homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dureri de burta dupa primul contact sexual


#1 2009-05-08 16:53:28

rus05
Membru
Inregistrat: 2009-05-08
Mesaje: 3

dureri de burta dupa primul contact sexual

am avut primul contact sexual, nu demult si a fost oke, mi-a curs sange si asa.eram si in perioada sangerarii menstruale. a doua zi, a fost f oke , nu m-a mai durut asa tare. dar, am inceput sa am ceva dureri de burta si nu mai eram in perioada sangerarii menstrauale.durerile insa nu erau puternice.si parca si balonare. care sa fie cauza? tin sa mentionez ca raporturile sexuale au fost protejate de fiecare data.

Offline

 

#2 2009-05-09 00:23:31

Lililala
New member
Inregistrat: 2009-01-28
Mesaje: 95

Re: dureri de burta dupa primul contact sexual

Nu sunt experta, insa eu zic ca te doare din cauza fatului ca ai fost la menstruatie.
Am patit-o si eu. Insa e bine de stiut, ca nu este cel mai recomandat sa faci sex in timpul menstruatiei.


The !! will be whatever we make it wink

Offline

 

#3 2009-05-09 00:28:12

Roxiii
Full member
Inregistrat: 2008-11-28
Mesaje: 399

Re: dureri de burta dupa primul contact sexual

Cum adica primul contact sexual?Adica erai virgina?Daca da atunci e lesne de inteles de unde toate acele dureri si disconfortul respectiv.

Offline

 

#4 2009-05-09 13:05:20

michidoo
Full member
Inregistrat: 2008-12-24
Mesaje: 399

Re: dureri de burta dupa primul contact sexual

as zice ca e ok, si eu am avut usoare dureri de abdomen dupa primul contact. Probabil se obisnuieste organismul . Dar, pentru ca tocmai ai inceput, iti recomand sa faci oricum o vizita la ginecolog, acum poate sa-ti faca un control complet + analize si poti discuta si despre aceste dureri (daca persista). O sa-ti spuna doctorul sigur daca e ceva normal sau nu

Bafta!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.