homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Parerea mea .. Ce ziceti ?-3


#39 2009-04-10 23:29:10

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: Parerea mea .. Ce ziceti ?

lady,toate care si-au dat cu parerea ,au subscis:parerea mea.eu inclusiv.si apropo:am intalnite la multe teme un fel de contradictie,agresivitate,intre forumisti.daca tot suntem aici,suntem pentru a scrie cu mainile noastre si a gandi cu propriul creier.ce ar mai fi sa zicem toti la fel,doar ca sa facem pe plac.eu sunt total de acord ca fiecare sa isi impartaseasca propriile gandiri si experiente.la urma urmei fiecare face ce vrea,cum vrea :pilula,prezervativ sau calendar sau ce o mai fi.

Offline

 



#40 2009-04-10 23:59:52

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Parerea mea .. Ce ziceti ?

louisse, m-ai inteles gresit. normal ca fiecare isi expune parerea insa multi nu sunt in stare sa vada dincolo de acea parere si dupa cum ai spus si tu au atitudini mai "agresive".
daca uneia i-a fost rau de la pilule inseamna ca tuturor le va fi - complet fals!
la asta ma refeream, dar deja suntem offtopic si nu vreau sa intru in polemici cu nimeni smile

Offline

 

#41 2009-04-12 12:01:50

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: Parerea mea .. Ce ziceti ?

da asa e,de acord cu tine.de asta ziceam ca fiecare e bine sa isi scrie propriile experiente.in nici un caz daca x a luat 10kg de la pilula voi lua si eu si y.cu asta nici eu nu sunt de acord.atatea organisme,atatea reactii.

Offline

 

#42 2009-04-13 01:25:03

skumpi
Vizitator

Re: Parerea mea .. Ce ziceti ?

eu ma simt f bine de la anticonceptionale si de ex si nu m`am ingrasat deloc tongue si n`am avut nici un simptom negativ de la ele...din contra`
cu ce zicea andru.,..ca sa bagi hormoni in tine pt ca el nu suporta prezervativu ...normal k n`as lua nici eu....insa dak situatia sta invers lol pt ca asa sta...eu nu suport prezervativu d nici o culoare...ma irit...ma incomodeaza se duce dreq tot... si iau pt mine in primu rand...sa pot face sex relax...far sa stau in fiecare luna cu frica ca vine sau nu vine... pt ca metoda calendarului e clar...poate da gres oricand...prezervativu iese din discutie...nu`mi raman decat anticonceptionalele smile
da fiecare face ce`l duce capu... toate metodele...sau cel putin prez- antic. au plusuri si minusuri..depinde pt fiecare ce e mai important lol

 

#43 2009-04-13 02:05:42

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Parerea mea .. Ce ziceti ?

din momentul in care am luat 10 kile in greutate dupa 2 luni de anti-bebe sun t cu totul impotriva lor.au si ele beneficiul lor dar daca ar fi sa aleg intre ele si sexul neprotejat,cred ca nu ar mai trebui sa raspund...big_smile


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.