homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prea mult la pc?


#1 2008-01-14 21:35:19

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

prea mult la pc?

fetelor,iubitii vostri au prostul obicei de a-si petrece marea parte a timpului la calculator?al meu a inceput sa stea din ce in ce mai mult si va spun sincer k deja ne-a afectat acest lucru(mici certuri).am avut o discutie serioasa cu el si mi-a promis k va sta mai putin,si nu va mai exagera cu aceasta minunata inventie.voi cum va descurcati cu aceste probleme?nu va deranjeaza?


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 



#2 2008-01-14 21:37:53

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prea mult la pc?

rrammonna a scris:

fetelor,iubitii vostri au prostul obicei de a-si petrece marea parte a timpului la calculator?al meu a inceput sa stea din ce in ce mai mult si va spun sincer k deja ne-a afectat acest lucru(mici certuri).am avut o discutie serioasa cu el si mi-a promis k va sta mai putin,si nu va mai exagera cu aceasta minunata inventie.voi cum va descurcati cu aceste probleme?nu va deranjeaza?

dap:)el lucrezaa si in it:))deci viata lui=calculator...mereu are cate ceva de facut la el.e primu lucru la care da  drumu dimineata:)...mereu cand suntem impreuna trag de el:)si ii reprosez,ca numai de calc stie...da ce sa faca si el;:)macar nu bea nu fumeza.nu i place fotbalul...are si el un hobby si ala ma seaca:big_smilebig_smilebig_smilea.ce domne,pana la urma asa ne am cunoscut cu ajutorul calcului:))


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#3 2008-01-14 21:39:22

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: prea mult la pc?

al meu nu e asa cu calculatoarele....e bine ca nu sta acolo de dimineata pana seara....cum face fratemiu lucreaza la Genpact si sta numai cu capu in calc


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 

#4 2008-01-14 21:43:11

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

nici al meu nu fumeaza,nu bea,nu-i place fotbalul,doar un calculator amarat.nu as avea nimic impotriva sa stea,dar nu sa trag eu de el sa mai vina sa ma mai kissuie si pe mine.nici nu se trezeste bine k e la pc.l-as omori acum


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#5 2008-01-14 21:43:49

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: prea mult la pc?

eu nu sunt un exemplu bun dar ma bag cu un raspuns...al meu e informatician...profeseaza de 14 ani...eu numai de 10...deci daca nu sta la calculator nu face bani smile ... acasa mai face cate un ciubuc, mai instaleaza cate un computer mai alea alea...in rest daca stau eu pe forum baga si el o joaca pe net cu prietenii lui tot asa de prin tara...daca nu si am treaba ma ajuta...inainte de a descoperi forumul eram oleaca suparata ca se joaca si eu ma uit la tv dar acum e ok...dar asta e la noi meseria computer 10-11-12 ore pe zi...cand de ex este treaba pt la munca si intra pe calc de la munca sa lucreze nu-l chem sa ma ajute...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-01-14 21:44:35

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prea mult la pc?

rrammonna a scris:

nici al meu nu fumeaza,nu bea,nu-i place fotbalul,doar un calculator amarat.nu as avea nimic impotriva sa stea,dar nu sa trag eu de el sa mai vina sa ma mai kissuie si pe mine.nici nu se trezeste bine k e la pc.l-as omori acum

asa e si al meu..noi mai suntem si la distanta:(si asa face mereu..insa macar stiu ca face ceva..nu sta sa se joace:)asta e pasiunea lui...ar cam trebui sa inteleg:-ssmile


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#7 2008-01-14 21:46:12

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

micanarcisa a scris:

eu nu sunt un exemplu bun dar ma bag cu un raspuns...al meu e informatician...profeseaza de 14 ani...eu numai de 10...deci daca nu sta la calculator nu face bani smile ... acasa mai face cate un ciubuc, mai instaleaza cate un computer mai alea alea...in rest daca stau eu pe forum baga si el o joaca pe net cu prietenii lui tot asa de prin tara...daca nu si am treaba ma ajuta...inainte de a descoperi forumul eram oleaca suparata ca se joaca si eu ma uit la tv dar acum e ok...dar asta e la noi meseria computer 10-11-12 ore pe zi...cand de ex este treaba pt la munca si intra pe calc de la munca sa lucreze nu-l chem sa ma ajute...

ai dreptate fata mea.dak ar iesi si bani din ce face al meu iubit,nu as zice nimic.nu-mi ies dekt mie peri albi,atat.el sta pe net si cauta telefoane,masini,camere foto,etc.de unde sa iasa bani?cred k l-as lasa si 20 ore pe zi in acest fel tongue


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#8 2008-01-14 21:46:54

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: prea mult la pc?

credeam ca e topic in care sa-mi recunosc eu viciul big_smile

Offline

 

#9 2008-01-14 21:49:20

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: prea mult la pc?

pai de fumat nu mai fumam dar cu fotbalul ce sa zic merge 2 zile pe saptamana sa joace cu prietenii si apoi merge la o berica...dar e foarte ok...eu merg in fiecare sambata seara sa dorm la o prietena si mai vine si alta prietena si stam la vorba toata noaptea...si este de acord cu asta...duminica dimin cat eu dorm el e la fotbal si este ok...pt ca e bine ca sa avem si noi momentele astea caci altfel te simti sufocat ...dar impotriva calc nu am cum sa fiu caci la noi asta inseamna bani smile

Ultima oara a fost editat de micanarcisa (2008-01-14 21:50:17)


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#10 2008-01-14 21:50:07

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

bliss a scris:

credeam ca e topic in care sa-mi recunosc eu viciul big_smile

persoanele de fata se exclud tongue


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#11 2008-01-14 21:52:26

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

micanarcisa a scris:

pai de fumat nu mai fumam dar cu fotbalul ce sa zic merge 2 zile pe saptamana sa joace cu prietenii si apoi merge la o berica...dar e foarte ok...eu merg in fiecare sambata seara sa dorm la o prietena si mai vine si alta prietena si stam la vorba toata noaptea...si este de acord cu asta...duminica dimin cat eu dorm el e la fotbal si este ok...pt ca e bine ca sa avem si noi momentele astea caci altfel te simti sufocat ...dar impotriva calc nu am cum sa fiu caci la noi asta inseamna bani smile

dak ies bani,e ok.nici nu as pune vreo problema de genu'.misto relatie aveti voi 2.tare mi-ar placea sa fie si la mine asa


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#12 2008-01-14 21:54:48

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: prea mult la pc?

la noi e invers. big_smile eu sunt cea care nu se dezlipeste de pc tongue la serv sunt non stop la calc si acasa cand am timp. dar cand sunt acasa de obicei sunt cu el, asa ca nu stau la pc, decat sa-mi verific mail-urile smile . daca am de facut proiecte pentru faculta stau la pc si cand sunt acasa. el sta destul de rar.

Offline

 

#13 2008-01-14 21:54:51

skumpi
Vizitator

Re: prea mult la pc?

iubi sta k are d lucru...trb sa faca site`uri si tot felu d prostii de`astea...nu se joaca sau sta d plictiseala...si mai mult...cand sunt acasa vine la mine ... nu stam si vb pe net...decat seara...nu ne`am certat niciodata din cauza calcului...el mai se tzupara ca intru pe hi5 da in rest nu e pb`

 

#14 2008-01-14 21:57:04

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: prea mult la pc?

incearca sa-ti gasesti si tu ceva de facut in timpul in care e el la calculator. stai si tu la calculator de exemplu, sau citeste, intalneste-te cu prietenele....puss

Offline

 

#15 2008-01-14 21:59:03

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

skumpi a scris:

iubi sta k are d lucru...trb sa faca site`uri si tot felu d prostii de`astea...nu se joaca sau sta d plictiseala...si mai mult...cand sunt acasa vine la mine ... nu stam si vb pe net...decat seara...nu ne`am certat niciodata din cauza calcului...el mai se tzupara ca intru pe hi5 da in rest nu e pb`

doamne,makr al tau face ceva util.eu simt k innebunesc.maine ma duc si y arat topicul asta.sa vada si el ce se face la un calculator,nu masini ,telefoane,camere,etc.il omor maine.se pare k numai eu sufar


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#16 2008-01-14 22:00:35

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

bliss a scris:

incearca sa-ti gasesti si tu ceva de facut in timpul in care e el la calculator. stai si tu la calculator de exemplu, sau citeste, intalneste-te cu prietenele....puss

as sta si eu la pc,dar dak avem doar unul?mai fac curat,mancare,spal,un rebus,ceva dar termin repede.sa vad dak isi respecta promisiunea si sta mai putin la calc.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#17 2008-01-14 22:06:47

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: prea mult la pc?

mai, nu-l omori...asa se relaxeaza el. in cel mai rau caz, daca de fapt te deranjeaza ca n-ai loc de el la calculator, faceti un program cu orele la care stai tu si orele la care are el voie.
sau daca te deranjeaza ca doar tu faci treburile casnice roaga-l si pe el sa te ajute.
daca "il omori" pentru ca sta la calculator nu ai sa rezolvi nimic. kram

Offline

 

#18 2008-01-14 22:09:20

skumpi
Vizitator

Re: prea mult la pc?

rrammonna a scris:

skumpi a scris:

iubi sta k are d lucru...trb sa faca site`uri si tot felu d prostii de`astea...nu se joaca sau sta d plictiseala...si mai mult...cand sunt acasa vine la mine ... nu stam si vb pe net...decat seara...nu ne`am certat niciodata din cauza calcului...el mai se tzupara ca intru pe hi5 da in rest nu e pb`

doamne,makr al tau face ceva util.eu simt k innebunesc.maine ma duc si y arat topicul asta.sa vada si el ce se face la un calculator,nu masini ,telefoane,camere,etc.il omor maine.se pare k numai eu sufar

da stai linistita` k mai are si el momente...cand ii intra in cap k vrea sa`si ia nush ce tel skump...acolo la 15 miliaone si tot cauta pe okazii. sa vada preturi..waiii imi ia o saptamana sa`l fac sa renunte la cate`o idee d asta lol
asa`s ei...mai maniaci... lol

 

#19 2008-01-14 22:11:56

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: prea mult la pc?

da skumpi,dar sa cauti 2 luni un telefon?sau sa te uiti la mii de masini si sa sti ca nu iei niciuna?


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.