homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Stodette


#1 2009-06-17 01:22:55

elena84
New member
Inregistrat: 2009-06-16
Mesaje: 6

stodette

buna

am facut si eu ieri un avort si vroiam sa intreb care sunt reactiile normale dupa o astfel de interventie

este normal sa-mi fie foarte cald,  nu am temperatura(am avut cel mai mult 37 cu 5) insa imi este foarte cald, ca tratament dupa mi s-a dat maleat de ergometrina, ketoprofen si anticonceptionale stodette, a luat cineva aveti idee daca aceste reactii pot fi si de la aceste anticonceptionale?
nu am dureri de burta nici varsaturi sau sangerari abundente, am o sangerare foarte putina dar mai murdara si o secretie cred eu mai albicoasa, sper sa nu fie vreo infectie
tin sa mentionez ca sunt si putin racita poate de asta ma simt si asa
va rog sa-mi dati si mie cateva sfaturi cum sa procedez daca sa-mi fac griji sau nu, mi-a fost destul de rau in momentul interventiei imi amortise manile si picioare si aproape ca eram lesinata mi-a fost foarte frica si poate si de asta


va multumesc frumos

Offline

 



#2 2009-06-17 08:49:56

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: stodette

elena84 ai warn pt postare multipla. e suficient sa postezi o singura data si sa astepti ca o persoana care a trecut prin asa ceva sa-ti raspunda.
topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.