homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru


#1 2009-04-22 01:40:20

jojo20
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-03-11
Mesaje: 25

buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

De aproape 2 luni am o relatie foarte frumoasa cu o persoana extraordinara din toata punctele de vedere.In aceasta seara ne-am pupat,ne-am alintat...si am ajuns sa facem dragoste.Am uitat sa mentionez ca eu nu am mai avut relatii  sexuale de 1 an...si el in ultimii doi ani de cand nu mai are prietena a avut cateva experiente...dar tot cu ea. Prima oara a fost cat de cat ok..a durat putin...dar s-a terminat normal.Am mai incercat si a doua oara insa...foarte greu avea erectie...ne-am straduit  si nimic...Am mai incercat si a treia si a patra oara ..erectia prezenta dar nu a reusit sa ejaculeze.Mi-a spus ca la inceput e bine...apoi nu stie ce se intampla dar pur si simplu nu mai simte nimic,si nu poate termina...Nu_mi pot da seama ce se intampla...oare eu sa fiu problema ?sau e chestie psihologica ori medicala...(eu am mai avut doar un singur partener inaintea lui..o relatie de 3 ani  si nu ma pot lauda cu cine stie ce experienta)...aaaa am uitat sa mentionez...fosta ii facea si sex oral...lucru pe care eu nu il concep si nu o sa-l fac niciodata. ...sa fie si asta o cauza pt care sexul normal nu-l mai satisface?  ..va rog ajuta-ti-ma cu un sfat.....va mulumesc mult

Offline

 

#2 2009-04-22 02:29:26

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

1.jojo asa i s-a intamplat si prietenului meu la inceput..in prima seara nu avea nici erectie...saracu se simtea asa prost
si apoi a fost si este hjarta (bineinteles dupa 2 partide esuate)
si mi-a zis ca se gandea ca ma va dezamagii,ca nu e bun de nimic..si normal ca nu i se scoala...ia-l usurel ..nu-l eticheta de la bun inceput
2. sexul oral vine de la sine...cand simti ca iubesti enorm o persoana si nu ti se pare imoral sa faci asta...plus ca te invit pe topicul de SEX ORAL sa vezi ca toate au inceput si toata lumea face asta..mai devreme sau mai tarziu...dar o faci atunci cand tu simti ca vrei sa o faci
Nu o face ca o facea fosta sau ca a facut-o X sau Y.Daca el te iubeste nu te compara cu fosta si nici nu te obliga

Offline

 

#3 2009-04-22 10:16:29

jojo20
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-03-11
Mesaje: 25

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

mersi melany....si el s-a simtit prost ca m-a dejamagit...da ce fel m-am simtit eu...imi treceau tot felul de ganduri...ca nu sunt buna de nimic,ca nu sunt capabila sa excit un barbat...tot felul de prostii din astea...mai aveam un pic si incepeam sa plang...

Offline

 

#4 2009-04-22 12:11:21

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

problema asta e foarte des intalnita la inceputul relatiei. nu te ingrijora, se rezolva wink inclusiv partea cu sexul oral tonguetongue

Offline

 

#5 2009-04-22 15:26:40

jojo20
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-03-11
Mesaje: 25

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

am impresia ca ma compara cu fosta..ca ea era experimetata si stia ce sa-i faca sa se simta bine...iar eu sunt un pic mai altfel...mai rezervata...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-04-22 16:17:51

rb1891
Full member
De la: SPANIA
Inregistrat: 2009-03-24
Mesaje: 116

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

Impresia o ai doar tu.Sunt ferm convinsa ca e doar in mintea ta.De vina au fost si emtiile, stresul ca totul sa iasa bine, sa nu va dezamagiti unul pe celalalt.Stai linistita si data viitoare luati-o cu calm, linistiti, nu va grabiti si mai ales nu va mai ginditi la nimic decit la voi doi.Nu e concurs care poate mai mult si mai bine.Esentialul e sa savurat fiecare clipa si fiecare gest.Cit despre experienta ta stai linistita ca va veni si ea linga pesoana in care vei avea incredere deplina si te vei putea deschide.

Offline

 

#7 2009-04-23 09:08:52

dt
Full member
De la: analele moldovei.
Inregistrat: 2007-10-26
Mesaje: 635

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

jojo, poate fi si din punct de vedere medical...

la unii baieti dureaza mai mult sa se recupereze dupa o ejaculare, pur si simplu, asa sunt ei smile


cuc.

Offline

 

#8 2009-04-23 12:37:10

jojo20
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-03-11
Mesaje: 25

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

e foarte nasol...pe langa toate celelalte el o are mare ,eu nu am mai facut-o de mult si sunt foarte stramta si apare o senzatie de discomfort si durere pt amandoi.Si nu stiu de ce dar nu se lubrifiaza bine locul,intra greu si dupa cand o faci  pe uscat vai vai  ce senzatie urata...stau si ma gandesc ca poate sunt eu frigida...

Offline

 

#9 2009-04-23 12:59:34

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

jojo iti faci prea multe probleme de inceput...nici eu nu ma lubrifiez mereu ..dar exista lubrifiantul hjarta
si nu are de ce sa te compare cu fosta ..nu ai de ce sa te simti obligata sa faci daca tu nu vrei...si sper sa te tii pe pozitie...ptr ca daca vei face doar ptr ca el isi doreste vei regreta

Offline

 

#10 2009-04-23 13:15:23

jojo20
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-03-11
Mesaje: 25

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

poate am exagerat cu incercarile repetate dupa o perioada lunga de obstineta..si saracul organism e bulversat...nici nu stie cum sa reactioneze...ca na nu te poti "uda"  chiar asa la comanda...

Offline

 

#11 2009-04-23 13:32:51

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

Evident ca nu te poti *uda* asa la comanda, mai ales daca te gandesti la fosta si la cum sa il impresionezi. TRebuie luat totul asa, cu calm. Daca ai mai si vazut o chestie mare venind spre tine clar te-ai emotionat si s-a dus totul de rapa. Stiu ca fetele o sa urle la mine, dar de ce nu incercati voi o seara romantica, cu o sticla de vin rosu, mai mult pt tine nu pt el, si sa vedeti ce bine o sa fie. O sa fiti mai relaxati plus, dupa o cina la lumina lumanarilor etc o sa se ude tot ce vrei. O masa intreaga ca preludiu, nu mai e nevoie de nimic rotfl

Offline

 

#12 2009-04-23 14:28:16

jojo20
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-03-11
Mesaje: 25

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

buna idee...ms mult fetelor

Offline

 

#13 2009-04-24 23:02:15

LuigiFalnicul
Banat
Inregistrat: 2009-04-24
Mesaje: 2

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

pe mine ma cheama vasile si-mi place baschetu  cool

Offline

 

#14 2009-04-24 23:43:59

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

rotfl


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#15 2009-04-25 07:25:55

princesss
Banat
De la: plaja
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1037

Re: buna fetelor...am nevoie de ajutorul vostru

LuigiFalnicul a scris:

pe mine ma cheama vasile si-mi place baschetu  cool

applause  super!!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.