homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vibrator-3


#39 2010-01-06 22:58:12

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Vibrator

anca90 a scris:

alexxxandra a scris:

Eu sunt curioasa cum a probat pink_martini vibratorul. Ai si cabina de proba in sex shop?

adevarul e ca si eu m-am gandit.
l-o fi imprumutat de la o prietena acklad... sper totusi ca n-a facut asta hmm

mmm ... pai ... am pus un prezervativ peste el ( please don`t laugh )
Am procedat gresit ? cesafac


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#40 2010-01-07 08:53:04

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Vibrator

eu stiu ca e regula sa nu imprumuti astfel de obiecte. acuma tu stii cata grija ai avut, insa ma gandesc ca e destul de greu sa pui prezervativul fara sa atingi deloc vibratorul. daca l-ai tinut in mana si apoi ai pus mana pe prezervativ, puteai sa transferi eventualii microbi.
oricum, e bine ca ai folosit un prezervativ.

Offline

 

#41 2010-01-07 12:25:17

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Vibrator

anca90 a scris:

eu stiu ca e regula sa nu imprumuti astfel de obiecte. acuma tu stii cata grija ai avut, insa ma gandesc ca e destul de greu sa pui prezervativul fara sa atingi deloc vibratorul. daca l-ai tinut in mana si apoi ai pus mana pe prezervativ, puteai sa transferi eventualii microbi.
oricum, e bine ca ai folosit un prezervativ.

da...m-am protejat rotfl2
Pe de alta parte, aveti dreptate, nu m-am gandit la asta. Oricum s-a intamplat acum 2 ani, dar e invatare de minte. kapitulation


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#42 2010-01-07 17:50:16

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Vibrator

va  va tu chiar l-ai "probat" ?


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#43 2010-01-08 12:23:58

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Vibrator

blackberry a scris:

va  va tu chiar l-ai "probat" ?

haideti ... nu mai ma faceti sa ma simt si mai prost  roll
Da, l-am luat de la o prietena , l-am spalat i-am pus un prez si am zis sa incerc si eu. Acum inteleg ca am gresit si ca puteam sa contactez vreo boala.
My bad, mi-am invatat lectia.  neutral


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2010-01-08 18:36:03

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Vibrator

am sa ii propun sa luam unul pt mine. sa vad ce zice visslar

Offline

 

#45 2010-01-08 19:30:01

oricine25
Full member
Inregistrat: 2009-05-26
Mesaje: 223

Re: Vibrator

pink_martini a scris:

blackberry a scris:

va  va tu chiar l-ai "probat" ?

haideti ... nu mai ma faceti sa ma simt si mai prost  roll
Da, l-am luat de la o prietena , l-am spalat i-am pus un prez si am zis sa incerc si eu. Acum inteleg ca am gresit si ca puteam sa contactez vreo boala.
My bad, mi-am invatat lectia.  neutral

Dacă l-ai folosit cu un prezervativ, n-ar trebui să fie nici o problemă. Mă mir totuşi că ţi-a ?mprumutat micul "prieten"  chicot

Offline

 

#46 2010-01-08 22:13:17

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Vibrator

n-am spus-o sa te fac sa te simti prost, dar chiar mi se pare ciudat si credeam ca ai spus asa big_smile


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#47 2010-01-09 16:44:48

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Vibrator

blackberry a scris:

n-am spus-o sa te fac sa te simti prost, dar chiar mi se pare ciudat si credeam ca ai spus asa big_smile

par


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#48 2010-01-09 17:14:41

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Vibrator

puss


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#49 2010-01-09 18:52:06

anraanda
New member
Inregistrat: 2010-01-09
Mesaje: 6

Re: Vibrator

buna....sunt noua pe acest forum si vreau sa-mi dau parerea cu privire la acest subiect....merita sa-ti iei un vibrator...eu de exemplu doar cu vibrator pot sa ajung la orgasm si in plus este usor de folosit. o seara placuta.

Offline

 

#50 2010-01-09 19:57:08

narissa
Full member
Inregistrat: 2009-01-04
Mesaje: 934

Re: Vibrator

Si eu am aceeasi problema cu al meu lol I-am zis recent ca mi-am comandat un vibrator, si ca abia astept sa ne jucam cu el. SI el mi-a zis..." Da ce, eu nu am putza? " la care eu i-am raspuns " Poi ba da, si inca ce   drool. Dar, eu am si vagin si clitoris si gura lol (nu radeti, dar chiar asta i-am zis). la care el a raspuns " stas".

Noi oricum avem o relatie la distanta, si cateodata mai simt nevoia sa faci diverse..daar, mi-ar placea la nebunie sa il foloseasca si el, sa fie creativ.

Abia astept sa vad ce iese saptamana viitoare cand merg la el. Wooohoo


Come play my game.

Offline

 

#51 2010-01-10 02:54:19

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Vibrator

narissa a scris:

Si eu am aceeasi problema cu al meu lol I-am zis recent ca mi-am comandat un vibrator, si ca abia astept sa ne jucam cu el. SI el mi-a zis..." Da ce, eu nu am putza? " la care eu i-am raspuns " Poi ba da, si inca ce   drool. Dar, eu am si vagin si clitoris si gura lol (nu radeti, dar chiar asta i-am zis). la care el a raspuns " stas".

Noi oricum avem o relatie la distanta, si cateodata mai simt nevoia sa faci diverse..daar, mi-ar placea la nebunie sa il foloseasca si el, sa fie creativ.

Abia astept sa vad ce iese saptamana viitoare cand merg la el. Wooohoo

sper ca te-ai referit ca ar trebui sa-l foloseasca pe tine..nu-l pune sa foloseasca singur vibratorul  rotfl     rotfl2

imi aminteste de alta faza...am citit undeva aici pe forum ca o domnisoara avea o fantezie ca iubitul ei sa o faca cu alt barbat  rotfl  imi cer scuze ca nu mai tin minte la ce topic am citit si cine era persoana in cauza,dar e al naibii de amuzant applause  nu si pentru el,totusi signof10


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#52 2010-01-10 13:49:56

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Vibrator

ia sa vedem niste recomandari. pentru o incepatoare (la primul vibrator, I mean tongue), ce ar fi potrivit ? smile
niste linkuri, daca aveti  unele modele preferate.

Ultima oara a fost editat de adina84 (2010-01-10 13:50:55)

Offline

 

#53 2010-01-11 02:15:53

Tisiglup
Banat
Inregistrat: 2010-01-11
Mesaje: 50

Re: Vibrator

Pako, cine se scuză... ştii tu. visslar

pink_martini a scris:

blackberry a scris:

va  va tu chiar l-ai "probat" ?

haideti ... nu mai ma faceti sa ma simt si mai prost  roll
Da, l-am luat de la o prietena , l-am spalat i-am pus un prez si am zis sa incerc si eu. Acum inteleg ca am gresit si ca puteam sa contactez vreo boala.
My bad, mi-am invatat lectia.  neutral

Venind de la tine, nu mă miră absolut deloc. Data viitoare să probezi şi acele de seringă a seropozitivilor drogaţi, eventual chiloţii purtaţi, tampoane folosite... că na, le probezi doar. Doamne, ce te-aş mai bate... deşi na, nu cred că aş putea să te aduc pe drumul cel bun nici cu bătaia, nici cu vorba bună... nici cu nimic, ?n ciuda faptului că-s foarte persuasiv. Ah, măi fato, ţi-o zic pentru a x-a oară... eşti o bombă cu ceas.

narissa a scris:

Si eu am aceeasi problema cu al meu lol I-am zis recent ca mi-am comandat un vibrator, si ca abia astept sa ne jucam cu el. SI el mi-a zis..." Da ce, eu nu am putza? " la care eu i-am raspuns " Poi ba da, si inca ce   drool. Dar, eu am si vagin si clitoris si gura lol (nu radeti, dar chiar asta i-am zis). la care el a raspuns " stas".

Noi oricum avem o relatie la distanta, si cateodata mai simt nevoia sa faci diverse..daar, mi-ar placea la nebunie sa il foloseasca si el, sa fie creativ.

Abia astept sa vad ce iese saptamana viitoare cand merg la el. Wooohoo

I've missed you. tongue

Offline

 

#54 2010-01-11 02:18:50

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Vibrator

Tisiglup a scris:

Pako, cine se scuză... ştii tu. visslar

sa nu exageram totusi  big_smile


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#55 2010-01-11 02:21:39

Tisiglup
Banat
Inregistrat: 2010-01-11
Mesaje: 50

Re: Vibrator

Ei lasă că ştiu eu că ai visat c-o făceai cu 2 tipi şi-ţi plăcea la nebunie, erai o masinărie sexuală (bine, activă sau pasivă, asta tu o ştii). big_smile

Offline

 

#56 2010-01-11 02:23:57

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Vibrator

Tisiglup a scris:

Ei lasă că ştiu eu că ai visat c-o făceai cu 2 tipi şi-ţi plăcea la nebunie, erai o masinărie sexuală (bine, activă sau pasivă, asta tu o ştii). big_smile

la un moment dat am crezut ca glumesti,dar probabil esti bolnav. hmm


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#57 2010-01-11 02:25:43

Tisiglup
Banat
Inregistrat: 2010-01-11
Mesaje: 50

Re: Vibrator

Ah, renunţi cam uşor c?nd eşti prins cu m?ţa-n scu.. sac.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.