homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sfaturi- Cum sa-l provocam?-6


#96 2009-05-12 18:00:46

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

wild_wind a scris:

rotfl cea mai tare faza
sa fi-ti goi(in general) si el sa-si opreasca sosetele(sau ea) rotfl

lol...eu rAR imi dau shosetele jos:))  rodnar


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#97 2009-05-12 18:04:02

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

va referiti la asa ceva?  big_smile 

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/16527_9_sexy_legs_socks.jpg

sau

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/16527_417865ew7jl_aa280_.jpg

Ultima oara a fost editat de passenger (2009-05-12 18:08:18)

Offline

 

#98 2009-05-12 20:45:41

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

eu am avut jambiere la un moment dat pana mai sus de genunchi... dungi albe cu dungi negre... eram costumata in scolarita big_smile

Offline

 

#99 2009-05-12 22:12:41

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

Kata, eu pot sa-ti spun doar ce mi s-a intamplat mie, nu garanteaza neaparat succesul si in alte cupluri smile

Lui A ii place sa fac chestii de genul asta (aia cu scolarita i-a placut atat de mult incat m-a rugat singurel sa o mai fac o data ... cu tot arsenalul: fusta scurta, jambiere, tocuri, camasa descheiata, cravata, mult dermatograf negru si 2 cozi in crestetul capului big_smile); il excita si il incita. Il excita ca sunt eu, ca arat bine, il excita ca o fac pentru el si ca imi place sa o fac. In ce ne priveste pe noi e o combinatie mentala + sexuala. Gaseste un pic de perversitate in a mai lasa ceva pe mine, e mai incitant asa decat un trup gol... un trup gol oarecare ... dar cu portjartierul semi-desfacut deja nu mai e un corp oarecare, sunt eu, aia a lui smile

Ma intrebai de expresia fetei: prima secunda ma extasiaza... cand apar in usa si ma priveste, nu poate sa ascunda ceea ce simte. Un mix intre atractie, dragoste, pasiune. Si iarasi vin si spun ca nu il excita doar ca e o femeie imbracata sexy... il excita ca mie imi place sa fac asta, ca fac un efort si, mai ales, ca-l fac pentru el! Uneori vine imediat langa mine, alteori ma mangaie cu privirea de la departare, imi spune cum sa ma intorc si cum sa ma aplec ca sa aiba o vedere mai buna asupra intregului ansamblu...

Nu o fac des pentru ca nu vreau sa devina o obisnuinta; o fac din cand in cand ca sa fie o mica picanterie...merge bine oricum as fi imbracata (sau dezbracata tongue), dar o chestie de genul asta aduce un strop in plus - necesar uneori - de incitatie si de excitatie.


intrebarea ta a fost simpla, eu am dat-o in povesti smile sper totusi ca raspunsul te-a satisfacut smile

Ultima oara a fost editat de LadyPink (2009-05-12 22:14:04)

Offline

 

#100 2009-05-12 22:49:20

G@briela
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 34

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

foarte tare...te felicit lady pentru increderea care o ai in tine si pt felul in care i-o castigi iubitului tau.....
cand ai o relatie stabila si va iubiti....nu exista limite applause
am citit aici toate pareririle voastre sa va invidiez pentru viata sexuala diversificata pe care o aveti,mai bine zis voi va o faceti asa;)
eu in schimb de la prima relatie din clasa a 9 knd m-am indragostit si eram prea mik pentru astfel de chestii...nu am mai avut o relatie asa stabila...unde sa simt eu increderea aia de care am nevoie ca sa ma simt sigura pe mine,sa pot fi si perversa si vulgara si inacelasi timp eleganta tongue insa am acumulat multa pasiune si dorinta in mine inkt sper sa am norocul asta cat mai curand...si atunci sa stiu sa traiesc atat pe plan sentimental cat si pe plan sexual...
bravoo fetelor.....o viata avem.....iubiri pot fi mai multe chicot asa ca traim la maxim


<3 Sunt simpla….. dar prea complicata, iubesc….. dar urasc iubirea…. Ador soarele dar inteleg ploaia…. Sa nu-mi faci rau…. Sunt atat de infensiva…. Incat o sa-ti para rau…<3.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2009-05-13 00:11:28

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

Kata, ma bucur in cazul asta wink

Gabriela, n-am o relatie stabila. Nici nu stiu exact cum sa-i spun smile e ciudata, el e ciudat, probleme sunt cu miile smile insa asta nu inseamna ca nu a putut sa ma faca intr-adevar femeie, sa ma faca sa ma iubesc, sa ma simt atragatoare, sa ma incurajeze sa experimentez, sa am fantezii si sa le pun in practica si cate si mai cate. Si, cel mai important, sa am incredere in mine, asa cum bine ziceai si tu. Asta m-a ridicat enorm, iar experientele cu el nu le-as da niciodata pe experiente "average" cu un personaj ca la carte smile

Ultima oara a fost editat de LadyPink (2009-05-13 00:11:57)

Offline

 

#102 2009-05-13 02:26:56

G@briela
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 34

Re: Sfaturi- Cum sa-l provocam?

LadyPink a scris:

Kata, ma bucur in cazul asta wink

Gabriela, n-am o relatie stabila. Nici nu stiu exact cum sa-i spun smile e ciudata, el e ciudat, probleme sunt cu miile smile insa asta nu inseamna ca nu a putut sa ma faca intr-adevar femeie, sa ma faca sa ma iubesc, sa ma simt atragatoare, sa ma incurajeze sa experimentez, sa am fantezii si sa le pun in practica si cate si mai cate. Si, cel mai important, sa am incredere in mine, asa cum bine ziceai si tu. Asta m-a ridicat enorm, iar experientele cu el nu le-as da niciodata pe experiente "average" cu un personaj ca la carte smile

da,probabil nu e numaidecat neaparat sa ai orelatie stabila..de fapt cu siguranta nu e ca sa te poti bucura de clipele de placere si sa te simti femeie in adevaratul sens al cuvantului dar cu siguranta e nevoie de acel"el" care sa te sprijine sa te incurajeze si mai ales sa iti dea incredere in tine..incredere in tot ce faceti impreuna,si ca pt tot ce se intampla intre voi nu e trata (de el in special) doar ca o simpla satisfactie a lui si atat si din pacate eu nu am dat peste acel el,sau poate ca a fost si am fost eu cea care nu aveam incredere in mine,nu am reusit sa trec de inhibitiile mele ca sa pot vedea dincolo de persoana lui..
oricum nimic nu e pierdut,desi am cateva saptamani de cand m-am despartit de "-ex" tongue nu ma plang

Ultima oara a fost editat de G@briela (2009-05-13 02:28:21)


<3 Sunt simpla….. dar prea complicata, iubesc….. dar urasc iubirea…. Ador soarele dar inteleg ploaia…. Sa nu-mi faci rau…. Sunt atat de infensiva…. Incat o sa-ti para rau…<3.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.