasa asortata.
si partea romantica...o amintire frumoasa...ma mai gandesc

Ultima oara a fost editat de klarissa (2007-09-10 21:17:15)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-10 22:40:57

persifona
Vizitator

Re: cadou pentru iubi al meu

Adina, scrie-i o scrisoare, pe o hartie colorata asa, e mult mai personala decat mailul.

 

#7 2007-09-11 01:24:31

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: cadou pentru iubi al meu

Auuuu...noi in octombrie facem 3 ani si nu am nici cea mai mica idee ce sa-i iau. Poate organizez un weekend romantic undeva la munte...numai noi 2 si gata. big_smile  Dar tot tre sa-i zic de inainte sa-si ia liber de le work... Ca mie mi-ar placea sa-i zic sa ma duca pana nush unde cu masina...si pe drum sa-i zic...ca nu mai ajunge acasa tot weekendul...ca-l rapesc big_smile
Sau vazusem pe net un cub de sticla in care puneai pe fiecare parte a lui poze. Arata suuper....dar era prea mic (latura cubului era de 5 cm parca....eu as vrea cam de 15 sa fie...sa fie un bibelou, nu mic ca un breloc). Daca as sti unde gasesc sa-mi faca asa ceva la comanda...ar fi suuper...sa-i pun cate 2 poze din fiecare an de cand suntem impreuna...dar...nu am idee cine mi-ar putea face asa ceva.


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#8 2007-09-11 04:18:49

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: cadou pentru iubi al meu

fostului meu prieten i-am daruit o pernutza in forma de inimioara, pe care am pus 2 poze suprapuse (le-am facut eu pe calc) - o poza mare cu fatza mea, care ii placea lui si inca una, de cand am scris eu la mare, pe plaja "TE IUBESC, ALEX". M-a costat 700 de mii parca si am imprimat-o in unirii, vis-a-vis de totem. Lui i-a placut mult, doar k s-a uitat mult pana sa-si dea seama k sunt si eu pe-acolo pe undeva, fiindca bagasem poza cu mine p fundal, foarte pal... big_smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#9 2007-09-11 15:08:43

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

Re: cadou pentru iubi al meu

ce cadou as putea cumpara cv mai seminificativ mai micutz adik nu sj sa nu zik ...k...nah...daca ai implinit o luna.la o luna ..voi c faceti?hellp daca va vvine vreo idee


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 

#10 2007-09-11 15:15:59

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: cadou pentru iubi al meu

pentru mine e usor smile ca e pasionat de carti...si umblam mult impreuna prin librarii, tot ce trebuie sa fac e sa retin despre ce carti vorbeste. Si atat. Ca nu-mi plac cadourile foarte romantice si comerciale...cu inimoare si ursuleti si chestii. E mai bine asa, pentru noi.


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#11 2007-09-11 15:18:54

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: cadou pentru iubi al meu

noi nu ne-am fct cadouri cnd aam implinit o luna tongue. eu am o idee, daca ii plak dulcuirile in special ciocolata, cumparai o cutie plina cu fondante din ciocolata. smile asa va  si bucurati de 1 voastra luna impreuna si bagati si la "ghiozdan" big_smile


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#12 2007-09-11 16:45:59

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: cadou pentru iubi al meu

persifona a scris:

Adina, scrie-i o scrisoare, pe o hartie colorata asa, e mult mai personala decat mailul.

ms pt pont wink

noroc de voi ca mai gasesc idei pe aici.. deja imi fac griji pt onomastica lui si pt ziua noastra (facem 3 ani !!! smile ) . sper sa imi vina ceva in minte sau sa ma "ajute" el un pic.

Ultima oara a fost editat de adina84 (2007-09-11 16:49:59)

Offline

 

#13 2007-09-11 16:50:41

bubutadana
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 7655

Re: cadou pentru iubi al meu

Noi facem 2 ani pe 18 si sunt in pana rau de idei. Ma ajutati? Vreau sa-i iau ceva sa-i aminteasca mereu de mine tongue


No, no, see, I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else...

Offline

 

#14 2007-09-11 17:14:51

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: cadou pentru iubi al meu

cauta in site ca sunt multe discutii pe tema asta.

Offline

 

#15 2007-09-11 17:19:03

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: cadou pentru iubi al meu

klarissa eu i'am luat un aparat de ras...si pe langa cel mai frumos cadou din viatza lui..zice el: pe mine:)) mi'am legat o panglica rosie cumparata de unde are dinastea de cusut...ca nu'mi vine numele magazinului:)) am legat'o in talie si i'am facut funditza...cand am ramas numai noi 2....mai mai sa planga de emotzie!hjartahjarta
iti recomand!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#16 2007-09-11 23:03:50

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: cadou pentru iubi al meu

f tare ideea Janis! Pot sa-ti fur? smile


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#17 2007-09-12 00:23:14

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cadou pentru iubi al meu

mercerie janis tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#18 2007-09-12 10:11:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: cadou pentru iubi al meu

mercerie aveam in cap da' mi'era sa nu zic vreo prostie!lol normal Fadette,fur'o.....numai sa'l faci pe el fericit:P doar si eu am citit'o pe forum pe aici..nu'i a mea:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#19 2007-09-12 10:16:41

laurik16
Full member
Inregistrat: 2007-04-29
Mesaje: 243

Re: cadou pentru iubi al meu

cadouri ii mai fac si asha nu neaparat pt o ocazie speciala...ultima data am cumparat o pereche d porcusori din ceramik..micutzi..un el si o ea..eu mi-am pastrat scrofitza si lui i-am dat porcusoru.big_smile..a fost f incantat...asha d ocazii i-am mai luat un tricou..cum a zis si fadette o carte...acu m gandesc sa-i iau un portofel d ziua lui k ala i s-a cam rupt.big_smile...nici mie nu-mi plac inimioarele ursuletzii..doar daca e un porcushor ceva ii iau..asha il mai alint piggy.rotfl2)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.