homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dumitrascu Mihai ( municipal)


#1 2009-05-26 09:21:11

claudi's
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 35

Dumitrascu Mihai ( municipal)

Buna
Intentionez sa raman insarcinata asadar am facut analizele premergatoare sarcinii.
Urmeaza sa merg la domnul doctor Dumitrascu Mihai ( municipal)si m-ar interesa sa aflu pareri proaspete .A nascut cineva cu dansul ? Am inteles ca este adeptul cezarienei ( si eu as fi de teama ) dar mi-as dori sa pot face fata unei nasteri naturale ..si ma gandesc la nasterea naturala cu epidurala ( am auzit ca ar fi mai usor) .A nascut cineva normal /epidurala cu dansul? Sau ati auzit ca este de acord cu asta?( unii doctori sunt impotriva datorita riscurilor)
Multumesc anticipat..Astept cu nerabdare raspuns de la proaspete mamici


Sanatate multa !

Offline

 



#2 2009-05-26 09:24:10

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Dumitrascu Mihai ( municipal)

Intrebarea asta era mai bine faca o scriai in sectiune de mamici. Ar vedea mai repede fetele. Mut eu subiectul acolo.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#3 2009-05-27 06:47:41

claudi's
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 35

Re: Dumitrascu Mihai ( municipal)

Merci ...Am postat in forumul pentru mamici dupa care am incercat sa sterg acest post dar nu am reusit:( asa ca am primit warn...O sa fiu mai precauta.
Acum caut postul mutat in forumul pentru mamici si nu l gasesc:(

Offline

 

#4 2009-05-27 12:20:50

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Dumitrascu Mihai ( municipal)

pe cel din forumul pt mamici l-am inchis eu, tocmai pt ca era la fel cu acesta. cine va sti sa-ti raspunda iti va scrie aici.

Offline

 

#5 2009-10-03 21:19:44

claudi's
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 35

Re: Dumitrascu Mihai ( municipal)

Fetelor  chiar nu este nimeni aici care sa stie ceva de Dumitrascu...Sa fie pacienta lui sau sa aiba informatii despre el:(?

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.