homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Branca ursului


#1 2009-11-23 20:02:50

alinatxxx
New member
Inregistrat: 2009-11-09
Mesaje: 38

branca ursului

a facut cineva tratament cu branca ursului pentru reglarea ciclului si pentru fertilitate?? care au fost rezultatele? in cat timp s a  reglat ciclul menstrual.
Problema mea e ca am un ciclu ff dereglat de 2 ani de zile de cand am intrerupt anticonceptionalele. Acum vreau si un bebe. am fost la ginecolog si mi a dat tratament cu duphaston din a 16 zi timp de 10 zile...am luat o luna si menstruatia a venti cu dureri mari la 40 de zile...la fel ca si cu o luna in urma dar fara tratament. Duphastonul  m a ingrasat si de la el mi au iesit ff multe cosuri...m am hotarat sa nu l mai iau sa merg pe tratament naturist(branca ursului). ce parere aveti?? a incercat cineva?? am fost azi iar la consult i am zis doctorului, am facut si analizele hormonale in a 4 zi de ciclul totul este ok....mi a zis ca  iau acum 2 pastile pe zi de duphaston din a 16 zi timp de 10 zile...Eu nu l mai iau!!!
pareri si sugestii daca aveti va rog!

Offline

 



#2 2009-11-23 20:09:35

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: branca ursului

Vezi ca e un topic doar pentru Branca Ursului, acolo poti sa citesti mai multe... Iti caut linkul acusica...

Uite aici: http://forum.anticonceptionale.ro/t2002 … itate.html

Ultima oara a fost editat de blueeyes (2009-11-23 20:10:10)


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.