homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

A mai urmat cineva acest tratament?


#1 2009-09-06 16:58:27

sy_florin
Membru
Inregistrat: 2009-09-06
Mesaje: 2

a mai urmat cineva acest tratament?

buna!sapt aceasta am fost pt prima data la ginecolog sa vad daca totul e ok pt k vreau sa fac un bebe.spre surprinderea mea am aflat ca am o rana pe col (diagnosticul fiind pus in urma unei examinari cu degetul). Mi-a dat urmatoarul tratament: agumentin, flucomizin, arcoxia si utrogestan si mi-a spus sa revin la un alt control dupa urmatoarea menstruatie.a mai urmat cineva acest tratament? voi ce sfaturi imi dati? mi-e firca ca dupa nu o sa mai pot face un bebe. si vreau tare mult sa fac unul, macar!!! sad

Offline

 



#2 2009-09-06 17:35:46

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: a mai urmat cineva acest tratament?

La mine rana pe col nu s-a vindecat cu medicamentatie si ovule, eu am avut nevoie de cauterizare. Acum, depinde cat de mare este a ta.NU te sperial, dar eu zic sa te cauterizezi, macar stii de-o treaba.Acest lucru nu te afecteaza cu nimic la o viitoare sarcina, e bine ca ai descoperit-o


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#3 2009-09-06 17:59:53

sy_florin
Membru
Inregistrat: 2009-09-06
Mesaje: 2

Re: a mai urmat cineva acest tratament?

multumesc pentru raspuns!acum trebuie doar sa astept pana la urmatorul consult!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.