homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sondaj: va place brutalitatea in pat?-7


#115 2008-08-22 17:44:38

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

cezady a scris:

da mai dar cel mai pervers e sa-i spui-"Sex'ma,Sex'ma grieu,bati'ti joc di corpul mieu"    rotfl
mie nu-mi mai iese din cap de cand am vazut-o ieri faza ,si rad singura de cate ori mi-aduc aminte    rotfl    rotfl    rotfl    rotfl

e tare faza rotfl rotfl

Offline

 

#116 2008-08-22 19:05:47

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

eu am nevoie intai de incalzirea aia...niste saruturi..si p urma ma incalzesc de numa si incep eu s il mushc de gat..sa fiu mai brutala..si incepe si el smilesmile

e frumos oricum, atata timp kt nu intrii in spital rotfl


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#117 2008-09-02 21:50:48

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

aa..faza noua..
am mers la un prieten.
un alt prieten cu gagicasa,in alta camera si'o puneau la greu ..bai nene si cand ramasem putini..se aude asa in surdina,tipul zicand:
"fa ca vampiru,fa ca vampiruuuu,fa ca vampiruuu maaaaaa!!!!!!"
neutral
am ras de ma durea burta,facusem febra musculara de la ras,jur...a 2 zi l'am intrbat cum face vampirul dar nu a vrut sa dezvaluie secretul rotfl


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#118 2008-09-02 21:52:20

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

Amaria a scris:

aa..faza noua..
am mers la un prieten.
un alt prieten cu gagicasa,in alta camera si'o puneau la greu ..bai nene si cand ramasem putini..se aude asa in surdina,tipul zicand:
"fa ca vampiru,fa ca vampiruuuu,fa ca vampiruuu maaaaaa!!!!!!"
neutral
am ras de ma durea burta,facusem febra musculara de la ras,jur...a 2 zi l'am intrbat cum face vampirul dar nu a vrut sa dezvaluie secretul rotfl

Amaria mi-ai inveselit ziua puss ce tare.... dar oare cum face vampirul rotfl visslar hmm


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#119 2008-09-02 21:59:40

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

nush..noi am dat cu presupusul ca ar fi vorba de oral..dar..adevarul e dincolo de noi (vroba alora din dosarele x) rotfl


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2008-09-02 22:01:47

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

poate o sugea de gat..mai stii

Offline

 

#121 2008-09-02 22:03:21

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

Amaria a scris:

deci faza tare:
eram in vama,ne plimbam pe plaja asteptam sa rasara soarele.
la un moment dat ne asezam pe nisip..in spatele nostru niste corturi..
se aude brusc dintr'un cort:
"Sex'ma,Sex'ma bate'ti joc di corpul mieu "
deci..nu vreti sa stiti cu cata ardoare striga fata aia acolo..
am ras juma de ora..nici poze la rasarit nu am facut
rotfl2

rotfl rotfl rotfl


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#122 2008-09-03 02:14:48

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

Amaria a scris:

aa..faza noua..
am mers la un prieten.
un alt prieten cu gagicasa,in alta camera si'o puneau la greu ..bai nene si cand ramasem putini..se aude asa in surdina,tipul zicand:
"fa ca vampiru,fa ca vampiruuuu,fa ca vampiruuu maaaaaa!!!!!!"
neutral
am ras de ma durea burta,facusem febra musculara de la ras,jur...a 2 zi l'am intrbat cum face vampirul dar nu a vrut sa dezvaluie secretul rotfl

rotfl2)))))))rotflrotflrotfl2))))


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#123 2008-09-04 23:12:52

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

cateodata da..depinde de ce mood avem...wink


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#124 2010-09-05 10:59:23

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

mitzili a scris:

mama alexia cred k mi-ai citit postu de la ce gandesti acum. Chiar ziceam k am chef de o partida din aia mai salbatica. I-am zis lu iubitu o data dupa ce mi-a dat o palmuta...pe strada k il imi place asa mai salbatic.....si la urmatoarea partida a inceput...sa ma stranga mai tare de mijloc de fund, ma musca asa..mai incet...m-a tinut un pic si de par...mama cum a fost. Exact de o partida din asta am chef acum...si sa stau capra...
Dar cum ai zis si tu nu mereu....cateodata merge si asa, cateodata merge si romantic

Exact aceeasi situatie a fost si la mine....SUBSCRIU )))


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#125 2010-09-05 12:56:35

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

depinde....sa nu am trezesc apoi k am ochii vanati...si picioarele mutate de la loc...poate putina brutalitate...da putina de tot....eu sunt cateodata mai brutala....dar iubi meu nu e deloc...

Offline

 

#126 2010-09-05 20:38:49

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

evilpink a scris:

Amaria a scris:

deci faza tare:
eram in vama,ne plimbam pe plaja asteptam sa rasara soarele.
la un moment dat ne asezam pe nisip..in spatele nostru niste corturi..
se aude brusc dintr'un cort:
"Sex'ma,Sex'ma bate'ti joc di corpul mieu "
deci..nu vreti sa stiti cu cata ardoare striga fata aia acolo..
am ras juma de ora..nici poze la rasarit nu am facut
rotfl2

rotfl rotfl rotfl

doamneeee  rotfl2

Offline

 

#127 2010-09-05 21:18:11

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

offtopic aolooo rotfl2 Amaria bestiala faza rotfl2) demult n-am mai ras asa rotfl

ontopic: si mie imi place sa-mi mai arda cate-o palma pe fundulet big_smile ba chiar ultima oara ii ziceam sa dea mai tare ca nu simteam durerea! rotfl iar muscaturile.. ah hjarta alea fac parte din preludiul unui sex mai salbatic big_smile


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#128 2010-09-06 15:57:45

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

rotfl rotfl
rotfl2
Sex'maaaaa
rotfl2
mor


fucking perfect...

Offline

 

#129 2010-09-06 17:32:16

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

rotfl2  rotfl2  rotfl2 de cand nu am mai ras asa!! rotfl2
nimic nu se compara cu putina duritate in pat  smoke2  ar fi parca prea plictisitor fara o doza mica de brutalitate  punish


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#130 2010-09-06 17:33:39

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

faine fazele  rotfl noi de obicei incepem tandru si terminam salbatic big_smile cu de toate, de la tras de par, la palme, la dirty talk, la viteza de mutam patul   rodnar  ne place  tongue

Offline

 

#131 2010-09-07 00:49:39

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

LadyBird a scris:

faine fazele  rotfl noi de obicei incepem tandru si terminam salbatic big_smile cu de toate, de la tras de par, la palme, la dirty talk, la viteza de mutam patul   rodnar  ne place  tongue

me 2 rodnar

Offline

 

#132 2010-09-07 09:39:47

d3vildelia
Hero member
Inregistrat: 2009-05-18
Mesaje: 2455

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

Imi place brutalitatea o ador(una din cele mai mari fantezi ale mele e mimarea unui viol)..iubi e brutal dar nu indeajuns..iubi meu are parte d brutalitate chiar dak nu vrea pt k eu in momente foarte excitante zgarii pisc si musc(putin km tare)


hjartahjartahjarta Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala...daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din dragoste...hjartahjartahjarta

mereu voi spera ca voi avea parte de o iubire ideala sad, desi sunt constienta ca asa ceva nu se va intampla niciodata , ci doar in cele mai fermecatoare vise ale mele (http://www.youtube.com/watch?v=U1dwdKkIbBQ)

Offline

 

#133 2010-09-07 09:43:59

vanilleeis
Hero member
Inregistrat: 2010-02-16
Mesaje: 2906

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

idem smile


If you take it personal, that's ok! wink

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.