homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Urgent . Nootropil si Yasmin.


#1 2007-12-03 12:37:35

Ali_Hewson
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-27
Mesaje: 20

urgent . Nootropil si Yasmin.

Buna! Vin din nou cu o intrebare... Pentru concentrare si atentie sporita la invatat mi s-a dat sa iau Nootropil (care contine Piracetam) . Am mai postat pe forum...stiti ca iau Yasmin... Este contraindicat sa le iau impreuna? micsoreaza efectul pt yasmin acest 'piracetam' din nootropil sau nu interactioneza? va rog sa mi spuneti urgent ca sa stiu daca le mai iau impreuna sau daca ma duc la doctor inapoi sa ii spun. NU ar i normal sa te intrebe ce medicamente mai iei cand iti prescrie ceva? neutral m-am gandit ca ar fi bine sa va intreb, poate stiti...neutral multumesc


You say...ONE love, ONE life when it's ONE need in the night. It's ONE love, we get to share it, it leaves you baby LIKE YOU CARE FOR IT...

Offline

 



#2 2007-12-03 12:41:36

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: urgent . Nootropil si Yasmin.

e ok...le poti lua...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#3 2007-12-03 13:34:15

Ali_Hewson
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-27
Mesaje: 20

Re: urgent . Nootropil si Yasmin.

crys_ty_na a scris:

e ok...le poti lua...

mersi !


You say...ONE love, ONE life when it's ONE need in the night. It's ONE love, we get to share it, it leaves you baby LIKE YOU CARE FOR IT...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.