homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De cat timp n-ati mai facut sex?-120


#2262 2008-05-13 21:45:30

Infinity
Hero member
Inregistrat: 2006-01-02
Mesaje: 3368

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

de 2 ore tongue

Offline

 



#2263 2008-05-13 22:00:24

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

hmmm...ce norocoase sunt unele dintre voi!...
offtopic Al meu nu are chef...Ne intelegem bine, zice k ma iubeste...dar nimic...A trecut o luna jumatate de cand nu s-a mai intamplat nimic...si cred ca o sa mai treaca ceva daca eu nu fac nimic.
Ce sa mai cred, ziceti si voi?!..De inselat nu se poate, nu de alta dar stam impreuna, mergem la aceiasi facultate, lucram in acelasi loc....in consecinta suntem cam 95% din timp impreuna; de iubit - eu zic k inca ma mai iubeste...
E normal sa fie asha?hmm

Ultima oara a fost editat de danny (2008-05-13 22:01:52)

Offline

 

#2264 2008-05-13 22:02:43

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

nu este normal hmm ai vb cu el?i-ai spus ce simti?


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2265 2008-05-13 22:08:34

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

sad am facut si asta...ca toti barbati nu-i place sa aiba "discutii"...dar pana la urma mi-a dat o explicatie: e obosit, stresat etc.
Adevarul e ca programul ne este destul de incarcat...insa daca eu am chef inseamna ca se poate.
O a doua discutie - o alta explicatie: daca nu as insista cu "problema" ar veni el singur, de la sine, fara sa-l mai chem ("fortez") eu...ce sa mai zici dupa asha raspunsuri?kapitulation

Ultima oara a fost editat de danny (2008-05-13 22:09:49)

Offline

 

#2266 2008-05-13 22:12:08

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

Ahhh...am incercat si nebunii: masaj erotic, lenjerie, lumanari...etc
Efectul: temporar....se intampla pt ca eu incep sa il sarut, dezbrac..bla bla

Ultima oara a fost editat de danny (2008-05-13 22:12:57)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2267 2008-05-13 22:15:14

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

danny si mie'mi zicea la fel tongue nu mai insista..nu mai ii cere nimic....fi provocatoare si asteapta'l tongue
raspuns la topic: de muuult prea mult timp...da' vine el in oras hjarta hjarta il prindddd


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2268 2008-05-13 22:20:08

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

da, numai ca e cam frustrant sa faci dragoste o data la o luna jumate cu persoana pe care o iubesti...sa vrei sa fii cu el, si sa te abtii asteptandul pe el...care vine..greu
Cand ma gandesc ca in ultimul an am facut dragoste in medie de 10 ori...situatia deja devine neagra. Macar daca as fii casatorita de nush cati ani....dar am 20 de ani si suntem impreuna de 2 ani si un pic neutral

Ultima oara a fost editat de danny (2008-05-13 22:20:48)

Offline

 

#2269 2008-05-13 22:32:37

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

si de cand stati impreuna?
hai ca ma sperii ca si eu o sa stau cu'al meu si n'as vrea sa se plictiseasca tongue
may ti'am zis...surprinde'l si tu cu cate'o chestie sexy...asha ca si cum n'ai nicio intentie....
umbla'ntr'o rochitza sexy si apleaca'te lol clisee dinastea! da' barbatu'i tot barbat si raspunde la stimulii vizuali..ohohoo..
sau vorba lui Danut zicea el mai demult pe aici....cand te incaltzi sa'ti iasa din blugi un bikini sexy,nu shtiu...chestii dinastea minore dar de efect tongue

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-05-13 22:32:58)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2270 2008-05-13 22:39:43

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

Noi stam impreuna de un an,
uff..nush ce sa zic si de mutatul asta...daca simti k el e alesul si aveti ceva timp de cand sunteti impreuna, e ok.
In cazul meu plictiseala se instalat muuuult mai devreme pt k noi facem tot impreuna: scoala, munk, iesit in oras.
...ahh si nu as recomanda mutatul impreuna daca nu ai cel putin 24-25 de ani...e mult prea devreme altfel si nu prea are cum sa iasa bine atunci, asta e!

Ultima oara a fost editat de danny (2008-05-13 22:42:14)

Offline

 

#2271 2008-05-13 22:41:06

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

PS: foarte faine melodiile din link-urile tale...exact pe gustul meu:)

Offline

 

#2272 2008-05-13 22:42:33

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

offtopic am 22 anul asta si suntem de'un an jumate impreuna....scolile : el a terminat'o,eu in iunie dau licenta
shtiu ca e alesul si el stie ca's aleasa,dar vrem sa ne mutam sa vedem cum merg treburile,si pt ca ne'ar fi mai usor amandurora in oras strain(buc),ne intelegem bine,si credem ca impreuna e mai usor.......munca va fi separata..si iesirile cu prietenii la fel
sper sa ne descurcam...eu's optimista


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2273 2008-05-13 22:43:25

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

multumesc big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2274 2008-05-13 22:53:47

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

big_smile Weeeyy..hai ca mai bine de atat nici nu ne puteam potrivi.Ehh..totusi cu cateva diferente.Cum a fost la mine:
1.bursa in strainatate (am tras de el sa-si depuna si el dosarul k sa nu ma despart de el), plecat in Viena pentru un an.
2.am hotarat sa stam in aceiasi camera si in scurt timp ne-am gasit si servici...am mers amandoi si ne-a angajat pe amandoi (birouri fata in fata)
3. culmea a fost sa avem nevoie amandoi de aceleasi cursuri..in consecinta la scoala tot timpul impreuna
4. gramada de munk (scoala/ servici) ne-a stresat de numa, oboseala nu mai zic....si asta ne-a indepartat putin cate putin...ajungi sa-l vezi k pe un amic cateodata si sa uiti ca e iubitul...mi s-a intamplat si mie...in astfel de moment ma duceam sa-l sarut sau faceam o chestie draguta pt el doar k sa-l vad k l-a bucurat si sa-mi aduc aminte k il iubesc
5. in cateva sapt el se intoarce...eu mai stau 2-3 luni....o-m vedea acum ce se alege de relatia asta

Sfat:
- tinand cont k tuh o sa ai numai munca, o sa-ti fie mai usor. Dar in timp o sa vezi cum personalitatea ta se sterge...grijile te fac sa uiti de tine. In astfel de moment cel mai bine e sa stai singura- vreo luna...sa vezi cum iti revi! Zambesti iarasi k la inceput, te identifici
- eu personal nu o sa mai stau cu cineva decat atunci cand o sa fiu logodita/ casatorita. Altfel parca se altereaza totul...mult prea repede wink

PS: personal cred k cel mai bine pentru o fata e sa aiba locuinta ei, dak se poate. El are voie sa doarma cu zilele la tine...insa tu vei avea spatiul tau. In caz de o cearta, fie ea si temporara, el e cel care iese din casa.
E tare nasol sa te certi si sa fii nevoita sa iesi afara sa iei "o gura de aer" si sa trebuiasca sa te intorci inapoi, inaceiasi atmosfera apasatoare pentru ca nu ai incontro. sad

Inca o chestie referitor la iesirile cu prietenii (desi sper sa nu ti se intample si tie la fel): in timp s-ar putea sa nu-ti mai convina asemenea iesiri (sau lui). Sa stai intr-o noapte pana la 1-2 noaptea in pat, uitandu-te la seriale proasta ca deh, nu ai avut alt program in seara respectiva, si el sa fie cu prieteni in oras nu e prea placut (te gandesti ca ar fii putut sa te ia si pe tine, ca doar a stiut k n-ai ce face in seara respectiva si in timp frustrari...)

Ultima oara a fost editat de danny (2008-05-13 23:02:56)

Offline

 

#2275 2008-05-13 22:58:17

andrutza
Vizitator

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

se altereaza totul mult prea rpd? eu ma mut cu al meu dupa ce terminam facultatea adica la 24 de ani...eu zic ca e ok la varsta asta.

 

#2276 2008-05-13 23:10:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

se altereaza? hai ca m'ai speriat...
si nu...nu va sta cu prietenii pana la 1-2 noaptea..claar..nici acum nu sta..si e singur la buc:P! si garsoniera o vom inchiria impreuna..pana ne luam noi ceva,deci niciunu nu va avea drept de apel acolo
ma sperii clar,eu nu vreau sa ma logodesc,cand nici nu shtiu cum e el de fapt,cred ca numai asha l'as cunoaste...
si nu se pune problema...ma ia mereu daca's cu el...dar daca vreau sa ies cu fetele se joaca frumos acasa pe calc..il shtiu il cunosc, e un scump,sper asha sa ramana big_smile
dar m'ai speriat un pic,si eu mi'am pus problema..daca se altereaza prea repede si se strica tot "din fasa" mi'as cauta sa stau cu vreo fata...si sa mai dorm pe la el noptile.....dar nu ne'ar conveni....shtii ce bine ne intelegem si cata libertate ne oferim? am stat 5 zile cu el(shtiu..nu se compara cu un an intreg tongue) la buc unde sta'n chirie..si colegul lui de'apartament, prieten vechi...mi'a zis: voi parca sunteti facuti unul pt altul...asha de cute si funny impreuna!
sa se altereze asha ceva...oare? hmm grater

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-05-13 23:25:40)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2277 2008-05-13 23:25:47

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

"pana ne luam noi ceva,deci niciunu nu va avea drept de apel acolo": nu s-a pus problema ca eram eu obligata sa ies ...eu una am nevoie de putina liniste imediat dupa cearta si nu puteam sa-i zic "stii, iesi tuh juma de ora afara k eu vreau sa fiu singura un pic"...asha k ieseam eu de una singura. Am vrut sa scot in evidenta faptul ca in cazul unui conflict tre sa imparti 10-15 m2 cu iubitul...si credeti-ma pe cuvant-nu e placut!

JanisJoplin: dak situatia o sa fie temporara e ok, nu-ti fa probleme (dak faci impresie buna, o sa moara de nerabdare pt momentul in care o sa locuiti definitiv impreuna big_smile ).  In plus, din cate zici iubitul tau e si cuminte asha k ai noroc.
Al meu cand ajunge in tara, face ca un catel vagabond care a fost adoptat: cum a prins o portita deschisa fuge si pana nu-si face siesta cu toooootiii prietenii nu se intoarce acasa smile

Offline

 

#2278 2008-05-13 23:29:09

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

eh danny la al tau e altceva..sa fiti plecati peste hotare nu'i asha bine,normal ca vrea sa'si vada prietenii...
si al meu face la fel cand vine de la buc,doar ca ma ia si pe mine lol
si daca ma supera si vreau aer....sun o fata de pe forum ca am muuulte fete de aici in buc...si ies la o tzigara si;mi trece
e temporar..da...el spune ca vara viitoare vrea sa ne luam,daca e totul bine
sper sa fie bine grater asha m'ai speriat

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-05-13 23:29:28)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2279 2008-05-13 23:35:49

danny
Full member
Inregistrat: 2007-05-22
Mesaje: 548

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

Ohhh...si noi eram asha de frumosi, de "made for each other" la inceput! ...tot timpul am un zambet laaarg pe fata cand ma gandesc! dar na...nush ce sa zic...noi si stam mai tot timpul impreuna si asta dauneaza grav sanatatii relatiei!

Eu in locul tau as sta cu o fata  si mi-as pierde si ceva zile bune pe la el. Macar 6 luni...timp in care incearca sa stai cat mai mult la el. Daca merge ok, atunci treci la nivelul urmator. Dak nu, ramai cum esti si vezi cum evolueaza.
Acum na...depinde de foarte multe chestii...si intradevar abia cand stai cu cineva il cunosti cu adevarat...de multe ori te poate surprinde ceea ce gasesti: omul care nu se mai dezlipea de tine, acum nici nu te mai suna sa te intrebe dak vrei sa vii si tuh in oras cu el si restul prietenilor....asta este....eu una, am trait-0, am vazut cum e cu traiu in comun si mi-am invatat lectia.

Poate k fiecare trebuie sa isi invete singur lectia....k sa o poate adapta pentru el

Offline

 

#2280 2008-05-13 23:40:23

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: de cat timp n-ati mai facut sex?

cat aveati in relatie cand v'ati mutat impreuna?
noi avem ceva..zic eu..1 an juma...si el nici nu e vreunu sa vagabondeze,a avut parte de de toate, prietene multe, cluburi multe....are 24 de ani acum..nu prea mult da' nah...e saturat de hoinarit,chiar vrea sa se aseze
acum nu shtiu..si tu ai dreptate si recunosc ca si eu m'am gandit ca ne'ar dauna..dar daca dau inapoi acum,ar lua'o ca pe'un: ia'ma mai repede de nevasta daca ma vrei...si n'as vrea sa ii dau asta de inteles....


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.